Висновок біткоіни на Вебмані: перевага і алгоритм дій

Від автора: всім потрібно багато анонімності і зручні перекази. Не все так просто. Можливо, висновок біткоіни на Вебмані вирішує проблему?

Йдемо від стандартів

Криптовалюта диктують свої правила. Одним з них стало використання обмінників в 90% випадків для виведення коштів з гаманця. Як ви до цього ставитеся? Механізм простий, однак, завжди є страх наштовхнутися на шахраїв. А як впоратися з обмеженими резервами і прихованими комісіями?

Переказ коштів з біткоіни-гаманця за допомогою обмінника може зайняти деякий час. При цьому невідомо, хто користується грошима, які висять в заявці. Подібний принцип роботи все частіше відлякує клієнтів. Чим відрізняється Вебмані?

Довіряйте терміну придатності і фактам

Більшість онлайн сервісів, в першу чергу, перевіряються часом. Як давно існує той чи інший обмінник? Хто його знає. Зате можна знати, що Вебмані вже 20 років. За такий період він тільки набуває нових користувачів, навіть незважаючи на вимогу оформлення атестата.

У той час, коли Webmoney описаний на безлічі порталів, включаючи Вікіпедію, ви не зможете знайти нічого про якийсь обміннику, окрім як на його сайті. Виникає питання: хто всім займається, і до кого звернутися, якщо помилок при введенні реквізитів не було, але грошей немає? Є тех.підтримка, але вона найчастіше тримається на ботах, тому відповідь на питання вам не отримати.

Прямий висновок і економія часу

Вебмані, на сьогодні, єдина платіжна система такого типу, яка дозволяє створити Bitcoin-гаманець. Завдяки цьому, можна безпосередньо вивести сюди свої монети. Ви запитаєте, як вивести Bitcoin на Webmoney прямим перекладом?

  1. В акаунті Вебмані створіть WMX-гаманець.
  2. Відкрийте його і натисніть «Отримати».
  3. Ви побачите звичний вам адресу Bitcoin-гаманця.
  4. Копіюйте адресу.
  5. У своєму клієнті натискаєте «Відправити» і вставляєте скопійований адресу.
  6. Транзакція відправлена ​​в мережу. Залишилося дочекатися перевірки.

На перший погляд здається дуже схожим на систему роботи будь-якої обмінної майданчика. Головною відмінністю є здійснення перекладу між своїми гаманцями. При використанні обмінника він бере участь як третя сторона.

Таким чином, ви спочатку створюєте транзакцію для відправки монет обмінним сервісу, а він після отримання створює транзакцію на виведення коштів за наступною адресою. Це займає більше часу, особливо з урахуванням завантаженості мережі. При прямому перекладі у вас буде лише одна транзакція, завдяки чому переклад пройде швидше.

Вебмані на коні

Webmoney набирає обертів як платіжна система, навіть незважаючи на розвиток криптовалюта. Більш того, навколо нього немає гучних скандалів. А на біткоіни впливає чуть-ли не кожен ветерочек. Відповідно, на роботі обмінників це позначається.

Якщо попит на нього впаде, то обмінники будуть шукати способи швидше нажитися і звалити. Це призведе до зростання рівня шахрайства та втрати мільйонів коштів.

Webmoney живе не тільки за рахунок біткоіни. Тому, якщо така криптовалюта потерпить крах, розробники ВМ трохи втратять. Відповідно, в кризових ситуаціях вони не будуть робити погано клієнтам, бо дорожать репутацією.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector