Динаміка курсу біткоіни на сьогодні: аналіз, прогноз, висновки

Привіт, шановні фанати криптовалюта. У цій статті розглядається хвилююча багатьох новачків в цій сфері тему — динаміка курсу біткоіни. Ми розглянемо основні причини, які впливають на коливання його вартості.

Простими словами цінність Bitcoin, яка безпосередньо впливає на його вартість, можна охарактеризувати, як результат співвідношення його переваги і корисності. Значення цього терміна не слід плутати з ціною, яка представляє собою вартість біткойнов, виражену в грошовому еквіваленті.

Цінність коін — результат багатьох аспектів, що лежать в основі його інновацій, його мережі (блокчейна) і її особливостей. Ми зупинимо свою увагу на найбільш важливих чинниках, які роблять цю цифрову валюту цінної в очах користувачів і впливають на її курс.

У яких сферах біткоіни володіє цінністю?

Перша криптовалюта світу являє собою не просто онлайн засіб платежу, інструмент для інвестування або спекуляції на біржах. Він має безліч переваг і здатний принести користь у багатьох сферах:

 • наукова цінність;
 • технологічна цінність;
 • соціальна цінність;
 • захист від подвійної витрати;
 • висока безпека;
 • відкритий код;
 • мережеве значення;
 • можливість Майнінг;
 • можливість накопичення і транзакцій;
 • Біткоіни-контракти;

наукова цінність

Можна зробити висновок, що в науковому плані інновації, що лежать в основі біткойнов, дозволило вирішити давню проблему. Своїм винаходом Сатоши Накамото знайшов вихід з дилеми запобігання подвійних витрат при транзакції криптовалюта.

Це досягається за допомогою заснованої на часі записи про переказах коштів в самоорганізується і децентралізованої системи. Так звана блок-ланцюжок (загальний публічний реєстр) підтримується одноранговими вузлами, які і складають мережу Bitcoin, звану блокчейном.

технологічна цінність

Оскільки Бітконі децентралізований і працює на основі розподіленої тимчасової мережі без будь-якого центрального сервера подібно BitTorrent, цифрова валюта стійка до зовнішнього впливу. Її мережа просто неможливо відключити і надати на неї тиск.

Цей аспект має вирішальне значення, оскільки означає постійне і стабільне використання криптовалюта, що не залежить від вказівок або дій будь-якого зовнішнього органу, і має хороші відгуки користувачів. Будучи стійкою до будь-якого роду цензурі вона здатна в майбутньому стати повноцінною альтернативою традиційним грошей і платіжних систем. В цьому випадку біткойнов може зіграти роль незворотною і руйнівною технології для усталеної глобальної фінансової системи.

Соціальна цінність

Інновації Сатоши Накамото в області комп’ютерних наук є важливими досягненнями. За весь час свого використання біткоіни привів і до певних соціальних наслідків, так як надає інноваційні можливості в якості засобу оплати і транзакцій грошей, усуваючи необхідність довіри загального функціоналу того чи іншого об’єкту.

Блокова технологія і децентралізована мережа означають, що жодному об’єкту не потрібно довіряти роботу протоколу криптовалюта для її функціонування. Кожен користувач володіє і контролює свої власні гроші безпосередньо на відміну від банку, де людям доводиться довіряти свої кровно зароблені гроші керівництву фінансової установи. Кожен учасник несе повну відповідальність за безпеку і використання своїх цифрових засобів.

Ніякої третьої сторони в особі банку або централізованого емітента не потрібно, щоб поповнювати, зберігати, обмінювати, виводити або перераховувати кошти.

Багато експертів вже дотримуються прогнозу, що така безпроблемна технологія біткоіни усуває ризики, пов’язані з необхідністю довіряти зовнішнім органам свої гроші. Фактично, мережевий ефект від децентралізації згодом усуне необхідність існування централізованих органів влади, контролюючих ці процеси, в усьому світі.

Захист від подвійної витрати

Хоча монети біткойнов дозволяють скопіювати їх неодноразово, витратити і перерахувати їх можна тільки один раз. Цю конструктивну особливість можна перевірити шляхом нехитрого аналізу. Досить зробити копію гаманця на інший комп’ютер або знімний носій. В результаті, одні і ті ж монети будуть існувати в двох фізичних місцях розташування, але тільки перша транзакція буде успішною.

Мережа легко розпізнає другу спробу витратити одні і ті ж коін як спроби подвійний витрати і відхилить транзакцію. Це вкрай важливе нововведення, яке відрізняє біткоіни від всіх попередніх спроб створення системи цифрового валюти. І за 3 роки, починаючи з 2014, це стало однією з найбільш очевидних переваг мережі.

Завдяки тому, що це рішення засноване на подвійному фінансуванні, явні конструктивні особливості Bitcoin пропонують користувачам додаткову цінність:

 • новий засіб оплати;
 • безпечне зберігання та накопичення заощаджень;
 • децентралізована відомість публічних транзакцій (блокчейн);
 • механізм контракту (поки мало використовується, незважаючи на величезний потенціал);

Найбільш широке повсякденне використання поки зачіпає тільки перші три з цих пунктів. Не менш важливим є і спекулятивні можливості, який трейдери використовують для заробітку на кріптовалютних біржах.

високий рівень безпеки

Блокчейн використовує пари відкритого і закритого ключів для захисту транзакцій. Біткойн-адреса — це відкритий ключ, створений із закритого ключа, що зберігається в гаманці користувача. Транзакція, призначена для адреси, згенерованого гаманцем, підписується за допомогою відкритого ключа цієї адреси і може бути «розблокована» (витрачається) тільки при використанні відповідного особистого ключа.

Отже, переказ коштів захищений від крадіжки. Основний механізм, який запобігає подвійне витрачання, одночасно захищає біткойнов від крадіжки і підробки.

відкритий код

Блокчейн надає собою безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом. Крім того, її протокол також розроблений з використанням моделі проекту з відкритим вихідним кодом, яка заохочує участь спільноти в роботі системи.

А поділ блокчейна на дві окремі системи після ФОРКОМ в серпні 2017 року, говорить про широкі можливості блокчейна, які можуть дати толок до розвитку декількох паралельних мереж.

Спільна розробка загальнодоступного вихідного коду вважається краще закритого вихідного коду, розробленого вузькою групою фахівців. Помилки та неточності в системі безпеки ідентифікуються і виправляються швидко і цілодобово, в той час як принцип сили в чисельності і різноманітність навичок дозволяє підвищити продуктивність.

Основними розробниками Bitcoin є в основному добровольці, які підтримують і управляють вихідним кодом.

Мережеве значення

Біткоіни — це децентралізована однорангова мережа, яка в ідеалі є розподіленою і різноманітною. Чим ширше розподіляються однорангові вузли, тим більше децентралізованою стає мережу. Різноманітність вузлів збільшує її стабільність і безпеку.

Протокол блокчейна призначений для пошуку консенсусу між вузлами, а широка децентралізація дозволяє отримати більш здорову і надійну мережу. Всі ці фактори роблять внесок у загальну цінність системи і впливають на її цінність, забезпечуючи зростання курсу як в доларах, так і інших валютах світу.

можливість Майнінг

Майнер отримують винагороду в монетах за обробку транзакцій і включення їх в блоки. Нові блоки приєднуються до блок-ланцюжку і стають частиною публічної книги транзакцій. Обробка даних при формуванні блокової через однорангові вузли дозволяє підтримувати консенсус мережі, а самі Майнер представляють собою основу розподільної функції мережі.

Майнінг біткоіни (Bitcoin mining) і можливість отримати за це винагороду у вигляді криптовалюта також вносить чималу частку в загальну цінність біткоіни.

Можливість передачі та зберігання

Біткоіни можна купити за різні альткоіни (інші види криптовалюта) або традиційні гроші. Поточний курс монету до рубля або до долара можна дізнатися на біржах або обмінниках. Після цього монети можна зберігати на своєму гаманці, використовувати для оплати або перераховувати іншим користувачам. Накопичення багато інвесторів використовують для захисту своїх капіталів, бачачи в цифрових грошах резервний інвестиційний інструмент на випадок економічної кризи.

Можна просто регулярно вкладати кошти в біткоіни, відкладаючи деякі заощадження за тиждень, за місяць або за рік. При зберіганні монети можна захищати різними способами, включаючи паролі, біометричні сканери і множинні цифрові підписи на випадок транзакцій.

Хоча крадіжка пароля або помилка може призвести до втрати збережених коштів, ці ризики набагато менше, ніж в разі заощадження фізичних активів, таких як паперові гроші або золоті злитки. Передача криптовалюта через блокчейн дешевше і швидше, ніж еквівалентні платежі, що здійснюються за допомогою традиційних банківських систем або грошових переказів. Крім того, такі операції менш громіздкі і більш безпечні.

біткоіни контракти

Цю функцію Сатоши Накамото також описував при створенні біткоіни, хоча на сьогодні цей аспект протоколу знайшов відображення лише в декількох додатках. Контракти розширюють багатозадачність потенціал блокчейна, дозволяючи двом або більше сторін брати участь в угодах, які стосуються зовнішніх по відношенню до системи подій.

Варіанти доступних контрактів включають, наприклад, заповіту і навіть прості бінарні ставки, такі як результат того чи іншого спортивної події. В майбутньому ця функція повинна отримати більш широке поширення і ще більше розширить популярність і можливості криптовалюта.

Розподілена блок-ланцюг призначена для розміщення альтернативних ланцюгів, відкриваючи тим самим двері для додатків, які використовують і покращують її протокол. Ці розподілені додатки підвищать цінність Bitcoin, зробивши його більш корисним для суспільства.

На закінчення хочеться сказати, що цінність біткойнов не можна звести до одного елементу або функції, а також оцінювати, просто глянувши на графік курсу. Багато аспектів цієї криптовалюта вносять свій внесок в її користь і пропонують можливості і перспективи, які перевершують традиційні паперові гроші і підтримують їх системи. Все це знаходить відображення в її курсі, який тільки за 2017 рік зріс більш ніж на 300%.

Будучи децентралізованою мережею з заснованим на консенсусі регістром, блок-ланцюжок Bitcoin сама по собі є фінансовою інновацію і заохочує подальші розробки і ініціативи в цій сфері. Програмна модель блокчейна з відкритим вихідним кодом полегшує створення розробниками додатків і поліпшень.

Однак в поточному році, як і в 2016, основною функцією біткойнов поки залишається роль системи платежів, зберігання і обліку коштів. І це очевидно, тому що користувачі готові купувати монети і використовувати їх для оплати і перекладів.

джерело:

http://www.cryptocoinsnews.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector