BitShares криптовалюта: особливості децентралізованих бірж, кращі платформи для покупки

Що таке BitShares?

Одна з найбільш динамічних платформ в світі криптовалюта. BitShares криптовалюта (BTS) вважається сплячим гігантом з багатьох напрямків. Децентралізований обмін, який пропонує безліч інших фінансових послуг, може революціонізувати використання криптовалюта.

Пропонуючи децентралізовану торгівлю, унікальні «смарт-Коін» і звичайні банківські послуги, BitShares сподобався багатьом. З централізованими обмінами, що мають величезні проблеми по відношенню до криптовалюта, які намагаються адаптуватися в реальному світі, BitShares може бути вирішенням усіх питань.

Нові інвестори наповнили ринок криптовалюта, коли ті стали популярними в 2017. Але перший набіг багатьох людей в кріптомір завершився вереском, коли вони спробували використовувати виведення грошей через звичайну біржу. Централізовані біржі буквально «засохли».

Відсутність безпеки, висока плата, повільні транзакції, сумнівна етика і так далі. Децентралізовані біржі, які проводять операції на базі блокчейн-технологій не мають таких проблем. А децентралізовані біржі, такі як BitShares, швидше, дешевше і безпечніше, ніж централізовані аналоги.

Mt Gox. BitStamp. Bitfinex. Досвідчені кріптовалютние інвестори знають таких гігантів кріптовалютного ринку, але для крипто-новачків це просто кріптовалютние біржі, які, колись, були зламані і втратили величезні суми грошей.

Mt Gox, наприклад, втратила близько 700 000 біткоіни, віддавши кошти невідомим хакерам, які скористалися проломом в системі. За сьогоднішніми ставками це цілі мільярди. Біржі постійно посилюють безпеку, але факт залишається фактом, що вони є гігантськими плаваючими цілями для хакерів. BitShares може виконувати транзакції за допомогою більш низьких тарифів і без потенційного ризику злому.

Багато централізовані біржі мають складний ринок або великі ліміти, але не BitShares. Це ваші гроші, ваші угоди. Ви можете торгувати будь-якою сумою, в будь-який час і в будь-якому місці, без обмежень на зняття коштів. BitShares також нейтральна по місцю розташування.

Високопоставлені трейдери на Уолл-стріт можуть маніпулювати ринками за допомогою блискавичних угод і сучасного обладнання, гарантуючи, що їх замовлення випередять ваші. BitShares запобігає цьому.

Чи можна Майні BitShares?

BitShares не можна Майні. Делеговане доказ частки (DPOS) — це єдиний найоперативніший нарівні з функціоналом децентралізований варіант консенсусного протоколу. DPOS зчитує повноваження зацікавлених осіб для забезпечення чесного і досить демократичного способу вирішення питань, що вимагають консенсусу.

Доказ роботи, що використовується традиційно, є енергоємним. Системи DPOS визначають виробників блоків за допомогою голосування по котируваннях, в той час як системи PoW (англ. Proof-of-Work) визначають наступних виробників блоків за допомогою здатності комп’ютера виконувати роботу.

В системі DPOS в BitShares за виробників блоків голосують люди, які володіють монетами, в той час як блоки в біткоіни виробляються самим учасником мережі, у якого найбільше капіталу, щоб мати можливість займатися Майнінг.

Де купити і зберігати?

Безпосередньо, за допомогою реальних засобів, будь-то долар, євро або рубль, купити BitShares, на жаль, неможливо. Спочатку необхідно купити, наприклад, Bitcoin або Ethereum, а вже за допомогою них придбати BTS. Нижче представлені найбільш зручні платформи для покупки.

Livecoin

Livecoin — це кріптообменнік, який є одним з найбільш зручних способом покупки і продажу криптовалюта.

Переваги трейдера включають: просту і ясну структуру, яка полегшує легку торгівлю. Гарантію безпеку даних і активів. Щодо більш швидкі депозити і зняття коштів.

Binance

Binance — це найбільш швидкозростаюча біржова крипто-платформа для криптовалюта сьогодні. Підвищена популярність може бути обумовлена ​​такими факторами, як: доступність на декількох мовах, можливість обробки замовлень з дуже високою швидкістю, зручний призначений для користувача інтерфейс.

гаманець BitShares — це мульти-кріптовалютний гаманець, за допомогою якого користувач може контролювати облікові записи, торгові активи і мати можливість відправляти токени по всьому світу.

Відкрита книга з відкритим регістром — перша децентралізована система обміну, яка пропонує шлюз для EURO, CNY, USD і інших мостів, доступних для стабільних і нестійких криптовалюта, таких як Litecoin, Steem, Peercoin, Doge, Ethereum і Bitcoin.

Це дозволяє кожному створювати свою власну монету на одному блокчейне з BitShares. Крім того, у кожного клієнта є обліковий запис, який підходить для роботи з конкретними запасами їх монет.

Існують як гаманці для Android систем, так і для настільних комп’ютерів. Настільні цифрові-гаманці BitShares є найбільш поширеними типами гаманців і являють собою програмні додатки, що встановлюються безпосередньо через оф. сайт BitShares.

Вони вимагають повного завантаження блокчейн-даних. Настільні гаманці найкраще використовувати, коли користувач володіє значним розміром крипто-засобів. Настільний гаманець підходить як для відправки середніх сум на віддалені адреси для покупок в Інтернеті, так і для зберігання певної кількості криптовалюта.

висновок

BitShares, швидше за все, спробує вибитися в перші ряди топ-100 криптовалюта в 2018 році. Із загальної досвіду користувачів очевидно, що BitShare може бути в зовсім іншому технологічному поле на тлі інших криптовалюта.

BitShare — це відносно молода розробка, однак вона вже займає свою частку на ринку. Ця кріптовалютная платформа забезпечила таке необхідне початок еволюції в світі криптовалюта.

BitShares можна розглядати як мережу, як банк і валюту. BitShares працює і працює відмінно з 2015 року, але цікавим чином викликала інтерес у дуже небагатьох людей. Власна криптовалюта BitShares (BTS) в даний час входить в число 30 найбільших цифрових активів і має ринковий холдинг в розмірі приблизно 1 126 966 682 доларів США.

В даний час, капіталізація BitShares становить трохи більше 2,6 млрд. BTC в доповнення до 1 млрд. Резервів, що належать BitShares.

Під час свого розпочата, в жовтні 2014 року, BitShares торгувався в діапазоні нижче одного цента, але сьогодні його вартість значно зросла до рекордного піку в $ 0,45. Інвестори вважають, що до кінця 2018 року BitShares може дійти до планки в $ 1,5.

BitShares — одна з кращих реалізацій відкритою, масштабованої і децентралізованої платформи для обміну смарт-Коін, які є новим фінансовим інструментом в крипто-просторі.

джерела:

https://www.abitgreedy.com/

https://billionherocampaign.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector