Біткоіни: що це за криптовалюта і для чого потрібна

Біткоіни — це електронна платіжна система, сформована на базі технології блокчейн. Емісія криптовалюта відбувається за рахунок функціонування мільйонів комп’ютерів і мобільних пристроїв у всьому світі, які використовуються в розрахунку математичних алгоритмів. Система рівномірно задіє обчислювальні потужності всіх учасників платіжної платформи. Пристрої не мають територіальних обмежень і можуть перебувати в різних куточках світу.

Валюта повністю децентралізована, що в свою чергу вигідно відрізняє біткоіни від інших віртуальних грошей. Багатьом здається дивним, що настільки швидко зростаючу фінансову систему ніхто не контролює. У цьому є свої переваги і недоліки, які ми з вами обов’язково розглянемо. Перейдемо до ключового питання — для чого потрібні біткоіни?

Bitcoin для проведення взаєморозрахунків

Монета біткоіни і паперові грошові купюри

Електронні платіжні платформи створюють з метою спрощення взаєморозрахунків між учасниками системи. Біткоіни був створений з тієї ж першочерговим завданням. Зараз за криптовалюта можна придбати нерухомість, оплатити рахунок у ресторані, замовлення в інтернет-магазині і здійснити багато інших стандартні фінансові операції. Але на практиці все трохи інакше — більшість користувачів не використовують біткоіни за прямим призначенням. Спробуємо з’ясувати, чому так відбувається і як найчастіше використовують криптовалюта.

Темпи зростання біткоіни перевершили прогнози багатьох аналітиків. Противники блокчейна пророкували швидкий занепад системи, але технологія прижилася і зробила серйозний стрибок, який відбився на темпах зростання капіталізації електронних грошей. Біржові котирування як і раніше б’ють рекорди, тому особливо тямущі власники біткоіни, вважають за краще утримувати максимально високий баланс на своєму рахунку, щоб в довгостроковій перспективі примножити свій фінансовий стан.

Bitcoin для інвестування

Дві монети біткоіни на тлі графіка біржі

Концепція електронної платіжної системи, сформованої на основі математичних обчислень, показала свою тенденцію до бурхливого зростання, чим забезпечила собі світову популярність. Цілком очевидно, що більшість учасників системи, розглядають віртуальну валюту біткоіни тільки як стартап для довгострокових інвестицій. Затребуваність криптовалюта на міжнародних фінансових ринках дає величезний стимул для зростання біржових котирувань і примноження накопичень учасників системи.

Майнінг біткоіни

Срібна монета біткоіни лежить на відеокарті

Емісія криптовалюта відбувається в цифровому вигляді, тому кожен користувач системи може почати власний видобуток електронних монет біткоіни. При Майнінг активно використовуються обчислювальні можливості комп’ютера в розподіленої мережі. Валюта не з’являється з повітря. Новий біткоіни створюється після того, як користувач починає використовувати свій комп’ютер для обчислювальних операцій і обробки транзакцій.

Деякі ентузіасти створюють спеціалізовані ферми, оснащені потужними відеокартами з середнього і високого цінового сегмента, за рахунок яких збільшується темпи видобутку криптовалюта. У спеціалізованих інтернет-магазинах продаються професійні платформи для видобутку криптовалюта. Ферма на 4 карти коштує близько 3000 доларів. Технічний прогрес не стоїть на місці, але в цій справі є свої обмеження. Система не дозволить створити більше 3600 біткоіни на добу. З ростом числа видобувачів — зростає складність Майнінг.

Біржова торгівля криптовалюта біткоіни

Графічне зображення зростаючої ціни біткоіни

Старий добрий трейдинг не обійшов стороною швидкозростаючу віртуальну валюту біткоіни. Ви можете взяти участь в торгах на зростання і падіння криптовалюта. Більш просунуті користувачі вважають за краще децентралізовані ринки передбачень, засновані на всім знайомої технології блокчейн. Принцип один і той же, але стратегія і умови гри мають вагомі відмінності. Це непогана можливість підвищити свій стан в гранично стислі терміни, враховуючи добові коливання курсу біткоіни.

Біткоіни для зберігання заощаджень

Монети біткоіни на тлі доларових купюр

Біткоіни зберігаються в зашифрованих гаманцях, які можна розташувати на вашому жорсткому диску. Криптовалюта не схильна до інфляції, на відміну від звичайних грошей. Транзакції анонімні, конфіденційна і персональна інформація повністю приховані. Що найголовніше — гаманці неможливо заблокувати. Ви завжди будете мати доступ до ваших грошей і зможете контролювати будь-які фінансові операції всередині системи. Електронні монети біткоіни можна використовувати в якості тимчасового пристанища ваших заощаджень, в разі виникнення кризових ситуацій.

У чому ризики використання біткоіни?

Графічне зображення розколотої монети біткоіни

Криптовалюта часто застосовується в нелегальних цілях. Біткоіни використовують для проведення незаконних операцій і відмивання грошей. Відстежити порушників практично неможливо. Кожен користувач повинен прийняти факт індивідуальної відповідальності за вчинені операції всередині системи і збереження власних коштів. Вам не зроблять серйозної технічної підтримки і не підключать лінію з персональним менеджером, як в банку. Крім того, курс біткоіни не контролюємо, умовно кажучи. Тому яким він буде завтра, передбачити складно. А значить торгівля в цьому випадку в деякій мірі нагадує лотерею.

Попит на криптовалюта неухильно зростає. Біткоіни витісняє стандартні грошові одиниці і зміцнює свої позиції на міжнародних фінансових ринках. Платіжна система на базі технології блокчейн доводить свою ефективність. У багатьох країнах Європи і Азії криптовалюта використовують для взаєморозрахунків нарівні з місцевою валютою. Отримати біткоіни досить просто — ви можете викупити його в обмінних сервісах або на спеціалізованих біржах. Серйозно налаштовані кріптоохотнікі можуть зайнятися видобутком віртуальної валюти за коштами Майнінг і створити хороший джерело пасивного доходу. Для чого потрібні біткоіни? Що б робити хороші гроші і йти в ногу з часом.

Більше про криптовалюта біткоіни і про те, для чого вона потрібна, дивіться нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector