Centrality криптовалюта: особливості та цілі проекту, торгівля токенами CENNZ

Що таке CENNZ

Centrality криптовалюта (CENNZ) є венчурним проектом, які співпрацюють з різними галузями промисловості, націлившись на створенні єдиної платформи ринкових додатків. Ці програми підтримують єдиний логін і працюють на системі блокчейн.

Компанія Centrality — це один з найсильніших венчурних проектів, що використовують блокчейн-технології по всьому світі. Проект складається з 75 учасників з Мельбурна, Сінгапуру, Окленда і Лондона. Вони утворюють масштабну інвестиційну мережу, об’єднаних єдиною метою і баченням.

Бачення компанії полягає в тому, щоб допомогти всьому світу максимально просто перейти до блокчейн-технологій.

На відміну від інших платформ, що продають свої цифрові активи для фінансування власних проектів, Centrality вже має великий портфель з більш ніж 20 додатків, які вже активно використовуються, що приносить значну цінність.

Всі програми працюють разом, щоб допомогти один одному рости, створюючи єдиний ринок додатків, який використовує власний токен CENNZ.

Проект і токен CENNZ є юридичною особою, яка відповідає законодавчій базі Нової Зеландії і Сінгапуру. Проект Centrality включає в себе Рада, який раніше працював з великими ринками фінансів, такими як Bell Gully і WongPartnership.

Також не варто забувати, що CENNZ — це ще і власний крипто-актив платформи, який використовується для інтеграції додатків і надання їм доступу до системи Centrality.

На даний момент, капіталізація проекту становить 127 млн. Доларів, добовий обсяг 576 тис. Доларів, а загальна емісія дорівнює 1,2 млрд. Токенов CENNZ.

Придбати і продати актив CENNZ можна на кріптовалютних біржах HitBTC і Cryptopia.

З якою метою використовують токен

Крипто-додатки можуть тримати токени CENNZ для того, щоб купувати спеціалізовані модулі, необхідні для розвитку і інтеграції додатків в єдину криптографічний систему на базі платформи Centrality.

Додатки також використовують маркери не тільки в якості винагороди користувачів за користування продукту, але і в якості нагороди для рефералів, що привертають увагу до проекту в інших додатках.

Оскільки кількість інтегрованих в систему додатків і приплив нових користувачів росте, відповідно і підвищується попит на даний кріптоактів.

У міру того, як ринок стає більшим, до проекту долучається все більше додатків.

Цифровий актив CENNZ також може використовуватися для придбання не-віртуальних товарів в справжніх роздрібних магазинах.

команда Centrality

Команда кріптовалютного проекту Centrality складається з великого числа фахівців різних областей. Ось деякі з них:

Аарон Макдональд — Генеральний директор і співзасновник Centrality.AI.

Джеррі Юань — Співзасновник, а також Глава операційного відділу Centrality. Має десятирічний досвід роботи в сфері телекомунікацій та ІКТ.

Енді Хіггс — Глава відділу стратегічного партнерства в Centrality. Він має більше 20 років досвіду в забезпеченні зростання і підвищення продуктивності для підприємств як державних, так і приватних секторів.

Роджер Сміт — Голова та Співзасновник. Має за плечима 20-річний досвід у сфері інвестування.

Серед інших знакових персон — Даніель Гіллеспі і Джером Фори, які є Генеральними менеджерами компанії.

Висновок і перспективи

Centrality є децентралізованою платформою для інтеграції різних додатків в єдину ринкову систему, використовуючи блокчейн-технологію.

Система акцентує увагу на кількох важливих областях, а саме: транспорті, житло, туризмі, експорті, охороні здоров’я, освіті і т.д.

Блокчейн-майданчик буде мати безліч плюсів як для покупців, так і для магазинів, завдяки розширеному користувача досвіду і спільного придбання клієнтів, даних і вмісту продуктів.

Успіх даного підприємства поки складно прогнозувати з огляду на невелику віку проекту і відсутності конкретних термінів завершення.

джерела:

Home

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector