Використання блокчейн для створення ринку ігор в якості альтернативи Steam і Apple

У минулому році стався вибухове зростання кількості проектів і компаній, яких цікавить технологія блокчейн, її можливості і потенціал. Тепер одна з них зважилася кинути виклик Steam і Apple, які домінують на ринку комп’ютерних і мобільних ігор.

Game Loot Network Holdings прагне запровадити використання блокчейн для створення альтернативного ринку ігр та системи винагороди геймерів. В даний час вона проводить пресейл токенов, а основний етап ICO почнеться 29 травня. В ході тестового запуску мережі обсяг транзакцій склав $ 5 млн, а кількість учасників перевищила 65 000 осіб.

Надія компанії полягає в тому, що в один прекрасний день її платформа Game Loot Network зможе стати альтернативою Steam і Apple. У минулому багато компаній намагалися піти цим шляхом. Деякі, як GOG, навіть домоглися успіху, але ніхто з них так і не зміг потіснити Steam на ринку. GLN сподівається, що використання технології blockchain забезпечить їй перевагу, необхідне, щоб переманити до себе провідних геймерів з різних країн світу.

Компанія вважає, що в перспективі блокчейн забезпечить швидке і безпечне засіб обробки транзакцій, а система винагороди на основі внутрішньої криптовалюта Loot, спонукає гравців активно брати участь в розвитку платформи.

Розробники також мають намір використовувати токен як засіб надання геймерам додаткових можливостей в плані підтримки незалежних з боку творців ігор. Для цього передбачено сервіс Build. Він дозволить стороннім розробникам демонструвати геймерам свої ідеї, концепції і демонструвати ігровий контент в демо-режимі з метою отримання первинних відгуків.

Спочатку гри GLN будуть доступні і на традиційних платформах, але в майбутньому компанія сподівається дистанціюватися від них. На даний момент у блокчейна є безліч проблем, таких як швидкість транзакцій і нестабільність курсу валют, які засновані на ньому.

На момент написання статті компанія зібрала близько $ 2,5 млн в рамках попередньої розпродажі токенов. Це непоганий результат, тому автори ідеї з оптимізмом дивляться в майбутнє.

джерело:

https://www.digitaltrends.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector