Цілі і перспективи блокчейн проекту DEScrow

Блокчейн проект DEScrow (Дескроу) являє собою сервіс умовного депонування на основі децентралізованої блокової технології. Його мета — забезпечити захист інвесторів в ході проведення ICO, захистивши їх від збитків через шахрайство і сумнівних проектів.

Для збору коштів на реалізацію свого блокчейн проекту розробники Дескроу проводять своє власне ICO.

Офіційний сайт: https://descrow.com.

Дикий ринок ICO

Краудсейли стали найгарячішою темою в екосистемі цифрових активів. Сотні мільйонів доларів збираються щотижня різними компаніями і організаціями. Реалізація подібних проектів пропонує широкі переваги для всіх учасників.

Автори стартапів отримують доступ до захоплюючого нового джерела фінансування вже на ранньому етапі своєї діяльності без необхідності оббивати пороги банків та різних фондів в пошуках потенційних інвесторів і спонсорів. Замість цього заощаджений час вони можуть з користю витратити на реалізацію своїх ідей. Вони також отримують підтвердження правильності обраного шляху на основі того рівня уваги, який їх проект привертає серед людей. Як правило, більшість учасників ICO формують активну базу прихильників проекту, допомагаючи в його подальшій реалізації.

З іншого боку звичайні люди отримують можливість інвестувати в передові стартапи. У реальній економіці такою можливістю зазвичай мають лише невеликі групи акредитованих інвесторів. За допомогою токенів, які часто продаються набагато дорожче після успішного ICO, користувачі стають учасниками дуже ліквідних інвестицій. По суті, це єдиний спосіб інвестувати в такі проекти на ранній стадії, не затримуючи свій капітал на невизначений термін. У звичайній економіці подібні проекти вимагають декількох років на віддачу вкладених коштів і початку отримання прибутку.

Однак нерегульований характер збору коштів здатний знизити витрати на запуск стартапів і збільшити прибуток для всіх учасників. З причини всіх цих привабливих перспектив ця сфера привертає велику кількість шахраїв.

Тому не слід дивуватися, що в багатьох ICO, що опинилися звичайним лаві, інвестори просто втрачали свої гроші. Навіть за межами відвертого шахрайства легкість залучення коштів таким способом привела до численних проблем. Деякі наївні підприємці, зібравши великий стартовий капітал, і обіцяючи створити той чи інший продукт, в результаті не впоралися із завданням і не змогли досягти поставлених цілей.

Захист інвесторів децентралізованим депонуванням

Команда Дескроу вважає, що вона знайшла вихід з цієї проблеми шляхом створення децентралізованої системи умовного депонування. Такий підхід знижує ризики сучасного стилю проведення ICO на основі смарт-контрактів Ethereum.

Процес, який використовується Дескроу в принципі досить простий:

  • автори проекту, спрямованого на залучення коштів через ICO, надають чітку «дорожню карту» з описом всіх етапів і сум, необхідних для реалізації кожного з них;
  • засоби зберігаються в інтелектуальному контракті, до якого ніхто не може отримати доступ в односторонньому порядку;
  • в міру реалізації кожного наступного етапу інвестори самі голосують за звільнення наступного траншу зібраних коштів (якщо інвестори вважатимуть поточний етап незавершеним, кошти не будуть розморожені).

Завдяки цьому процесу як інвестори, так і автори проектів захищені від різних ризиків. Стартапи, що використовують цю послугу, можуть отримати вигоду, пропонуючи інвесторам більш високу впевненості в збереженні їх капіталу.

Страхування ICO

На додаток до децентралізованого депонуванню на основі децентралізованого контракту Дескроу також планує створити страховий фонд для захисту інвесторів від ризику втрати коштів, інвестованих в ICO. Фонд буде відшкодовувати будь-які збитки від такого роду інвестування в розмірі до 70% від втрачених грошей.

перспективи Дескроу

За Дескроу варто дуже сильна команда професіоналів. Найвідомішим з них є його засновник Сергій Бесєдін, член Російської асоціації криптовалюта і блокчейна. З командою співпрацюють радники з усього світу, в тому числі Бонні Нормал, член Ізраїльської асоціації криптовалюта і блокчейна.

Команда Дескроу вже провела зустріч з консорціумом Corda international blockchain і уклала вигідне угоду. Воно полягає в тому, що Дескроу не обмежуватиметься лише однієї блокової платформою. Це дозволить їй легко масштабуватися на міжнародному рівні.

Написанням коду для системи займається GitHub, один з найвідоміших сервісів управління вихідними кодами в світі. Дескроу вже придбав у них розроблений проект інтелектуального контракту з гарантією високої якості коду.

Дескроу має чимало стратегічних партнерів, які беруть участь в його рекламі і просуванні. Найбільші з них — Token Desk, The Coin Telegraph і Cryptoconsulting. Це всесвітньо відомі організації, які здатні забезпечити Дескроу рекламну кампанію, в якій він потребує і дійсно заслуговує.

В даний час Дескроу проводить збір коштів на реалізацію своєї ідеї, який завершиться 27 грудня 2017 року. В рамках попередньої розпродажі токенов було зібрано 958,15 ETH. Інвестори, які брали участь у попередній розпродаж, отримали знижку на токени до 70%.

джерело:

http://cryptorials.io/

https://descrow.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector