Біткоіни-крани російською мовою, які платять

У пошуках варіантів для заробітку Інтернет-користувачі все частіше цікавляться кранами — майданчиками, власники яких заробляють на розміщенні рекламних оголошень, залучають людей на сайт і діляться з ними часткою доходу. Гроші перераховуються за виконання різних дій — розгадування капчі, участь в конкурсах, перехід по посиланнях і так далі. Виплати робляться в Сатоши — одне стомільйонної частини Bitcoin. Складність в тому, що багато сайтів мають англомовний інтерфейс, що створює труднощі для заробітку. Щоб полегшити роботу, наведемо біткоіни-крани російською мовою, розглянемо тонкощі заробітку і потенційний прибуток.

Як почати заробляти на біткоіни-кранах російською мовою?

Біткоіни-кран на чорному тлі

Перевага кранів полягає в доступності для кожного учасника Мережі. Для початку заробітку немає необхідності витрачати кошти на купівлю обладнання (Асіка, відеокарт), шукати пули і оплачувати квитанції за електрику. Тут потрібно:

 1. Гаманець — сховище для криптовалюта, куди будуть переводитися зароблені кошти. Сьогодні є ряд варіантів — онлайн-гаманці, десктопні або мобільні гаманці. З позиції надійності та зручності підходять гаманці Blockchain або Electrum.
 2. Електронна пошта. Багато сайтів для збору Сатоши вимагають реєстрації перед тим, як роздавати криптовалюта. Особливих вимог тут не висувається, але краще мати e-mail на популярному ресурсі Gmail.
 3. Комп’ютер і Інтернет. На відміну від Майнінг, жорстких вимог до ПК немає. Для роботи можна використовувати простий ноутбук або комп’ютер, що має стандартне «залізо». При цьому з’єднання з глобальною мережею має бути стабільним.

Як тільки обладнання підготовлено, потрібно вибрати хороший біткоіни-кран російською мовою. Тут варто орієнтуватися на наступні критерії:

 1. Термін роботи. Чим довше сайт працює, тим вище до нього рівень довіри з боку користувачів. Оптимально, якщо кран існує від 1 року і більше.
 2. Відгуки. Кращий спосіб отримати інформацію про сайт — вивчити думки користувачів. Якщо сервіс затримує з виплатами або виникають проблеми в роботі, це відразу «спливає» у відгуках відвідувачів.
 3. Розмір платежів. При аналізі кранів варто скласти список кращих сайтів і вказати в ньому величину винагороди при виконанні завдання. Точні цифри привести важко, адже на кожному сервісі політика виплат постійно змінюється в залежності від курсової ціни біткоіни і інших чинників.
 4. Інтерфейс. Першого погляду досить, щоб зрозуміти — гідний уваги біткоіни-кран російською мовою або краще віддати перевагу іншому сервісу. Увага приділяється меню, розташуванню вікна для введення адреси і капчи, обсягом реклами і наявності спливаючих вікон. Якщо ресурс наповнений рекламними банерами, серед яких важко знайти робоче простір, працювати з таким сервісом не рекомендується.
 5. Бонусні програми. Заробити на біткоіни-крані більше 1-2 $ в місяць на червень 2018 роки навряд чи вийде. Витрати на електроенергію і трудовитрати у багато разів вище прибутку учасника Мережі. Для підвищення прибутку багато сервісів пропонують бонуси, які нараховуються за залучення інших користувачів (партнерська програма), щоденне відвідування сайту, передачу в оренду потужностей процесора і так далі. При бажанні прибутковість вдається збільшити на 300-400 відсотків.
 6. Умови виведення. Біткоіни-крани умовно діляться на два види — накопичувальні і з швидким виведенням. У першому випадку гроші збираються на рахунку і при зборі певної суми користувачеві перераховуються на зазначений гаманець (як правило, в ручному режимі). При наявності миттєвого виведення гроші переводяться автоматично на онлайн-гаманець. При аналізі важливо звертати увагу на ще один фактор — своєчасність виведення. Кран повинен не тільки платити Сатоши за перегляд реклами, але і своєчасно перераховувати зароблені користувачем гроші.

Кращі платять біткоіни-крани російською

Малюнок хлопця, що сидить на монетах біткоіни

Аналіз і вибір відповідних сервісів займає не менше 3-5 годин. Щоб полегшити роботу користувачам, розглянемо біткоіни-крани російською мовою, які платять гроші.

Fasterclick.tk

Стартова сторінка крана Fasterclick.tk
Інтерфейс крана Fasterclick.tk

Перше, що кидається в очі при вході на fasterclick.tk — простий інтерфейс, наявність зручного меню і відсутність великого обсягу реклами. У верхній частині передбачені посилання на головні розділи сайту — FAQ, реферальной програми, а також сторінку з лінками на інші сайти. Щоб почати роботу, реєструвати не потрібно — досить вказати адресу Bitcoin в спеціальній рядку і натиснути на кнопку «Почати».

Це безкоштовний сайт для роздачі Сатоши, де гроші видаються з періодичністю раз в 10 хвилин. Суть полягає в проходженні гри, в якій користувачеві потрібно вибрати правильну відповідь. При накопиченні на рахунку більше 100 балів відкривається можливість для виведення коштів на особистий рахунок. При цьому 1 бал прирівнюється до 1 Сатоши. Щоб уникнути накруток і обману, на сайті встановлений ліміт по таймеру, що становить 1 годину. Тут також працює реферальная програма, що дозволяє збільшить дохід.

Adbtc.top

Інтерфейс майданчики Adbtc.top
Як виглядає сайт крана Adbtc.top

Сайт adbtc.top — один з найбільш відомих біткоіни-кранів російською мовою, де легко заробити автоматом і без вкладень. Все, що потрібно від користувача — переглядати рекламу і отримувати за це монети Bitcoin. Уже після першого відвідування ресурсу створюється враження солідності. У верхній частині вказується число зареєстрованих користувачів, кількість людей онлайн, а також число переглядів. Нижче наводиться розділ для реєстрації, без якої сервіс платити не буде.

Кран пропонує послуги рекламодавцям, які за 5 Сатоши отримують переходи на розкручується сайт, а користувачам нараховуються гроші за перегляд реклами. Для підвищення заробітку працює партнерська програма. Еёсуть — залучення нових користувачів і отримання 7,5% від вартості перейденим ними посилань. Є можливість автосерфінг, що дозволяє збільшити заробіток.

Користувачі крана накопичують рейтинг, від розміру якого залежить розмір заробітку. При цьому у рекламодавців є можливість фільтрації за цим параметром (від 1 і більше). Крім того, від рейтингу залежить частота появи капчи.

Сервіс є платять біткоіни-краном російською мовою, в чому можна переконатися після вивчення статистики. Виведення грошей відбувається в термін до 3-х робочих днів. Але тут багато що залежить від навантаження мережі. Чим вона вища, тим довше підтверджуються транзакції Bitcoin, і тим більше часу йде на виведення коштів.

До плюсів біткоіни-крана adbtc.top варто віднести:

 1. Можливість виведення грошей на WMX-гаманець Вебмані. Для цього потрібно перейти в гаманець платіжної системи, натиснути кнопку поповнення, а після вибрати обмін Bitcoin на WMX.
 2. Нижній поріг виведення коштів становить всього п’ять Сатоши. При цьому монети виводяться на FaucetHub. Якщо висновок здійснюється на звичайний гаманець біткоіни, ліміт становить 30 000 Сатоши.
 3. Наявність автосерфінгу — опції, що дозволяє переходити за посиланнями без особистої участі.

Варто врахувати, що працювати з декількох комп’ютерів, що мають різний IP, заборонено. При виявленні такого обману система миттєво блокує всі адреси.

Ifaucet.net

Головна сторінка сервісу Ifaucet.net
Оформлення крана Ifaucet.net

Сайт ifaucet.net — це більше, ніж кран. Особливість полягає в наявності великого переліку таких ресурсів з можливістю переходу і отримання Сатоши на кожному з них. Майданчик ifaucet.net — ротатор, де зібрані найбільш жирні крани. Велика частина з них має англомовний інтерфейс, але це не заважає заробляти користувачам.

Для початку потрібна реєстрація (вказується e-mail і пароль). Після цього потрібно перейти по посиланню «біткоіни-крани». Перед користувачем відкривається сторінка з переліком кращих кранів для заробітку Bitcoin. Тут вказується назва сервісу, кількість відгуків, розмір нагороди, необхідність реєстрації та інші відомості. Для отримання Сатоши досить натиснути на кнопку «Зібрати». Після виконання завдання необхідно повернутися до таблиці, перейти до наступного крану і знову зібрати монети.

Зручність сайту полягає в російськомовному інтерфейсі, наявності великого числа доступних кранів (на 3 червня 2018 року їхня кількість становить 58 ресурсів) і можливість збільшити розмір заробітку. При бажанні можна вибрати іншу криптовалюта і кран для отримання біткоіни Кеш, Ефіріума, Лайткоіна або інших монет.

Battlebit.co.in

Сторінка майданчики Battlebit.co.in
Головна сторінка крана Battlebit.co.in

Сайт battlebit.co.in є сервіс російською мовою. Відразу при вході майданчик вимагає реєстрацію, для чого необхідно ввести «Никнейм», адреса біткоіни-гаманця, поштовий ящик і двічі пароль. До особливостей сайту варто віднести:

 1. Надання 1000 Сатоши бонусу за проходження реєстрації.
 2. Нарахування криптовалюта кожні 10 і 60 хвилин.
 3. Можливість участі в лотереї, що дозволяє збільшити розмір заробітку.

Можливості біткоіни-крана:

 1. Лотерея — проводиться з періодичністю один раз на годину. Відомості про ціну квитка і доступних призах можна отримати на спеціальній сторінці. Для одного розіграшу допускається купівля тільки одного квитка. При цьому число місць і тип призу фіксується.
 2. Колесо фортуни — опція, що дозволяє значно збільшити прибуток в 2 і більше разів. Перед розіграшем потрібно визначитися з вартістю і числом квитків, після чого приступити до обертання колеса. Наприклад, якщо колесо показало х5, а ставка дорівнює 200 Сатоши, чистий дохід складе 800 Сатоши (1000 мінус ціна квитка).
 3. Нарахування бонусів раз в 5 і 60 хвилин. У першому випадку система вибирає випадкову цифру в діапазоні від 0 до 10 тисяч. З урахуванням таблиці платежів нараховується приз. Стрілка вказує на подарунок.
 4. Партнерська програма. Ще один спосіб збільшити заробіток на крані — запрошення друзів і знайомих до роботи на сервіс. Сайт виплачує 20% від прибутку для залучених користувачів 1-го рівня і 10% за клієнтів 2-го рівня. Заробіток від рефералів додається до загального доходу.

особливості:

 1. Блокування оголошень призводить до неможливості отримання доходу на сайті.
 2. Нижній поріг виведення 10 000 Сатоши. Як тільки необхідна сума зібрана, користувач створює запит і очікує виведення.
 3. Для зв’язку з адміністрацією передбачено поштову скриньку.

Як працювати на біткоіни-кранах не російською мовою — кращі сервіси

Стартова сторінка крана Bonusbitcoin.co
Оформлення крана Bonusbitcoin.co

Головний мінус полягає в обмеженому виборі кранів, що мають інтерфейс російською мовою. Для усунення цієї проблеми робимо так:

 1. Встановлюємо браузер, що має необхідне розширення-перекладач, наприклад, Гугл Хром.
 2. Інсталюємо спеціальний додаток (як варіант, ImTranslator) або просто натискаємо на праву кнопку миші, після чого вибираємо розділ «Переказати на російський».

За допомогою такого способу можна зробити доступним роботу на будь-якому крані, не відчуваючи труднощі з перекладом. Нижче виділимо сайти, які платять і заслужили позитивні думки людей:

 1. Bonusbitcoin.co — сервіс, який платить кожні 15 хвилин. Розмір виплат становить до 5 тисяч Сатоши після кожного запиту. Щодня перераховується бонус в розмірі 5%. Гроші виводяться на вимогу учасника. З 6 червня 2017 го зароблені на крані кошти перераховуються на CoinSpot з можливістю подальшого виведення на гаманець біткоіни. Працює партнерська програма, суть якої в заробітку до 50% від доходу залучених користувачів.
 2. Moonbit.co.in — біткоіни-кран з багатою історією. Багато користувачів позитивно відгукуються про нього і запевняють в своєчасності виплат. Його перевага у відсутності обмежень за часом створення запиту на нарахування Сатоши. Чим більше витримка, тим вище розмір виплат. На 3 червня 2018 го мінімальна сума нараховується раз в чверть години — 1 Сатоши, а максимальна — раз в 4 тижні (20 Сатоши). За участю в різних бонусних програмах вдається збільшити заробіток на 500%. Отримані кошти виводяться миттєво на спеціальний гаманець.
 3. Freebitco.in. З моменту реєстрації на сайті відкривається можливість для отримання Сатоши. Особливості — наявність безкоштовної лотереї, розіграш джекпоту до 1 біткоіни, наявність реферальной програми з можливістю нарахування до 50% від заробітку наведених на сайт людей. Кран має хорошу репутацію і гарантує стабільний виведення грошей.
 4. Dailyfreebits.com — сайт з можливістю заробітку від 5 до 1200 Сатоши після кожного запиту нагороди (періодичність дорівнює один раз в 60 хвилин). Виплати здійснюються миттєво на гаманець сервісу Faucethub.io. Гроші переводяться при досягненні нижньої межі в 100 Сатоши. Збільшення дохідної діяльності можливе в разі залучення партнерів. Кран нараховує 10% від прибутку кожного залученого користувача. Для початку роботи не потрібна реєстрація.
 5. Bitcoinbow.com — ще один надійний кран, що дозволяє заробити до 1000 Сатоши за один запит. Користувачі сайту отримують бонуси за лояльність, які збільшуються після кожного відвідування крана. Діє реферальная система з нарахуванням до 500% бонусів. На відміну від ряду інших сервісів, тут працює служба підтримки, з якої можна зв’язатися в будь-який час. Оплата відбувається автоматично по досягненню 20 тисяч Сатоши або вручну протягом 12 годин на Xapo або Faucethub. Виплати здійснюються з періодичністю раз в 10 хвилин.

Скільки можна заробити за допомогою біткоіни-кранів російською мовою?

Монета біткоіни на долоні

Щоб оцінити розмір заробітку на кранах, розглянемо приклад з Moonbit.co.in. При вході раз в чверть години користувач отримує 1 Сатоши. Якщо збирати монети 8 годин на день протягом місяця, дохід дорівнює 2880 Сатоши. На 3 червня 2018 го це всього 0,22 долара. Навіть якщо врахувати, що користувач отримає 500% бонусів, розмір прибутку навряд чи його влаштує. Ось чому біткоіни-крани не можна розглядати як повноцінний засіб для заробітку. Швидше, це перший етап для людей, які планують розібратися із застосуванням гаманця Bitcoin, а в майбутньому почати заробляти великі суми на Майнінг, біржі або іншими способами.

 • Дивіться також рейтинг біткоіни-кранів для заробітку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector