Блокчейн проекти в світі музичної індустрії

Привіт, шановні читачі. Ось і настав час для ще одного значного етапу змін в музичній індустрії. Ця сфера зіткнулася з різким зниженням прибутковості через дезагрегации технологічних послуг, які переживають епоху ренесансу. Ситуацію можуть виправити різні блокчейн проекти. Ці стартапи на базі блочної технології пропонують нові способи вирішення нагальних проблем.

Список різних нових ідей у ​​сфері криптографічних технологій постійно поповнюється новими проектами крім ICO, що привертає велику кількість інвесторів в екосистему криптовалюта.

Децентралізована середовище ідеальне для музичної сфери

Що лежить в основі блок-ланцюжка децентралізація особливо підходить для створення інноваційної платформи в музичній індустрії. Маса різних посередників, включаючи агентів, фахівців з маркетингу і музичних студій, призводить до неефективності роботи музикантів і зменшення їх доходів. Передача потокового музики ще більш ускладнила облік і привела до різкого падіння заробітку авторів творів.

Їм на допомогу може прийти розподілена книга блокчейн. Вона відмінно підійде для різних додатків в музичній індустрії, включаючи здійснення прямих платежів і створення великих служб управління цифровими правами. В цьому випадку автори отримають повний контроль над ними. Саме їм і слід приділити основну увагу в цій галузі в рамках використання технології блокчейн:

  • організація прямих платежів авторам;
  • управління цифровими правами;

Прямі платежі авторам

Самозавершаемие інтелектуальні контракти на основі блокчейн мають величезний потенціал для музикантів, дозволяючи їм отримувати прямі виплати роялті в прозорій і автоматизованої формі. Такі контракти можуть бути закодовані з конкретними критеріями, які передбачають здійснення оплати відразу після виконання всіх умов.

У наш час потокове відтворення стає кращим способом прослуховування музики і випуску альбомів. У цих умовах «розумні» контракти можуть викинути з цього процесу значна кількість непотрібних посередників і збільшити можливі гонорари авторам.

За словами генерального директора компанії SingularDTV Заха Лебо, системи управління цифровим контентом, засновані на блокової ланцюжку, здатні «створити справедливу і збалансовану індустрію розваг, яка в один прекрасний день дозволить будь-якому охочому стати значущим і процвітаючим».

Інновації в цій сфері привертають увагу великої кількості людей і в Росії, незважаючи на те, що поки влада країни не пішли їм назустріч і не надали біткоіни та інших цифрових валют легального статусу.

Проте, серед російських інвесторів є чимала кількість бажаючих вкласти кошти в розробку подібних проектів.

Контроль над цифровими правами

Другим популярним додатком на базі blockchain в музичній індустрії може стати система управління цифровими правами. Розподілена книга може використовуватися для зберігання інформації, що стосується різних фізичних активів, і визначення умов виробництва і використання контенту.

Це, в свою чергу, може дозволити музикантам і композиторам створювати нові твори без участі звукозаписних компаній. Як приклад можна привести британську співачку і автора пісень Імоджен Хіп, яка в 2015 році випустила свій альбом Tiny Human на технології блокчейн.

За її словами, дисбаланс в доходах між авторами та великими студіями звукозапису пояснюється відсутністю інформації для перших, що стосується реальних даних про продажі контенту.

Вона наголосила на необхідності системи, яка б надавала доступну для всіх перевірену інформацію, дозволяючи використовувати її найкращим чином. Такий підхід надав би авторам можливість монетизувати свої твори або надавати до них доступ безкоштовно.

Багато учасників музичної сфери вже активно розмірковують про те, як створити новий підхід до використання музичного контенту, і як залучити в проекти такого роду необхідні інвестиції, інші вже діють.

Деякі компанії, що спеціалізуються на потокової музики звернули свою увагу на технології, що лежать в основі криптовалюта. Так, сервіс Spotify придбав стартап Mediachain, який використовує блокчейн в якості основи для розробки медіатехнологій. До його придбання автори проекту розробили механізм створення авторських прав для композиторів і розподілену базу даних. Остання забезпечувала авторам доступ і можливість взаємодії з різними формами мультимедіа.

Криптографічні технології з кожним днем ​​все щільніше входять в наше повсякденне життя, що говорить про їх великі перспективи і потенціал в майбутньому.

джерело:

http://www.investopedia.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector