Чи можливий хмарний Майнінг криптовалюта Ripple

Про успіх Ріппл

Проект розроблений з метою поліпшення банківської системи в контексті міжнародних переказів. Він став першою платформою, яка є не альтернативою банкам, а навпаки орієнтована на співпрацю з ними.

У 2014 році Ripple Labs підписали перший договір з Fidor, і тут понеслося. Банк Співдружності Австралії, Канадський імперський банк комерції, Santander, MUFG і інші. Сьогодні понад 40 фінансових організацій, які мають високу репутацію, інтегрували в свою систему Ripple.

Це призвело до значного зміцнення позицій проекту у всіх рейтингах. Вони досить швидко увірвалися в топ-10 криптовалюта згідно Coinmarketcap, довгий час утримували другу позицію, обігнавши Ethereum. Сьогодні Ripple займає впевнене 3-е місце.

Стрімке зростання проекту, розвиток нових продуктів і підписання угод з великими фінансовими організаціями цілком природно викликали інтерес до платформи і самої криптовалюта. Багато біржі додали її в свій лістинг, створивши при цьому багато валютних пар з XRP, тому питання про хмарному Майнінг також не змусив себе чекати.

Що таке хмарний Майнінг

Про стандартному Майнінг користувачі чули в більшій чи меншій мірі. Не даремно він є однією з найбільш частих асоціацій з криптовалюта. Більш того, його рекламують як один з кращих способів заробітку. Але ось хмарний Майнінг багатьох дивує навіть тим, що такий спосіб існує (відноситься більшою мірою до новачків).

Даний спосіб являє собою оренду потужності у компанії-постачальника, що дозволяє в майбутньому отримати гарантований прибуток на 180-200% від суми вкладу. Зазвичай такі послуги надають великі майнінговие фірми. Але було б дивно, якби власник нещасних 2-3 Асіка вирішив здавати їх в оренду.

Власне кажучи, такий Майнінг є повноцінною інвестицією в конкретну криптовалюта. При самостійної видобутку завжди є можливість переключитися на інший проект (за винятком роботи з ASIC). Більш того, вона буде повноцінною роботою, оскільки потрібно підбирати й міняти обладнання, а також стежити за його станом, що забирає багато сил і часу.

У хмарному Майнінг користувач просто вкладає конкретну суму грошей (в залежності від кількості орендованих гігахешей), може повністю забути про контракт до його закінчення, а потім отримати прибуток. Бажано, хіба що, періодично перевіряти пошту і сам сайт, оскільки бувають випадки, коли контракт стає збитковим. Тоді його дію зупиняють, про що сповіщають користувача.

видобуток Ripple

Як ви тепер точно знаєте, хмарний Майнінг можливий з усіма криптовалюта, в яких передбачена сама видобуток. Серед таких можна виділити Ефір, біткоіни, Лайткоін і монери, оскільки більшість великих компаній пропонують їх потужності в оренду.

Наприклад, Genesis Mining, найбільший постачальник на сьогодні, працює з кожною з цих криптовалюта зважаючи на їх популярності і, відповідно, наявності великого попиту. Ріппл також користується величезним попитом по всьому світу, але на цьому проекті ви не знайдете договір на видобуток XRP.

Це пов’язано з тим, що XRP не можна добувати. І проект не просто обмежує доступ до Майнінг, як багато хто міг подумати: цей процес проектом зовсім не передбачений. Протоколу Proof of Work, який вимагає використання обчислювальної потужності, тут не було і не буде. Розробники уникають інтеграції Майнінг в свою платформу.

Якщо потужності не застосовуються, то нічого здавати в оренду. Спробувати вкласти гроші в клаудмайнінг Ріппл призведе до одного з двох наслідків:

  • проект не зрозуміє, чого ви хочете і просто поверне гроші;
  • постачальник виявиться лаві, і ви втратите велику суму.

Тому той же Genesis Mining і не додає XRP в свій список. Вони є чесним проектом, тому обманювати користувачів заради прибутку таким чином не стануть. А додавати контракти, які самі по собі виглядали б нерозумно і не несли б ніякої користі, зовсім недоцільно.

Чому ні?

Багато вже задаються питанням: як так, що в криптовалюта немає Майнінг? Ніякого. Адже це ж крипта, побудована на блокчейне. Як вже було сказано, одна з перших асоціацій з цими словами — саме рішення блоків і отримання відповідної монети в якості нагороди. Круглі новачки ринку, напевно, зовсім в подиві.

Але давайте по порядку. Так, це криптовалюта, тут ніяких каверз немає. Монети є цифровим кодом, захист заснована на криптографії, XRP оцінюється в доларовому еквіваленті. Начебто все просто. Єдина відмінність — він не став альтернативою банкам, а навпаки працює з ними.

Що стосується блокчейна, то тут існує безліч відмінностей. По-перше, Ріппл — це не класичний ланцюжок. Як такий, її тут немає. Платформа і транзакції побудовані на принципах блокчейна, однак концепція кардинально відрізняється. Відповідно, і Майнінг бути не може.

Адже його суть — це рішення нових блоків, підтвердження транзакцій і їх запис в ланцюг. Але нічого з цього тут немає. Вірніше, самі блоки в мережі не з’являються. Підтвердження здійснює центральний сервер і довірені вузли. Операції записуються, але не в ланцюжок, а в своєрідний журнал платформи.

Централізація і наявність довірених вузлів — ще одна причина відсутності Майнінг. Він здійснюється всіма учасниками мережі. При цьому, вони повинні знайти єдине рішення одночасно. Тільки тоді воно вважається правильним. Для цього потрібно багато часу.

Але довірені вузли тому так і називають. Вони завжди якісно і чесно виконують роботу, тому не потрібно чекати, поки кожен з них виконати відповідну операцію. Одного підтвердження достатньо. Центральний сервер при цьому завжди може їм довіряти і проводити транзакцію.

На додаток до всього, емісія тут обмежена і повністю проведена. Це означає, що Майнер просто нічим буде платити за їхню роботу. Адже не можна просто забрати XRP з гаманця будь-якого користувача і передати їх Майнер, просто тому що він щось робить для роботи мережі. Це зробило б проект несправедливим.

Багато вже хочуть сказати, що можна видавати в якості премії токени від комісії. Так роблять у всіх криптовалюта з Майнінг (BTC, XMR, Litecoin), а також в проектах з іншими протоколами, на кшталт NEM. Відносно видобутих монет все зрозуміло, а в NEM зовсім інша концепція, не заснована на використанні обчислювальних потужностей.

Більш того, там комісія складає 0.1% від суми транзакції, тому на цьому можна вигравати. У Ріппл ж вона фіксована і дорівнює 0.00001 XRP. Це дорівнює 0.0000034 доларам. Незважаючи на колосально низьке споживання енергії платформою, така нагорода все одно мізерна і працювати заради неї ніхто не стане.

Більш того, вона має зовсім інше завдання. Вона полягає в захисті системи від DDoS-атак. При спробі комісія збільшується, тому зловмисникові просто невигідно проводити всі дії. Комісія все-одно згорить, тому повернути її не вийде, але ось витратити потрібно буде досить багато.

Все це призводить до того, що в такій мережі Майнінг просто не має сенсу. Він додасть більше затримок, вимог до транзакцій і вартості кожного перекладу. Оскільки його немає, то і хмарна видобуток XRP не буде доданий.

обхід системи

Є один спосіб трохи схитрувати і зайнятися хмарним Майнінг Ріппл. Однак він буде не прямий, а скоріше непрямий. Суть в тому, що користувач орендує потужності для іншої криптовалюта, однак конвертуєте її в XRP на тому ж проекті.

Таке можливо лише на одному майданчику, яка не блищить оригінальністю і зрозумілістю сайту, проте відома багатьом користувачам, особливо в СНД. Eobot — унікальний в своєму роді проект. Він став і хмарним Майнінг, і гаманцем, і краном, причому відразу для декількох десятків криптовалюта. Єдине, чого тут немає — це майданчики для трейдингу.

Пройдіть реєстрацію і у вкладці «Products» виберете Cloudmining. У вікні, потрібно поповнити свій рахунок шляхом оплати біткоіни або через Easypay. Після цього ви будете переведені на сторінку, де зможете вибрати криптовалюта, яку хочете Майні, кількість грошей, які вкладіть в неї, а також в якій валюті бажаєте отримувати прибуток.

Саме тут вам потрібно буде вибрати XRP. Що стосується проекту, який слід Майні, все залежить від вашого вибору. Хтось просто бере біткоіни, інші працюють з Monero. На сайті є калькулятор, в якому можна вибрати конкретний алгоритм видобуток, подивившись при цьому приблизну прибуток в зовсім інший криптовалюта. Тому можете скористатися ним, якщо сумніваєтеся.

власна безпека

Ripple Labs забезпечили високий рівень захисту всієї мережі і кожного аккаунта окремо. За 6 років існування не зафіксовано жодного випадку злому або витоку коштів (за винятком зберігання токенов XRP на ненадійних гаманцях). При цьому розробники завжди покращують безпеку, тому зловмисникам буде складно знайти діри.

Але команда ніяк не може застрахувати користувачів від них самих. По-перше, це стосується конфігурації комп’ютера. Коли активно працюєте з криптовалюта і відвідуєте безліч сайтів, пов’язаних з нею, завжди будьте впевнені в надійності своєї машини, особливо програмного забезпечення. Воно повинно справлятися з більшістю атак і вірусів.

По-друге, це стосується дій самого користувача. Можна просто вкласти енну суму в будь-який проект, а він виявиться липовим. Одним із прикладів є якраз хмарний Майнінг. Ви здивуєтеся, але є безліч псевдопоставщіков відповідних послуг для XRP. Більш того, на форумах і інформаційних сайтах є відгуки і статті, які рекламують подібні проекти.

Тому будьте дуже уважні і ніколи не відвідуйте сервіси, які обіцяють оренду потужностей для видобутку Ріппл. Це прямий доказ лаві. Пам’ятайте, що проект має іншу концепцію, тому добувати токени немає можливості. Тоді ваші кошти та інформація будуть в безпеці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector