Біткоіни Кеш інвестінг: чи варто купувати BCH зараз

Чим гарний біткоіни Кеш?

Bitcoin Cash — хард форк біткоіни, який з’явився менше року тому, але завдяки своїм витоків швидко набрав популярність і вирвався в топ-5 криптовалюта за всіма показниками. Стартова ціна після запуску була 200 доларів, на наступний день — 400. Через три тижні він встиг досягти позначки в 1000, хоча відразу ж впав до 700. Найвищий на сьогодні показник — 4000 доларів за одну монету. Чим же викликаний такий ажіотаж?

Метою хард ФОРКОМ було поліпшення системи Bitcoin. Ідея з’явилася навесні 2017, коли мережа біткоіни просто стала через величезну переспама транзакцій. Проблеми були наступні:

  • маленький розмір блоку;
  • високі комісії;
  • складність Майнінг.

Це ключові чинники, які призвели до хард ФОРКОМ. Звичайно, біткоіни має і інші проблеми, але сьогодні не про це.

Отже, все взаємопов’язане. Транзакцій багато, але розмір блоку маленький. Відповідно обробляти всі переклади Майнер не встигали. Відкривати нові блоки теж було непросто через складність Майнінг. Це призвело до того, що Майнер змушені були витрачати більше ресурсів. А користувачам довелося платити дорогі комісії, щоб їх транзакцію швидше включили в блок.

BCH вирішив всі проблеми. Розмір блоку збільшений до 8 мегабайт. Таким чином, кожну секунду обробляється 65 транзакцій замість 4. Завдяки цьому відпала потреба у високих комісіях. Мінімальна вартість транзакції — 10 центів, замість мінімальних 70 на Bitcoin.

Майнінг має властивість зниження складності. Так, якщо Median Past Time (медіана останніх 11 блоків) показує середній час блоку вище 12 годин, складність падає на 20%. Крім того, якщо загальний хешрейт мережі зменшується — то вирішувати блоки також стає легше.

Як поводиться курс

Курс криптовалюта — один з головних показників для інвестування. Якщо він мертвий, то вкладати свої кошти не має сенсу, адже ймовірність профіту невелика. Більш того, є всі шанси прогоріти, тому що при загальному погіршенні показників криптовалюта на ринку знижується навіть мертвий курс.

Якщо курс криптовалюта надто волатильним, то інвестиції на довгий термін також будуть не зовсім виправданими. Коли хтось робить подібні вкладення, він перш за все робить приблизний прогноз вартості криптовалюта через місяць, два і більше. Це дуже складно зробити, якщо сьогодні курс становить тисячу доларів, завтра 1200, а післязавтра 700.

Відповідно, потрібна криптовалюта зі стабільним курсом. Який в цьому плані Bitcoin Cash? Перші півроку, в цілому, показали хороший зростання. За три тижні після запуску був приріст в 200%. Найбільший приріст був більш ніж на 1500%. Тобто, якби в день запуску ви купили BCH, то в середині грудня були б мало не мільйонером. Але на це вплинула загальна ситуація на ринку.

Сьогодні приріст від початкового курсу складає близько 400%. На тлі всіх криптовалюта Bitcoin Cash має один з найбільш стабільних курсів. Так як зараз щотижневі скачки можуть досягати 30-40%, BCH тримається в районі 20. Це говорить про те, що він вже менш залежний від інших криптовалюта і має непогані позиції на ринку.

Що кажуть в мережі?

Репутація грає величезну роль незалежно від сфери діяльності. Різниця між підтримкою і неприязню, а також відгуки часто допомагають дізнатися чи варто вкладати гроші в криптовалюта.

Говорячи про неприязні, можна виділити лише біржу Bitmex, директор з фінансових питань який висловився про те, що майданчик не буде підтримувати гроші з нічого. Одне з положень біржі вказує на те, що Bitcoin Cash не може забезпечити достатній рівень захисту. Проте, вони торгували ф’ючерсами на BHC.

Багатьом цей хард-форк до душі, і його досить швидко визнали більшість проектів, пов’язаних з кріпторинком. Один з топових пулів — ViaBTC, а точніше, її генеральний директор хайп Янг зовсім входить в команду криптовалюта.

Відгуки про Bitcoin Cash також досить позитивні. Це не дивно, адже альткоін вирішив деякі проблеми біткоіни. Усі поставлені цілі були досягнуті, тому причин для провалу не існувало.

проблематика

Якою б не була криптовалюта — вона має ряд проблем і підводних каменів, які можуть привести до краху як її самої, так і її вкладників. Це пов’язано із загальною ситуацією на ринку, ставленням урядів різних держав до монеті, станом справ у первісної мережі (якщо мова йде про хард Форк).

Як вже було сказано вище, Bitcoin Cash менш залежний від більшості криптовалюта, ніж інші альткоіни. Деякі навіть стверджують, що якраз інші альткоіни залежать від BCH. Це питання кілька спірний, бо ця криптовалюта є хард Форком біткоіни, тому має багато схожого.

Відповідно, навіть якщо стверджувати, що деякі монети залежать від BCH, то в цій ієрархії початок візьме біткоіни. Як не крути, але його позиції і стан створюють всю ситуацію на кріптовалютном ринку.

Bitcoin Cash тримається в топі, тому що Bitcoin не може впорається з проблемою масштабованості, швидкістю транзакцій і комісіями. Через це його мережу дуже перевантажена, і деякі користувачі не хочуть їм користуватися. Що для цього робить команда BTC? Шукає виходу через впровадження протоколів SegWit і Lightning Network.

Останній все ще на стадії розробки, проте, він обіцяє досить хороші умови. Якщо він зможе впоратися зі своїм завданням, і це не призведе до нових, більш складних проблем, то позиції Bitcoin Cash сильно впадуть.

Тобто, можна сказати, що поки у Bitcoin все погано — BCH тримається на плаву. Як тільки BTC вилазить з порочного кола — BCH втрачає дуже багато. Експерти стверджують, що біткоіни Кеш може впасти на глибоке дно, оскільки його переваги будуть перекреслені.

Навіщо це знати?

Інвестиції — це не просто вкладення грошей в ту чи іншу справу. Перш за все — це аналіз і прогнозування. Вищевказані пункти є ключовими для проведення так званих досліджень.

Переваги особливо мінятися не будуть. Навіть якщо так, то це буде дуже добре прорекламувати, тому ви точно дізнаєтесь. В такому випадку можна буде кинути плюс в скарбничку «за інвестування в Bitcoin Cash».

Курс, крім іншого, залежить від активності трейдерів. Сьогодні біткоіни Кеш торгується на всіх популярних майданчиках. Обсяг торгів досить високий, відповідно, курс має багато шансів для зростання, проте, його часто коригують. Ринкову вартість завжди можна дізнатися на Coinmarketcap. Якщо ви бажаєте отримати більш детальну ситуацію по різних майданчиках, можете відвідати Coinigy. Аналіз історії курсу допомагає більш точно спрогнозувати подальші тенденції.

Ну і найголовніше — це новинний фон. Перш ніж інвестувати, перегляньте ситуацію на форумах і інформаційних порталах. Якщо загальна ситуація позитивна — можна вкладати гроші. Відповідно, якщо більше негативних відгуків і новин — курс може впасти. А як відомо, підніматися на колишні позиції завжди важче.

Бути чи не бути?

Ви можете радитися з експертами, дивитися відео і слухати своїх друзів. Але пам’ятайте, що скільки людей — стільки й думок. Тим більше, якщо мова йде про новий для багатьох ринку. Чи варто купувати зараз? А ви як думаєте? Стаття вам не дасть відповідь на це питання.

Якщо зараз сказати «Бути!», А біткоіни Кеш зіллється — висока ймовірність, що ви звинуватити автора. Також може статися і в протилежній ситуації. Тому метою статті було не дати конкретну відповідь, а допомогти визначитися з вибором. Адже набагато простіше шукати для себе відповіді на подібні питання, коли знаєш, що аналізувати.

Відкривайте блокнот і записуйте все, що серйозно позначається на позиціях BCH. Можливо, вам знадобиться тиждень для прийняття рішення, а може, пару місяців. Але це повинен бути зважений вчинок.

Вдалих вкладень!

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector