Bitrix біржа криптовалюта: як зареєструватися і працювати

Простіше кажучи, Bitrix біржа криптовалюта є кращим торговим інструментом для великої кількості інвесторів. Це один з найнадійніших пунктів обміну на ринку, що володіє солідною репутацією. Окремо варто врахувати той факт, що компанія жодного разу не постраждала від хакерів з моменту її появи.

Що таке Bittrex

Bittrex — це торгова платформа нового покоління, створена професіоналами своєї справи в Сполучених Штатах. Розробники є ентузіастами, яких об’єднують в торгове співтовариство більше 50 років спільного досвіду в області безпеки і розвитку від найбільших компаній, включаючи Microsoft, Amazon, Qualys і BlackBerry.

З огляду на недавні порушення та проблеми безпеки, з якими стикаються інші ринки, розробники вважають, що суспільство заслуговує на більше. Якщо віртуальні валюти дійсно виростуть, необхідною умовою стане надійна інфраструктура. Мета — надати найшвидшу і безпечну торговельну платформу.

команда засновників

Бітрікс був розроблений командою з 3 успішних комп’ютерних вчених, які працюють у великих компаніях. Засновниками Bittrex є Білл Шихару (співзасновник і головний виконавчий директор), Річі Лей, Рамі Кавач і Райан Хентце, що працюють у великих корпораціях, таких як Amazon і Microsoft.

Білл Шихару (CEO) працював менеджером з безпеки в Amazon, Blackberry Limited, і в якості провідного розробника програми Microsoft. Річі Лай очолював групи безпеки в Amazon, Qualys і Microsoft. Rami Kawach працював в області безпеки системи в Qualys, як директор з інженерних питань. Райан Хентце курирує операції з безпеки в Bittrex, раніше працював старшим інженером з безпеки в Mercury Payments Systems.

Команда Bittrex пишається своєю торговою платформою, яка використовує переваги надійних систем безпеки — наприклад, такі як еластична багатоступенева стратегія гаманця, що гарантує, що кошти більшості користувачів зберігаються в безпечному і автономному сховище. Всі зняття і дії API вимагають двофакторної аутентифікації. В цілому, Bittrex підтримується серйозною командою фахівців з безпеки і розвитку.

Переваги і недоліки

Представляємо вашій увазі головні переваги даної біржі:

 • максимальна безпека: ніколи не була зламана;
 • мінімальна особиста інформація для перевірки;
 • процес перевірки облікового запису швидше, ніж у конкурентів;
 • зняття коштів на суму до 3000 доларів США в день на базову перевірку;
 • плата в розмірі 0,25% — приблизно середня для біржової індустрії — легко обчислюється;
 • підтримує більше 250 видів криптовалюта;
 • відмінні функції безпеки, включаючи 2FA;
 • без депозитів;
 • більшість фондів зберігаються в холодних гаманцях — вони підвищують безпеку на біржі;
 • доступна в більшості країн.

Є у цієї біржі і недоліки, про які поговоримо нижче:

 • щодо жорсткі вимоги до перевірки, особливо для жителів Нью-Йорка;
 • не так багато видів монет, як у менш відомих конкурентів;
 • Bittrex не підтримує депозити або зняття фітов;
 • не підтримує маржинальний торгівлю і кредитування;
 • для великих угод час очікування до 10 хвилин;
 • повільний відповідь на запити клієнтів;
 • немає партнерської програми.

Як бачимо, переваг і недоліків приблизно порівну.

Позиціонування на ринку

Bittrex велику увагу приділяє маркетингової позиції компанії, яка фокусується на трьох основних моментах: регулювання, безпеки і алгоритмічної торгівлі.

Згідно Similarweb.com, Bittrex щомісяця відвідують понад 160 мільйонів людей. Для порівняння, Coinbase відвідують 125 мільйонів людей в місяць, Poloniex — близько 95 мільйонів, а Kraken — 45 мільйонів. Приблизно 35% трафіку Bittrex доводиться на мобільні пристрої.

регулювання

По-перше, штаб-квартира біржі знаходиться в Лас-Вегасі і має ліцензію Money Service Business (MSB) від захисту фінансових злочинів (FinCEN).

По-друге, компанія повністю регулюється і має юридичну силу в США, що робить її однією з найбезпечніших бірж для громадян цієї країни. Біржа приймає трейдерів з 180 країн, підтримуваних онлайн-компанією по оплаті і перевірці особистості Jumio. Це незвично, особливо для повністю регульованою біржі. Для порівняння, Coinbase підтримує Північну Америку, Європу, Сінгапур і Австралію; Кракена обслуговує США, ЄС і Японії.

Bittrex може приймати рішення за територіальним забороні на надання послуг на власний розсуд для клієнтів з інших країн.

Мобільні додатки

На жаль, у Bittrex немає власного мобільного додатка. Однак існують сторонні ресурси, які підключаються через API. Blockfolio і TradeBit працюють і добре сприймаються користувачами. TradeBit значно виділяється серед своїх конкурентів.

З огляду на, що Bittrex не має власного додатка, ви повинні виконати окрему перевірку безпеки перед використанням сторонніх пропозицій. Найбезпечніший варіант — доступ до всіх служб Bittrex через інтерфейс браузера, незалежно від пристрою.

Реєстрація та безпеку Bittrex

Процес реєстрації на Bittrex займає небагато часу: вкажіть адресу електронної пошти, створіть пароль, і все готово. Сайт пропонує 32-символьний алфавітно-цифровий генератор паролів для додаткової безпеки.

Як і більшість сайтів, Bittrex відправляє електронного листа для підтвердження вашої адреси і включення облікового запису, кріптовалютних депозитів і торгівлі, але не зняття коштів.

Після входу в систему ви можете включити двухфакторную аутентифікацію (2FA).

Включення 2FA додає різні варіанти безпеки на сайті.

Ви також можете налаштувати «білий список» для зняття монет. Білий список означає обмеження випуску засобів на конкретні адреси для кожної криптовалюта.

Структура платформи розроблена таким чином, щоб забезпечити найбільш зручну роботу клієнтів. Bittrex є однією з найбезпечніших кріптобірж — це підкріплюється тим фактом, що на ній ніколи не було серйозного порушення безпеки або зломів Mt.Gox або Bitfinex. «Ніколи не був зламаний» — це рідкість в цій індустрії.

Особливістю Bittrex є надійність і безпеку, але користувачі все одно можуть втратити свої кошти. 7 грудня 2016 року хакери скомпрометували облікові записи користувачів Bittrex без перевірки 2FA і вкрали невідому суму валюти. Беручи той факт, що користувачі самі несуть відповідальність за свої власні рахунки, Bittrex так і не компенсувала користувачам втрати коштів і не прийняла на себе відповідальність.

Верифікація облікового запису

Тут ми підходимо до найскладнішої частини цього огляду Bittrex, тому що усі зареєстровані облікові записи хочуть знати, як швидко буде проходити реєстрація та перевірка посвідчення особи.

Bittrex повністю регулюється в США, тому вона відповідає програмам боротьби з відмиванням грошей (AML) і Know Your Customer (KYC). Тим не менш, компанія працює за принципом мінімальної інформації — тобто надання тільки тих особистих даних, які вважаються необхідними в законодавстві США.

Bittrex пропонує два рівня перевірки: базовий і розширений. Процес перевірки відносно швидкий, забирає від декількох хвилин до одного дня. Для порівняння, деякі обмінники можуть зажадати тижні для перевірки облікових даних.

Базова перевірка вимагає, щоб ваше реальне ім’я, дата народження та адреса перевірялися через публічні записи і дозволяли знімати близько 3000 доларів США в день, виражені в BTC. Ви повинні дозволити 2FA знімати кошти.

Якщо перевірка загальнодоступних записів не вдалася, ви можете вказати номер мобільного телефону, щоб розблокувати основні вилучення. Для розширеної перевірки потрібні сканування офіційного ідентифікатора і самообслуговування. Як уже згадувалося вище, Bittrex використовує Jumio для перевірки особистості.

варіанти фінансування

Для більшості трейдерів Bittrex підтримує тільки транзакції з криптовалюта, хоча користувачі з розширеною перевіркою можуть купувати валюти, використовуючи Fiat, якщо торгівля варто більше 10 000 доларів США. Немає обмежень на депозит.

Для більшості трейдерів це означає, що не можна вносити кошти безпосередньо зі свого банку або за допомогою кредитних або дебетових карт. Це обмеження підштовхує багатьох дрібних трейдерів до конкуруючих бірж, таким як Kraken і Coinbase, які підтримують широкий спектр платіжних методів (кредитні картки, дебетові картки, банківські перекази і навіть PayPal).

торгові можливості

Більшу частину своїх коштів Bittrex зберігає в холодних гаманцях і менше третини від загальної кількості — в гарячих. У порівнянні з іншими біржами, це досить мало. Для високопродуктивних користувачів така низька ліквідність може означати затримки до 10 хвилин для виконання великих угод. Однак вона покращує безпеку, оскільки в гарячих гаманцях, які можуть атакувати хакери, менше коштів.

Найбільше достоїнство Bittrex — це підтримка більше 250 кріптовалютних активів. Сайт має один з найбільших діапазонів підтримуваних активів. Coinbase підтримує тільки Bitcoin, Ethereum і Litecoin, і навіть Poloniex підтримує близько 100 монет. Єдиними біржами, які перевершили Bittrex за кількістю доступних монет, є не зв’язані з США варіанти, такі як Cryptopia.

Торговий інтерфейс Bittrex

За даними аналітичного ресурсу Coinhills, кріптовалютная біржа Bittrex посіла перше місце по добовому обсягу торгів, обігнавши біржі Binance і Bitfinex. Наприклад, на біржі є як Bitcoin Cash, так і Bitcoin Gold, а також вилка ZenCash Zclassic. Вилки обробляються професійно і прозоро, з чесним попередженням про процес.

Навіть з такою великою кількістю торгових пар Bittrex є відносно обмеженою платформою з точки зору можливостей, інструментів і послуг. Вона пропонує пари торгових марок BTC для всіх монет і пари доларів за десяток найбільших кріптоконверсій — біткоіни (плюс гроші і золото), Ethereum (і Classic), NEO, Ripple, Zcash, Monero, Litecoin, OmiseGO і Dash.

Однак Bittrex не пропонує маржинальної торгівлі або кредитування, на відміну від інших великих бірж. Для порівняння, Poloniex пропонує маржинальний торгівлю і кредитування перевірених користувачів, Kraken забезпечує маржинальний торгівлю без кредитування, а Coinbase пропонує торгову маржу в біткоіни, Ethereum і Litecoin. В даний час Bittrex повністю фокусується на торгівлі кріптопар, не більше того.

Збори Bittrex в середньому: на сайті стягується фіксована комісія в розмірі 0,25% комісії на всіх торгах. Збори віднімаються під час торгівлі.

Служба підтримки

Відгуки клієнтів Bittrex сильно розрізняються, що дає компанії низький рейтинг TrustPilot: 2/5. Найбільш поширеними скаргами є повільні відповіді на підтримку тікетів, облікові записи, які були відключені, створення декількох облікових записів, питання перевірки і звинувачення в неналежному поводженні з неамериканськими клієнтами.

Хоча проблеми з обмеженими можливостями і питання перевірки часто пов’язані і можуть бути призначені (у багатьох випадках) на процедури Джума, труднощі в такій важливій частині користувацького досвіду викликають питання про процеси, укомплектуванні персоналом і компетенції Bittrex.

Тривалий час відповіді на тікети також є показником кадрових проблем, особливо в порівнянні з конкурентами Coinbase і Kraken, які мають кращий час відгуку. Чекати до шести тижнів відповіді на тікет неприпустимо в високопрофесійному, високошвидкісному бізнесі, такому як обмін валюти. Проте, Bittrex краще, ніж деякі сайти, в тому числі Poloniex.

Bittrex — це привабливий варіант з більш ніж 250 кріптоактівамі. Він регулюється і повністю відповідає вимогам США, що робить його відмінним вибором. Однак, якщо ви хочете зберегти свою анонімність, то будете розчаровані, і кожен, хто має справу з дуже великими сумами грошей, може зіткнутися з труднощами, пов’язаними з низькою ліквідністю фонду.

В цілому, Bittrex — відмінний вибір для дрібних трейдерів, особливо тих, хто навряд чи досягне ліміту щоденного зняття грошей в розмірі 3000 доларів, і для громадян США, які хочуть торгувати відкрито і законно, з максимальною надійністю. Ось і все, дорогі читачі. Сподіваюся, для вас ця інформація виявилася корисною. До нової зустрічі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector