Для «кранівників»: як вивести біткоіни з Freebitco in

Завзятим «кранівникам» присвячується! Ну і всім іншим любителям безкоштовних монет. Якщо ви з таких, то знати, як вивести біткоіни з Freebitco in, не надто вже й треба. Все одно багато «накраніть» не вийде. Але це вже інша тема для «розмови». А сьогодні розповімо, як «вичавити» з цього крана «наклацанное».

Що це і реєстрація

Якщо не знаєте, що це за майданчик, то в двох словах про неї. Це кран для безкоштовної видобутку. Монетизація відбувається за рахунок заповнення капчи (один раз на годину). За це користувачеві капає монетка … Відвідуючи навіть не капає, а бризкає. Але навіть «бризок» не хочеться залишати і їх потрібно виводити. Таке відчуття виникає після того, як після кількох днів клацання по капчі бачиш, що твій заробіток на крані становить долар-два або того менше.

Якщо вирішите ризикнути, то ось покрокова реєстрації та використання крана:

  • Тиснете на «Sign Up», вводите email і пароль.

  • Після чого потрапляєте в інтерфейс біткоіни-крана. Говоріть, що ви не робот (капча) і тиснете внизу «Roll». Так і я зробив. Результат такої праці видно на знімку.

Кілька Сатоши ( «1») і два квитки в маловиіграшную лотерею ( «3»). Навіть не буду клацати для демонстрації — той же розлучення. Наступне заповнення капчи можливо тільки через годину. Таймер на скрині з сайту крана відзначений двійкою.

Виводимо «сльози»

Якщо вирішите вивести свої «мільйони» звідси, тоді переходите в розділ «Profile». Потім вибираєте вкладку «CHANGE WITHDRAWAL ADDRESS».

Задаєте номер свого BTC-гаманця, вводите пароль і натискаєте «Change».

Щоб переказати кошти, перейдіть через посилання «WITHDRAW» у верхній частині сторінки.

Після чого відкриється вікно, що дозволяє зняти монети з крана. Тут можна налаштувати режим виведення: автоматичний, повільний, миттєвий.

За замовчуванням кошти виводяться автоматично щонеділі. Внизу знаходиться лічильник, що показує, скільки часу залишилося до наступної транзакції.

Цей кран — цікава річ, спосіб убити час (якщо його багато). Але більше нічого. Так що не будемо витрачати свої дорогоцінні хвилини життя на таке Пустозвонов. Вже краще зайву годинку поспати, і то для здоров’я корисніше! Але справа ваша.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector