Чому Ripple крани не можна назвати пірамідами

Що це таке

Ripple крани — це майданчики для безкоштовного заробітку монет без будь-яких вкладень. Вони дозволяють отримати прибуток за рахунок того, що користувач просто вводить капчу. Іншими словами, вміння розбирати нечітке зображення тепер винагороджується.

Після появи кранів у деяких навіть виникло питання: а чому тоді розпізнавання капчі на інших сайтах не оплачується? Адже ці кодування є нечіткими частинами старих газет і блокнотів. Їх розшифровка допомагає доповнювати інформацію про будь-яких історичних моментах.

Хтось скаже, що на інших сайтах за це надають доступ до функціоналу проекту. Але ж більшість існуючих майданчиків зобов’язують оплачувати деякі можливості. Частина цих оплат можна сміливо направити на винагороду за введення капчі. Таким чином можна було б популяризувати як сам сайт, так і криптовалюта.

Але ні, так ні. Крани можна назвати спеціалізованими майданчиками по оплаті капчи. Чому ні? Адже по суті все так і є. За винятком бонусів (про них нижче) користувач більше ніяким чином не заробляє. Та й бонуси додаються у вигляді відсотків до нагороди за капчу.

Як це працює

Існує помилкова думка, що крани — це чергова піраміда. Але така чутка поширили ті, хто не розбирається в понятті піраміди. Її суть полягає в тому, що учасник спочатку повинен зробити якийсь внесок, а після цього зможе отримати прибуток завдяки розвитку проекту.

Під це позначення більше підходять самі криптовалюта, включаючи той же Ripple. Але багато проектів вже довели, що вони переслідують благу мету. У XRP такою є створення платформи, яка дозволить проводити будь-які платежі між усіма валютами світу за частки секунди.

Що стосується кранів, то вони, а точніше їх розробники також працюють з благими намірами. Звичайно, більшу частину ідеї становить заробіток, адже просто так ніхто не стане безкоштовно роздавати свої монети. Але тут можна виділити і невелику ідею.

Вона полягає в уже названої раніше популяризації криптовалюта. «Халявні» гроші залучають будь-якого, це аксіома. Коли за основу крана береться конкретна монета, у неї з’являється більше користувачів. Адже з часом вони виводять свої гроші і починають торгувати ними на біржі або продають іншим власникам Ripple. Так чи інакше, це піднімає рейтинги криптовалюта.

Але як же вони тоді заробляють? Хтось скаже, що впроваджують приховані Майнер в комп’ютери відвідувачів сайту. Але в такому випадку ваш антивірус або захисник Windows виявив би підозрілу активність. Наприклад, ESET миттєво блокує всі coinminer’и. Тому це не найнадійніший варіант для розробників.

Джерело доходу в даному випадку — місце під рекламу. Самому крану потрібно не так багато місця на екрані для робочої області. А всю іншу частину сторінки можна виділяти під банери різного характеру.

Найчастіше вони пов’язані з криптовалюта, особливо з хмарним Майнінг. Іноді трапляється реклама від Google. Так чи інакше, саме таким чином заробляють розробники Ripple кранів. І, до речі, отримують вони набагато більше ніж витрачають.

Де отримати XRP

Ріппл не блищить величезною кількістю кранів, як таким може похвалитися Bitcoin. Однак, є 2 сервісу, які дозволяють безкоштовно отримати кілька монет.

Перший — Coinfaucet.io. Серед ключових характеристик:

  • виплати раз в 60 хвилин;
  • середня прибуток — 0.0003 XRP;
  • висновок від 1 XRP;
  • робота через recaptcha.

Цей майданчик багато в чому схожа на відомий користувачам кранів Freebitcoin. По-перше, тут також є лотерея, в якій можна виграти квитки і обміняти їх на криптовалюта. При цьому, вона абсолютно безкоштовна, проте ймовірність перемоги дуже маленька через великої кількості користувачів.

По-друге, активно партнерська програма, яка приносить вам 50% прибутку від нагороди кожного запрошеного користувача. Здається, що це дуже великий відсоток, але у випадку з Ріппл власник роздає мізер (1 XRP = 0.4 $).

Наступний сервіс — XRPfaucet.info. Оплата також відбувається кожні 60 хвилин, а нагорода коливається в діапазоні 0.0003 — 0.0005 XRP. Цей майданчик можна назвати краном з моментальним виведенням, оскільки перевести кошти на інший гаманець можна вже після досягнення 0.5 XRP, на що піде не так багато часу.

Є ще кілька кранів Ripple, які досить активно рекламуються в пошукових системах, проте в список вони не потрапили через свою сумнівну діяльність. Наприклад, 3btc.org сповіщає про можливість Майнінг в браузері, що принесе трохи більше прибутку. У підсумку, ніяких відсотків на нагороду вам не нараховують, але продуктивність комп’ютера падає.

Як захиститися від ненадійних майданчиків

У виборі крана складно помилитися. Перш ніж відвідувати будь-який майданчик, пошукайте відгуки на форумах, особливо англомовних. Свідомі користувачі завжди вкажуть недоліки будь-якого сервісу, приклавши скріни на підтвердження.

Найстрашніше, з чим можна зіткнутися — це поширення вірусів або прихованих Майнер. Воно не варто тих копійок, які можна заробити на кранах Ripple. Тому просто будьте уважні. Якщо і відвідуєте якусь площадку з негативними відгуками, то робіть це з включеним антивірусом. При будь-якої небезпеки відразу ж покидайте сайт.

Ще одне важливе доповнення — ніколи не вірте платформ, які обіцяють по 50 Ріппл за одну капчу, або сверхчумовие бонуси по 1000% від базової нагороди. Жоден розробник не буде безкоштовно давати такі суми просто за введення капчі. Інакше будь-який кран розорився б за кілька днів. В такому випадку на рекламі заробити вже не вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector