Біткоіни на Coinbase — як купити, відгуки про біржу

Кріптовалютная біржа Coinbase (coinbase.com) працює з червня 2012 року, а головний офіс розташований в Сан-Франциско. Згідно зі статистикою, сервіс регулярно відвідують 10 млн чоловік, і аудиторія продовжує зростати на 1 млн користувачів в місяць. При цьому на майданчику зберігається понад 30 млн зареєстрованих гаманців для Bitcoin і інших валют.

Основні відомості про Coinbase

Платформа для торгівлі від Coinbase - GDAX
Інтерфейс платформи для трейдерів GDAX

Coinbase — це зручна і багатофункціональна майданчик для обміну, торгівлі і зберігання різних криптовалюта, включаючи біткоіни. Також вона пропонує своїм користувачам зареєструватися і користуватися внутрішнім електронним гаманцем. Крім цього, у сервісу є своя біржа для професійного трейдингу — GDAX.

Коінбейс підтримує 9 мов, включаючи німецьку, англійську, французьку, іспанську, італійську та знаходиться в доступі для користувачів з 32 країн. Однак підтримки російської мови і перекладу інтерфейсу на сайті немає, тому у російськомовних користувачів можуть виникнути питання про те, як купити біткоіни на біржі Coinbase або як користуватися її послугами. Відзначимо, що вбудований браузерні перекладач непогано справляється з адаптацією інтерфейсу, тому основні моменти будуть зрозумілі.

Також для російськомовних користувачів не працює трейдінговая платформа. При спробі реєстрації на GDAX нам було показано наступне повідомлення:

Заборона реєстрації на платформі GDAX

Зате залишається доступним створення на Coinbase Bitcoin-гаманця і обмежене користування його функціоналом. Тут варто відзначити два важливих моменти:

 1. В «білий список» країн, де підтримується робота біржі не входить ні Росія, ні Україна, ні Білорусь.
 2. Створити кріптокошелёк можна, але обміняти крипту з фіата не вийде. Можна тільки безпосередньо відправити біткоіни на пропонований адресу і переслати з нього на інший.

Які валюти підтримує Coinbase?

Криптовалюта, підтримувані Coinbase

Крім біткоіни, Coinbase також підтримує Ефіріум, Лайткоін і Bitcoin Cash.

Користувачі очікували, що сервіс підтримає ще один форк — Bitcoin Gold (з тікети BTG). Але офіційна заява від адміністрації прояснило, що платформа найближчим часом точно не додасть нову монету в свій вельми обмежений список валют.

Як почати роботу з біткоіни на Coinbase: реєстрація

Реєстрація на Coinbase

По суті, питання як купити біткоіни на Coinbase — неактуальний для користувачів більшості країн СНД. Це зробити неможливо. Єдиний вихід, якщо ви хочете зберігати кошти на Коінбейс — купити монети BTC на іншому сервісі або в обміннику і просто скинути їх на кріптокошелёк біржі. Для цього можна, наприклад, скористатися послугами онлайн-обмінників.

Взагалі, бажано добре знати англійську або будь-який з підтримуваних мов, щоб впевнено працювати на біржі. В крайньому випадку скористайтеся вбудованим в браузер перекладачем.

Початковий крок — реєстрація на сервісі. Вона нескладна і займе всього пару хвилин:

 1. Перейдіть по посиланню головної сторінки coinbase.com.
 2. В правому куті знайдіть і натисніть на кнопку Sign Up (вкладка Individual).
 3. Підтвердіть, що вам вже виповнилося 18 років.
 4. Заповніть поля (вводите діючий email адреса) і натисніть Create Account.
 5. Підтвердіть реєстрацію нового аккаунта — в ящику Вхідних або спам на email знайдіть лист і перейдіть за посиланням.
 6. Вас попросять Verify Email Address (верифікувати поштову скриньку), тому повторно введіть адресу пошти і ваш пароль.
 7. Далі потрібно ввести діючий номер телефону. На нього відразу прийде SMS-оповіщення з персональним кодом для входу в сервіс. Оскільки Coinbase використовує дворівневу верифікацію користувача, кожен раз при вході в аккаунт потрібно буде вводити код з повідомлення на телефоні.
 8. Підтвердіть свою особистість одним із запропонованих способів — сервіс зробить запит на фото або скани ваших особистих документів. Для цього найпростіше застосувати веб-камеру ноутбука / ПК, попередньо натиснувши на кнопці «Дозволити».
 9. Піднесіть до веб-камері документи, щоб їх було добре видно. Натисніть «Ок».
 10. Протягом декількох хвилин система буде обробляти дані. Лист про успішне завершення реєстрації прийде на email.

Примітка: Під час реєстрації також можна зареєструвати бізнес-аккаунт (Business), тобто компанію для торгівлі на майданчику. Для Росії ця опція поки не доступна. Реєстрація відрізняється для різних країн — наприклад, громадянам США треба вписувати 4 цифри SSN. Потрібно вказати і джерело капіталу — заробіток, Майнінг або інвестиції.

Верифікація і безпеку на біржі Coinbase

Активація двухфакторной авторизації на Coinbase

Оскільки біржа coinbase.com вже кілька разів невдало переживала хакерські атаки, адміністрація ввела дворівневу аутентифікацію, яку можна пройти за допомогою введення секретного коду (опціонально).

Для цього користувач може встановити на свій мобільний телефон або планшет спеціальну програму — Google Authenticator. Потім потрібно відсканувати QR-код, виданий додатком. Його потрібно зберегти і по можливості роздрукувати. Цей приватний код з 16 цифр знадобиться, якщо з мобільним пристроєм щось трапиться, втратите дані для входу в обліковий запис та інше.

Клієнти сервісу також через особистий кабінет зможуть переглядати всю історію входів — з якого IP-адреси і країни, в який проміжок часу і інші деталі.

Способи введення і виведення біткоіни на Coinbase

Отримання біткоіни-адреси на Coinbase

Після закінчення реєстрації і верифікації сервіс дозволить конвертувати місцеву валюту вашої країни в обраний цифровий актив, наприклад — в біткоіни.

Жителі Європи можуть додати банківські карти Visa / Mastercard і PayPal. Зробити це можна на вкладці Payment Methods, після входу в обліковий запис. Правда, знову потрібно буде підтвердити свої дані, тепер банківські. Потім відразу можна купувати (зараховувати) будь-які доступні коін на внутрішній гаманець біржі. Висновок відбувається майже миттєво — на прив’язану карту або рахунок в PayPal. Жителям країн СНД, як вже згадувалося вище, цей функціонал недоступний.

Якщо ви хочете просто зберігати Bitcoin на Coinbase і мати можливість відправляти його іншим користувачам, то потрібно відразу поповнити біткоіни-рахунок криптовалюта. Для цього:

 1. У вкладці Accounts в лівій колонці вибираєте BTC Wallet.
 2. Натискаєте Receive і у спливаючому вікні натискаєте на синю кнопку Show Address.
 3. У наступному вікні з’явиться ваш біткоіни-адресу, яку ви можете поповнити з іншого сховища, через обмінник або будь-яким зручним для вас способом.

Примітка: Комісія стягується як за введення, так і за виведення коштів, в залежності від суми та способу оплати. При перекладах грошей між внутрішніми онлайн-гаманцями комісійний збір не стягується.

Coinbase: як купити біткоіни

Відображення в Coinbase оголошення про неможливість купівлі біткоіни для країни

Отже, ви нарешті зареєструвалися і успішно пройшли верифікацію. Тепер давайте розбиратися, як купити біткоіни через Coinbase. Відразу відзначимо, що цей алгоритм підходить в тих випадках, коли користувач є громадянином країни, де доступний весь функціонал біржі.

 1. В особистому кабінеті виберіть вкладку Buy / Sell.
 2. Тепер потрібно додати метод оплати — для цього клікайте на Add a payment method.
 3. Вкажіть свою адресу проживання, на який була зареєстрована карта або банківський рахунок.
 4. Далі введіть всі необхідні дані карти — рахунок, термін дії та інше.
 5. Якщо все виконайте правильно, то з’явиться зелене поле, що карта успішно додано. Тепер її можна вибрати в розділі Buy / Sell.
 6. Після введіть суму біткоіни, яку хочете придбати. Справа висвітиться інформація про угоду. Комісію сервіс вважатиме автоматично — наприклад, при введенні 110 EUR з карти, комісійний відсоток складе 3.66 EUR (але ця сума може варіюватися в залежності від методу оплати і банківського регламенту).
 7. Якщо все було зроблено вірно, то біткоіни з’являться на рахунку буквально за пару хвилин.

Примітка: мабуть, тут варто вказати один важливий для кріптоінвесторов недолік — відсутність анонімності, адже потрібно вводити і підтверджувати свої банківські дані.

До слова, процес продажу біткоіни на Coinbase практично нічим не відрізняється від покупки. Здійснюється дана операція через вкладку Sells. Щоб перевести біткоіни на іншу адресу / гаманець, просто натисніть Send у вашому гаманці, заповніть всі необхідні поля і підтвердіть операцію натисканням на кнопку Continue.

На біржі можна подивитися графіки всіх підтримуваних валют перед покупкою або продажем. Графіки дуже докладні і відображають зміни вартості в різні часові інтервали (за день, тиждень, місяць або рік).

Переваги та недоліки Coinbase

На основі відгуків про Coinbase і огляду основних особливостей майданчика, ми виділили такі сильний і слабкі сторони сервісу:

плюсимінуси
Зручний і простий інтерфейс.Немає підтримки російської мови.
Наявність мультивалютного гаманця.Недоступно поповнення і висновок в Фіат, а також торгівля та багато функцій для жителів країн СНД.
Велика призначена для користувача база.
Страхування онлайн-депозитів.
Є партнерська (реферальная) програма — 10 доларів від операції реферала понад 100 доларів.Відсутність анонімності, особистість і документи потрібно підтверджувати фото і сканами.
Мобільні додатки — BTC-гаманці для iOS і Android.Біржа кілька разів піддавалася зломів.
Тільки законна діяльність в тих країнах, де можна торгувати криптовалюта.Мало підтримуваних криптовалюта.
Цілодобова підтримка на 9 мовах, через онлайн-тікети або по телефону.Довге очікування відповідей техпідтримки.

Відгуки про Coinbase

Відгуки від користувачів зустрічаються як позитивні, так і негативні, що не дивно при такій величезній і постійно розширюється користувальницької базі. Часто відбуваються збої серверів і непорозуміння, особливо серед новачків, яким не завжди швидко приходить на допомогу підтримка.

Ось один з відгуків про Коінбейс від користувача на форумі:

Навіщо так ускладнювати життя, якщо є нормальні російськомовні біржі і гаманці? Гаразд б ще якщо безпека була залізобетонна, а й зламували їх не раз. Коротше, плюсів в упор не бачу, як для нашого користувача.

А ось ще один:

Торгувати на Coinbase не можна, але кажуть, що більшість ключів зберігаються на якихось «холодних» серверах і типу безпечно зберігати крипту. У цьому плані за 2 роки використання претензій немає, але коли я заводив аккаунт, то і сервісів нормальних не було. Зараз вибір ширший, але вже звик до цього гаманцю — тим більше, що я не торгую.

Іноземні користувачі негативно ставляться до того, що сервіс змушує вказувати персональні дані, які не гарантуючи їх конфіденційність і захист. Анонімність — це не про Coinbase. Ще біржа може заблокувати аккаунт без попередження, якщо запідозрить клієнта в незаконній діяльності — такий фактор ризику теж не вселяє оптимізму. Давно ходять чутки, що майданчик «зливає» інформацію ФБР і іншим держструктурам.

З позитивного користувачі відзначають зручність і швидкість операцій з біткоіни по всьому світу. Одна з небагатьох біржа пропонує корпоративним клієнтам підключити підтримку прийому платежів в криптовалюта на їх сайти через спеціальний плагін. Цією можливістю скористалися вже понад 35 тисяч компаній по всьому світу, включаючи Dell і Expedia.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector