Nexus криптовалюта: формування тривимірного блокчейна

Що таке Nexus

Nexus криптовалюта (NXS) — це однорангова мережа, націлена на поліпшення швидкості, масштабованості, безпеки, а також доступності існуючих протоколів блокчейн-мереж. В основному цей проект існує за рахунок використання квантовоустойчівих трирівневих каналів, в поєднанні з супутниками зв’язку в космосі.

При цьому творець Nexus, Колін Кантрелл (англ. Colin Cantrell), прагне «розмножити децентралізацію», вивівши її з досяжності будь-якого державного контролю або монополій в області майнінгового пулу.

тривимірний блокчейн

Nexus використовує не один і не два, а цілих три консенсусних механізму для формування тривимірного блокчейна. Розробники стверджують, що наявність трьох різних механізмів зробить централізацію Майнер нижчою і забезпечить більш ефективне масштабування блокчейн-мережі.

Первинний канал

Первинний канал — канал докази виконання роботи (англ. Proof-of-work), де Майнер шукають 308-значні щільні первинні кластери за допомогою підбору. Щільний первинний кластерний Майнінг більш стійкий до ASIC’ам, ніж традиційний хеш-Майнінг. Майнінг можна здійснювати навіть на центральному процесорі.

Хешірующій канал

Хешірующій канал. Хешірующій канал використовує Hashcash замість щільних первинних кластерів і працює на платформі з метою верифікації працездатності. Тут Майнер підбирають SHA-3 ключі.

При цьому Майнінг використовується тільки Майнінг на відкритих.

Доказ володіння вкладів

Третій і останній канал використовує метод консесуса доказ володіння вкладів (англ. Proof-of-holdings) для захисту мережі. По суті це те ж саме, що і консенсусний метод докази виконання роботи, який використовується токенами, такими як NEO.

устаткування

Проект Nexus має тристоронній розподіленою системою комунікацій для подальшої децентралізації мережі:

Mesh Networks

Оскільки мережа надає три відмінні можливості Майнінг, майже будь-хто може запускати вузол і брати участь в мережевої безпеки. Всі вузли в мережі працюють разом, щоб захищати децентралізацію блокчейна, а не конкурувати один з одним. Це дозволяє розподіляти мережеві дані більше, ніж в інших системах.

Також, Nexus може створювати спеціалізовані антени для покупки на локальних мережах.

Cube Satellites

Nexus співпрацює з організацією Vector Space Systems, щоб створити супутникову мережу на низькій земній орбіті. Супутники, в поєднанні з наземною мережею, будуть підтримувати працездатність мережі Nexus, а також будь-які децентралізовані додатки (англ. DApps), побудовані на її основі.

наземні станції

Nexus має також наземними станціями, поєднуючи мережі на землі із супутниковою мережею в космосі. Вони виконують операції висхідній / понижающейся лінії зв’язку, включаючи визначення маршруту кінцевої точки адреси та наземного кешування.

команда розробників

Колін Кантрелл, також відомий як «Videlicet», є засновником і провідним розробником Nexus. Спочатку він назвав проект Coinshield (CSD) при запуску у вересні 2014 року.

Тоді вихідний код містив тільки основний канал. Пізніше, в жовтні 2014 року, команда додала хеш-канал. У квітні 2015 року проект перейменувався в Nexus, і був доданий метод Proof-of-Holdings в липні 2015 року.

Крім партнерства з Vector на супутниковій мережі, Nexus також об’єднав зусилля з SingularityNET, щоб забезпечити їх архітектуру 3DC для децентралізованої мережі ІІ проекту.

Як купити і де зберігати?

Придбати NXS можна на кріптовалютной біржі Bittrex або Upbit за біткоіни. Як згадувалося раніше, ви також можете заробляти NXS допомогою Майнінг.

Nexus має офіційний цифровий гаманець для настільних комп’ютерів і операційних систем Windows, Mac і Linux.

висновок

На тлі інших проектів, Nexus явно будує абсолютно новий тип блокчейна з трьома окремими механізмами для забезпечення безпеки мережі. Крім того, команда відправляє вузлові супутники в космос для створення децентралізованого інтернету і мережі поза контролем будь-якого одного об’єкта. Загальна мета проекту — створити покращену криптовалюта з більш швидкими транзакціями, нижчими тарифами і меншою централізацією Майнер.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

Home

Cryptocurrency & Blockchain News

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector