Біткоіни: де і як заробити, ТОП-5 місць

Де заробити біткоіни? На тлі зрослої вартості цієї криптовалюта таке питання собі задають все частіше ті, хто цікавиться заробітком без вкладень в Мережі. Багато популярні ресурси надають таку можливість, забезпечуючи різну ступінь заробітку: від малої до значної.

Як заробити біткоіни через крани?

Головна сторінка крана Freebitco.in

Так звані крани є кращими ресурсами, на яких можна отримати біткоіни без вкладень. По суті, проведення часу на цих сайтах навіть роботою назвати не можна. Від вас вимагається виконання найпростіших дій: введення капчі (Freebitco.in, DailyFreeBits), проходження невеликої гри (FrogFaucet), відгадування області, на якій розташований найбільший виграш (FieldofBitcoin).

Деякі з цих платформ забезпечують швидке виведення біткоіни на першу вимогу (наприклад, DailyFreeBits), деякі — перераховують оплату тільки в конкретні дні (наприклад, Freebitco.in), причому на саму транзакцію йде пара-трійка діб. Найкращі і жирні біткоіни-крани, які платять, ми вже розглядали, так що зупинятися зараз на цьому не будемо.

Якщо ви вирішите заробляти бажану криптовалюта саме таким способом, вам слід бути готовим до трьох складнощів:

 1. Крани роздають НЕ біткоіни, а лише їх частини (так звані Сатоши), причому сума разового виграшу невелика. Трапляються звичайно і вдалі спроби, але це виключення з правил. Так що на накопичення хорошою суми у вас піде чимало часу.
 2. Роздача криптовалюта відбувається періодично. Як правило, вам дозволяють отримати виграш раз на годину (такий порядок встановлений на Freebitco.in, PentaFaucet, DailyFreeBits). Є, звичайно, і сайти, де така періодичність більш зручна. Наприклад, на BonusBitcoin ви можете випробовувати удачу кожні 15 хвилин. Словом, жоден ресурс не дозволить вам бездумно вводити капчу і гребти електронну валюту лопатою.
 3. Майже на всіх майданчиках даного типу виставляються мінімальні пороги для виведення (щоб не навантажувати систему міні-транзакціями). Як правило, поріг становить кілька тисяч Сатоши. Приплюсуйте сюди той факт, що ви отримуєте виграш з певним часовим інтервалом, а для його виведення вам необхідно набрати конкретний мінімум. В результаті виходить так, що ви не будете напружуватися, проте отримати багато біткоіни в найкоротші терміни теж не вийде.

Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновок, що крани підходять тільки тим, хто хоче заробляти біткоіни автоматично, майже нічого для цього не роблячи. Профіт буде мізерний, зате без головного болю. Далі ми розглянемо більш цікаві методи, на яких можна вже по-справжньому заробляти.

Де можна заробити біткоіни, не маючи особливої ​​кваліфікації?

Головна сторінка ресурсу freedigitalmoney.com

Є чимало людей, які хотіли б працювати в інтернеті, але при цьому не мають належної освіти або необхідних навичок. Спеціально для такої групи користувачів були розроблені сайти, які платять за виконання простих завдань (так званих мікроработ). Іноді завдання настільки прості, що з ними впорається навіть дитина або представник пенсійного віку. Ми підібрали 5 майданчиків, за допомогою яких можна легко заробити біткоіни в інтернеті:

 1. freedigitalmoney.com — ресурс, який виплачує певну кількість Сатоши за установку необхідного додатку, проходження опитування, переходу по конкретної посиланням і так далі.
 2. coinworker.com — даний ресурс можна назвати універсальним. Він підходить і людям без кваліфікації, і тим, хто має певну спеціальність. На цьому майданчику зустрічаються найрізноманітніші завдання: від переходу по посиланнях до складання аналітичних прогнозів.
 3. bitfortip.com — цікава платформа, яка платить за те, що ви відповідаєте на певні питання на форумі. На жаль, сайт поки не дуже популярний, а значить — питань там задається не надто багато. Цей факт робить розглянутий ресурс цікавим, але поки не прибутковим місцем заробітку криптовалюта.
 4. bitcointalk.org — хороший майданчик, що пропонує надійний заробіток біткоіни. За великим рахунком, це звичайний форум, але з цікавим плюсом. На ньому можна ставити підписи під своїми повідомленнями. Якщо в підписах ви використовуєте емблему певної компанії, вам платять криптовалюта.
 5. bitcoinyellowpages.com — цей сайт пропонує вже повноцінну роботу, правда для її виконання потрібно елементарне володіння ПК. Вам потрібно наповнювати базу сайту або, простіше кажучи, працювати контент-менеджером. При виконанні такої роботи головне бути уважним. Програмувати нічого не потрібно.

Описані ресурси для заробітку біткоіни в інтернеті мають як плюси, так і мінуси. З переваг можна виділити простоту завдань і можливість отримання оплати відразу в криптовалюта. Але недоліків, на жаль, більше:

 • оплата рідко буває високою;
 • багато з вказаних сайтів мають не зовсім зручний інтерфейс;
 • у вас навряд чи вийде вибудувати довгострокову співпрацю на згаданих платформах.

Але як мінімум для підробітку така зайнятість підійде. Та й коштів вона принесе більше, ніж крани.

Де можна отримати біткоіни за фріланс?

Головна сторінка фріланс-сервісу Freelancehunt.com

Фрілансерів можна вважати однією з найпрогресивніших груп людей, тому не дивно, що епоха криптовалюта вже наступила в даній сфері діяльності.

Справедливості заради варто відзначити, що хороших фріланс-бірж, на яких платять біткоіни, поки не дуже багато, але початок покладено. Ми виділили три найбільш великих і надійних ресурсу, що забезпечують реальний заробіток біткоіни:

 1. Freelancehunt.com — це український ресурс, який найпершим серед російськомовних робітників майданчиків запропонував оплачувати працю фрілансерів біткоіни. Поки що ця опція не зовсім розвинена. Справа в тому, що віддалені працівники поки не можуть виставляти ціну за свої послуги в криптовалюта, але вони мають право попросити оплату в біткоіни безпосередньо у замовника. Правда і тут є один нюанс. Далеко не всі замовники на це згодні. Їх можна збентежити, якщо попросити оплату біткоіни або Сатоши. Такі люди швидше захочуть працювати з тим, хто запросить старі-добрі рублі або гривні. Багато в чому через це загальний оборот біткоіни на сайті поки що невеликий (трохи більше відсотка). Однак цей показник зростає, так що на запропонованої біржі можна спробувати отримати заробіток на гаманець біткоіни. І до речі, серед безлічі фріланс-майданчиків розглянутий ресурс є одним з найчесніших, тому можна не переживати за раптове зникнення замовника з виконаної вами роботою.
 2. XBT Freelancer — це вже англомовний сайт, заточений на оплату криптовалюта. Багато фрілансери вважають його чи не найкращим у своїй категорії. В принципі, він заслужив таке визнання. Ресурс має зручний інтерфейс, реєстрація проходить досить швидко. Відразу після входу можна приступати до пошуку замовників. Завдання можуть бути самими різними: від написання переказів до верстки сайтів. Вартість роботи залежить від її складності і від того, як ви домовитеся з замовником. До речі, для успішної кар’єри рекомендується створити максимально докладний профіль, щоб ваш потенційний роботодавець бачив, з ким він має справу. Ну і англійський доведеться підтягти до пристойного рівня, адже спілкуватися ви будете, як правило, на ньому. Загалом, якщо вас цікавить питання — як заробити багато біткоіни — то даний сайт точно для вас.
 3. CryptoGrind — дуже хороша платформа для тих, хто хоче заробити криптовалюта фрілансом. На ній не так багато замовлень, як на двох попередніх майданчиках, але меншу кількість компенсується якістю, тобто людям пропонується велика оплата за їхню працю. Умови для роботи все ті ж: реєстрація, пошук клієнта, переговори з ним, виконання замовлення, отримання оплати на біткоіни гаманець. Зрідка на CryptoGrind можна зустріти навіть російських клієнтів, але їх кількість невелика, так що і тут вам знадобиться впевнений і грамотний англійську мову.

Заробіток на біткоіни через Ютуб

Емблема YouTube на білому тлі

Це досить специфічна сфера діяльності, адже з її допомогою ви будете заробляти не саму криптовалюта, а більш звичні рублі або долари. А платити вам їх будуть за перегляд роликів, присвячених заповітним біткоіни (до речі, на виручені кошти потім можна буде і поповнювати свій електронний гаманець).

Може здатися, що для цієї діяльності потрібно як мінімум самому заробити капітал в області електронних грошей, але це не так. Досить мати хоча б невеликий досвід і поступово вдосконалюватися в даному питанні. Наприклад, можна почати знімати ролики про найкращі крани або викладати відео про історію біткоіни, робити огляди інший криптовалюта і так далі. Благо, сама тема дуже популярна і інтерес до неї весь час зростає. Ви навіть можете розповідати в роликах якісь ази (наприклад, про створення біткоіни гаманця). У цій області не так мало новачків, так що певний попит на ваш матеріал буде.

На жаль, такий вид заробітку має лише пару плюсів: він цікавий і незвичайний. А от мінусів тут сила-силенна:

 1. Необхідність купівлі належного обладнання, адже сьогодні ніхто не буде дивитися ролик, знятий на кнопковий телефон.
 2. Трата часу на вивчення теми. Світ криптовалюта надзвичайно великий, тому для розуміння всіх його тонкощів вам знадобиться простудіювати чимало матеріалу. Крім того, все, що ви говорите в своїх відео, має бути правдою, інакше більш підкований користувач напише про вас в коментарях не найприємніші речі. Та й кількість дізлайков буде захмарним.
 3. Необхідність освоєння редактора відео. Сьогодні вже нікому не цікаво просто дивитися на людину, яка щось розповідає, нехай навіть дуже цікаве. Відеоряд з вами обов’язково повинен йти упереміш зі вставками картинок або, що ще краще, якийсь анімації. Для всього цього вам знадобиться знайти деякі пізнання в монтуванні відео, а це, до речі, не так вже й просто.
 4. Висока конкуренція. Цей момент включає в себе відразу кілька аспектів. По-перше, на ютубі вже повно каналів, які ведуть люди, «з’їли собаку» на криптовалюта. У них багатотисячна аудиторія, а репутація підтверджена часом. Вам буде вкрай складно конкурувати з ними. Другий мінус випливає з першого — потрібно буде витрачатися на рекламу. В іншому випадку ваші ролики ніхто не побачить.

Заробіток біткоіни через біржі і онлайн-казино

Головна сторінка онлайн-біржі Exmo.com

Ось ми і дісталися до самого смачного. Настав час поговорити про те, як не просто заробити криптовалюта, а сколотити на ній стан. Відразу скажемо, що цей процес неймовірно важкий. Він може зажадати від вас грошових вкладень і змусить пройти через фінансові втрати, але якщо ви освоїте одну з нижчеописаних сфер, про звичайну роботу можна буде забути.

Отже, для початку поговоримо про те, як заробляються біткоіни на біржах. Принцип гранично простий: купуєте дешевше, продаєте дорожче. Таких ресурсів у світовій мережі досить багато, але ми виділимо біржу Exmo.com. Там можна торгувати величезною кількістю валют (і справжніх, і електронних), тому вам буде, з чого вибрати.

Відзначимо, що відразу купити біткоіни ви навряд чи зможете. Його нинішня ціна вже перевалила за позначку в 10 000 доларів, тому для настільки феноменального старту доведеться продати квартиру або машину. Якщо вам цього робити не хочеться, доведеться піти по більш довгому шляху.

Потрібно буде купити якусь валюту і уважно стежити за коливанням її курсу. Тут потрібні неймовірні аналітичні навички, адже купівельна спроможність грошової одиниці залежить від безлічі факторів: від політичної обстановки в країні до погодних умов. На цю роботу доведеться витрачати мало не весь вільний час, тому про боргом і здоровий сон, швидше за все, теж доведеться забути.

Ваше головне завдання — продати національну валюту дорожче і купити на частину виручки долари. Саме на них ви в майбутньому придбаєте свій перший біткоіни. Коли у вас накопичиться хоча б пара-трійка одиниць даної криптовалюта, велика частина роботи буде зроблена. Потім вже можна буде заробити безпосередньо за допомогою біткоіни. Яким чином? Треба просто почекати. Незабаром ціна даної валюти перевищить позначку в 20, а то і 30 тисяч доларів. Так що ваше завдання дістати її зараз, поки вартість стрімко не пішла вгору.

Спосіб збагачення через біржі, мабуть, найважчий, але при належному підході він може дати просто фантастичний результат.

Інший областю, де можна заробити багато біткоіни, є онлайн-казино, які розігрують цю валюту. Таких ресурсів досить на просторах інтернету, ось тільки чесних і надійних — одиниці. Як приклад розглянемо майданчик Primedice.com, адже вона досить популярна, а головне — максимально зрозуміла. Принцип розіграшу біткоіни поєднує в собі відразу дві гри: рулетку і більше-менше.

Головна сторінка онлайн-казино Primedice.com

Все відбувається так:

 1. Ви виставляєте ставку (мінімум — 1 Сатоши).
 2. Потім вибираєте відсоток успіху (від 0,01 до 97%).
 3. Потім вибираєте область виграшу. Наприклад, якщо ви виставите 90% успіху, можна буде вибрати варіант більше 10 або менше 89,99.
 4. Після цього натискаєте на кнопку «Кинути кістки» і дивіться на результат.

Одна гра триває менше секунди. Під меню ставок знаходиться маленька смужка. Це шкала, на якій відбувається розіграш. Коли ви натискаєте на кнопочку «Кинути кістки», з’являється повзунок, який зупиняється в певному місці шкали. Якщо, наприклад, ви вибрали результат вище 10, а повзунок показав 10,1 і більше, значить ви виграли. Якщо немає — програли. Все гранично просто. Також, можна користуватися автоматичними ставками, але толку від них не дуже багато.

Звичайно ж, спочатку краще грати на мінімальні ставки, адже казино є казино: можна в один клік збагатитися і так само швидко все програти.

З висновком біткоіни заробітку проблем не відзначалося. Сума перекидається прямо на гаманець. Мінімальний поріг виведення — 0,001 біткоіни.

За аналогічним принципом працює інше казино — 999Dice. Але для того, щоб почати там грати, потрібно внести реальний депозит. Primedice.com більш лояльний до користувача. Відразу після реєстрації на ваш баланс закидається 100 Сатоши. Крім того, сервіс має свій кран, який видає 100 Сатоши, якщо ваш баланс повністю спорожніє.

Ну що ж, ось ми і дізналися, як заробити біткоіни і поповнити свій електронний гаманець. Сподіваємося, ви знайдете відповідний метод і зумієте реалізувати себе в сфері видобутку криптовалюта.

Більше сайтів, на яких можна заробити біткоіни, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector