Що показує проведена по Litecoin аналітика

Однак це не зовсім так. LTC створювалася як альтернатива BTC — пропагуючи спрощену систему шифрування, яка частково вирішувала проблему масштабованості і дозволяла використовувати код проекту для створення дійсно швидкого гаманця, який буде порівнянний по швидкості з банківською системою.

Крім того, не можна забувати, що Litecoin входить в топ 10 криптовалюта по капіталізації, а значить, його не можна списувати з рахунків.

Фундаменталка

У Litecoin немає ніяких фундаментальних факторів зростання, що дозволяють проводити хоча б подобу фундаментального аналізу. Єдині характеристики, на які можна спиратися — це складність Майнінг і коефіцієнт кореляції по відношенню до BTC.

Хоча якби ми розглядали найбільший клон біткоіни — Лайткоін — всього кілька років тому, то побачили б серйозні зрушення в плані його впровадження в реальну економіку. Однак з початком волатильною гонки 2017 го року всі ці ініціативи були згорнуті. І, як результат, повністю поховали перспективи Лайткоіна, як альтернативи битка.

З іншого боку, при зниженні волатильності і догляді BCH з ринку у Лайткоіна знову з’явиться конкурентна спроможність протиставляти себе BTC не в якості не тільки інвестиційного інструменту, скільки платіжний засіб, яким зручно і швидко розплатитися за каву або використовувати замість Paypass, Яндекс грошей.

Аналіз в краткосроке

Незважаючи на те, що в цілому перспектив у Litecoin трохи, він все ще залишається досить цікавою метою для дейтрейдерів. Все просто тому, що при малій волатильності він показує досить точне проходження за технічними індикаторами. Це дозволяє практично безпомилково торгувати, використовуючи класичний базис трейдингової теорії.

Все це стало можливим завдяки вузькому ком’юніті Лайткоіна і його відносно невелику ціну по відношенню до іншої крипті. Завдяки цьому низька ліквідність сформувала своє коло інвесторів і трейдерів. Тут немає «шалених хом’яків», і гра йде на набагато більш тонкі матерії. При цьому Litecoin зберіг імпульсну структуру, властиву всім криптовалюта.

Наприклад, якщо дивитися останні графіки, то в той час, поки активно Пампа Iota і Dash, Лайткоін лише злегка підсунувся через свою кореляційної залежності по відношенню до BTC. А потім продовжив відігравати внутрішньоденні стратегії, які формували невеликий тренд на зниження.

В рамках невеликої волатильності весь тренд при розгляді його на більших таймфреймах виглядає як ринковий шум. Однак, якщо прибрати поправку на волатильність, то відіграні 80 пунктів на неліквідному ринку — це серйозна позиція.

Litecoin отримує 60 доларів

Litecoin піднялися на 6,39% в понеділок, відігравши спад в неділю на 1,55%, закінчивши день на $ 60,76, вперше закривши торги на $ 60 після 17-го серпня.

Відстежуючи більш широкий ринок, Litecoin перейшов на ранковий максимум $ 58,26, щоб перевірити перший рівень опору на першому рівні в 58,19 долара, перш ніж відступити до рівня 57 доларів. Дотримуючись рівня 57 доларів США, він підтримав останнім часом ралі, в результаті якого Litecoin подолав перший значний рівень опору на рівні 58,19 долара США і другий рівень опору на рівні 59,29 долара до рівня денного максимуму в 61,14 долара США, перш ніж відступити. І цей день досяг максимуму третього рівня опору на рівні $ 61,47.

На момент написання статті Litecoin знизився на 0,77% до $ 60,23. Він впав до початку ранкового мінімуму в день $ 59,76, перш ніж знайти підтримку, щоб повернутися до ранкового максимуму $ 61,06. У той час як основні рівні підтримки і опору протягом дня залишалися неперевіреними, Litecoin виявив підтримку на рівні менше 60 доларів США, продовжуючи стикатися з опором на рівні 61 долара США.

На наступний день, утримуючи вище 59,51 долара США за ранкові години, він буде підтримувати відновлення пізніше в той же день, з переходом через ранковий максимум на 61,06 долара. В результаті чого рівні в 62 долара і перший рівень опору в день досягли 62,39 доларів.

Нездатність утримувати вище 59,51 долара США може привести до відхилення Litecoin до рівня 58 доларів, щоб забезпечити перший основний рівень підтримки в день в $ 57,89, причому деяка прибуток знижується в порівнянні з прибутком в понеділок, яку можна очікувати на початку дня

З технічної точки зору, варто пам’ятати, що Лайткоін є повним клоном битка. А значить, розглядати якісь фундаментальні фактори у відриві від BTC не варто. Якщо ж розглядати його з точки зору перспективності, то на сьогоднішній день він не здатний вирішити жодну з затребуваних проблем кріптосообщества.

Його анонімність близька до нульової — транзакції досить легко відслідковуються. Особливо, якщо врахувати той факт, що у нього відносно невелика ком’юніті. Проблеми масштабування не торкнулися цього блокчейна, але тільки з тієї причини, що їм не користуються з такою інтенсивністю, як BTC. Складність Майнінг непорівнянна з нагородою за розшифровку блоку.

Технологія практично повністю ідентична BTC, а значить, при інших рівних він буде слідувати за материнською криптовалюта. Крім того, відсутність серйозного підходу до вирішення проблем сьогодні не дало б навіть запуститися Лайткоіну, т. К. Проект просто порахували б лави і не стали б в нього вкладати.

Отже, Лайткоін — це той BCH, який заслужило кріптосообщество. І в той момент, коли ринок увійде в фазу стабільного флета зі зниженням волатильності в сотні разів, він поступово втратить всю свою капіталізацію, перерозподіливши її по більш перспективним проектам.

До тих же пір рекомендуємо скальпувати, хеджувати та диверсифікувати — все це дозволить отримати максимальну вигоду з високоволатильних, але низьколіквідного ринку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector