Claymore Dual Ethereum Decred — інструкція з налаштування

 • Проблеми та шляхи їх виправлення
  • Загальні правила усунення помилок

 • Відгуки
 • Відео про налаштування
 • Налаштування Claymore’s Dual Ethereum — комплекс заходів, спрямованих на підготовку обладнання (ферм на GPU) для видобутку Ефіру. До основних заходів відноситься вибір пулу з урахуванням рекомендацій розробника, а також внесення змін до bat-файл для старту Майнінг. Як правильно налаштувати програму для видобутку ETH та інших віртуальних монет? Які відомості вносити в батник для ефективної видобутку? Які можуть бути труднощі і як їх вирішити? Поговоримо про це предметно.

  Особливості Claymore Dual Ethereum

  Значок Ефіру і шахтарська кирка

  Програма Claymore Dual Ethereum — софт, що надає можливість подвійного (dual) Майнінг. Паралельно з Ефіром майнер може добувати іншу криптовалюта. На 26 листопада 2018 року користувачам доступна оновлена ​​версія Клеймор Дуал Ефіріум — 11.9. Вона працює на найбільш найпопулярніших ОС, серед яких Windows і Linux.

  Для скачування Майнер потрібні зайти на сторінку bitcointalk.org/index.php?topic=1433925 і вибрати будь-який із запропонованих шляхів. Це офіційне співтовариство софта, де викладаються свіжі оновлення, дається інформація з налаштування Claymore Ethereum Miner, стисло описані софта і коментарі користувачів. При стягуванні ці файли з Гугл-диска можливе блокування деяких документів. Якщо такий факт має місце, краще качати з Мега.

  У новому варіанті програми усунуті збої в роботі з Keccak, але в іншому Клеймор працює на високому рівні.

  Плюси Claymore Ethereum Miner:

  1. Підтримка дуал-Майнінг. Доступна можливість видобутку разом з Ефіром інших віртуальних монет. До цього переліку входить Pascal, Decred, Siacoin і Lbry.
  2. При спільному отриманні монет ефективність роботи обладнання і софта зростає. За заявою розробників, відеокарти NVIDIA і AMD показують на 3-5% більшу ефективність (якщо порівнювати з класичним Майнінг). У програмі використовується оновлений тип коду, навантажує графічний процесор на 100%.
  3. Клеймор Дуал Майнер підтримує GPU згаданих виробників. Більш того, він дозволяє добувати Ефір з одночасним застосуванням різних планок. Наприклад, на фермі може стояти 3 карти AMD і 3 карти NVIDIA. Софт з легкістю розпізнає обладнання і використовує ресурси з найбільшою ефективністю.
  4. Немає обмежень на версії Стратум для Ефіру — вони підтримуються без винятку.
  5. Відсутні DAG-файли, що перешкоджають нормальній роботі GPU з невеликим об’ємом ОЗУ.
  6. Можливість застосування Стратум або НТТР для інших доступних криптовалюта.

  До особливостей Клеймор варто віднести здатність переходу на інший пул (при необхідності), доступність контролю GPU і Майнінг на відстані. Перед очима є повні відомості про продуктивність для кожної відеокарти, що дозволяє порівнювати і підбирати найкраще обладнання для Майнінг. Додатковий плюс — немає змоги вибирати карти, розгін і доступ до управління температурним режимом. При бажанні можна Майні Форк Ethereum, наприклад, Expanse.

  Налаштування Claymore Ethereum Miner

  Команди, прописані в Claymore's Dual Miner, крупним планом

  Установка правильних драйверів — необхідний аспект Майнінг. Лише після цієї роботи можна приступати до настройки Claymore’s Dual Ethereum і видобутку віртуальних монет ETH. Перед установкою софта важливо врахувати ряд моментів:

  1. Застосування Windows 7 на ПК потребує оновлення драйверів відеокарт на сайті NVIDIA (для GPU серії 9хх). Найбільш свіже ПО серії 372,54 показує меншу ефективність при Майнінг, ніж 368,81.
  2. При використанні Windows 10 рекомендується «заливати» старі драйвера (наприклад, 352.хх).
  3. Якщо на фермі встановлено відеокарти NVIDIA 10-й серії, необхідно качати і ставити тільки «свіжі» драйвера, запропоновані на офіційній майданчику виробника (372.54). Це стосується обох версій Windows — «сімки» і «десятки». В останньому випадку на ПК має бути оновлення Win 10 Anniversary.

  При використанні карт AMD також врахуйте ряд корисних рекомендацій:

  1. При виборі застарілих GPU AMD для dual mining не обійтися без установки Каталіст (Краймсон) 15.12. За допомогою софта настройка Claymore Dual Ethereum проходить успішніше, а хешрейт застосовуваного устаткування зростає. Крім того, усуваються можливі труднощі з сумісністю.
  2. Якщо на фермі застосовуються AMD 4 або 5 серії (Поляріс), вибір драйвера не має значення (можна використовувати як нове, так і старе ПО).

  Найбільші труднощі виникають при використанні GPU від AMD з ОЗУ 2 ГБ. У такому випадку потрібно прописати такі змінні середовища:

  • GPU_FORCE_64BIT_PTR 0.
  • GPU_MAX_HEAP_SIZE 100.
  • GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1.
  • GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100.
  • GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100.

  Для роботи ферми обсяг віртуальної пам’яті для ОС повинен бути від 16 ГБ і більше. Для цього потрібно зайти в властивості папки «Комп’ютер», перейти до розширених налаштувань, а далі в секції продуктивності знову вибрати розширений варіант установок. Потім зайти в розділ «Віртуальна пам’ять» і зробити необхідні зміни.

  При налаштуванні Claymore Ethereum варто пам’ятати про потенційних витратах на комісію. Тут потрібно враховувати наступне:

  1. Видобуток Ефіру — стягується плата 1%. На відміну від ряду інших програм і пулів, комісійний платіж не має на увазі зняття грошових коштів. Йдеться про передачу розробникам потужності використовуваного обладнання на певний часовий проміжок. Для соло-Майнінг Ефіріума це 1% від 3600 секунд або 36 секунд.
  2. Майнінг ETH + ще однієї криптовалюта підвищує витрати на комісію до 1,5%. При таких обставинах програма забирає 54 з 3600 секунд на потреби творця Клеймор. До слова, на форумах багато хто скаржиться, що софт нерідко «зависає» та після переходу на Майнінг на користь розробника не відразу повертається в колишній режим. Такі проблеми мали місце в попередніх версіях, але в нових варіантах вони усунуті. Для надійності цей момент краще контролювати.
  3. Майнінг тільки другий криптовалюта (без Ефіру) безкоштовний і не вимагає передачі потужності на користь творця Клеймор.

  Іншими словами, розмір комісії при видобутку за допомогою Claymore Dual Ethereum знаходиться в діапазоні від 0 до 1,5%. Якщо ця умова не влаштовує Майнера, краще відмовитися від програми і вибрати інший варіант. Деякі хитрують і при налаштуванні Claymore Dual Ethereum Decred намагаються відключити комісії. Такий крок тягне за собою уповільнення Майнінг (незалежно від продуктивних відеокарт). При цьому система відображає ті ж параметри, що були раніше. Програма виявляє обман і для запобігання створенню нових пасток не сповіщали Майнера про «відкриття», а просто знижує ефективність видобутку.

  Вже згадана версія Claymore Miner підходить для роботи з планками AMD 7, 2 і 3 серії з ОЗУ від 2 Гб і більше. Також доступна робота з NVIDIIA останніх випусків. Що стосується розрядності ОС, для версії 11.9 доступні тільки 64-разряние ОС.

  • Читайте статтю про дуал Майнінг Ethereum і Decred.

  Налаштування config-файлу Claymore’s Dual Ethereum Miner

  Щоб полегшити життя і уникнути введення команд, простіше відразу задати параметри конфігураційного файлу з урахуванням поставлених цілей. Назва документа для внесення правок — config.txt. Спочатку софт перевіряє відомості в командному рядку, але якщо вони відсутні, він використовує інформацію з config-файлу. При наявності в командному рядку більше двох «наказів», програма сприймає саме цю інформацію і не бере до уваги відомості з config-документа. Для ігнорування рядки в файлі досить поставити перед нею один із символів — «крапку з комою» або «грати — #».

  Інструкція по налаштуванню Claymore’s Dual Ethereum Miner

  Вікна із запущеною програмою Claymore's Dual Miner

  Головними труднощами для Майнер є внесення відомостей до config-файл. При цьому настройка Claymore’s Dual Ethereum Miner багато в чому залежить від напрямку отримання коинов — лише Ефіріум або ETH одночасно з іншого віртуальної монетою. Нижче розглянемо основні способи.

  Ефір і Декрет на Ethermine

  Стартова сторінка майданчики Ethermine
  Головна сторінка пулу Ethermine

  Для видобутку використовується пул ethermine.org, що відрізняється продуктивністю в 54,4 ГХ / с і наявністю 33,7 тисяч робочих. Учасники пулу протягом години добувають близько 73 блоків. Плюси сервісу полягають в наявності PPLNS-виплат, точної інформації по хешрейту і можливості настройки нижнього порога оплати. Сервіси компанії знаходяться ЄС, США і Азії. Жителям Росії можна використовувати будь-який з доступних варіантів. Пул здійснює миттєві виплати, видає точну статистку по виконану роботу і стягує комісію 1%. Передбачена система повідомлень, що забезпечує відправку інформації про збої в роботі.

  Налаштування Claymore Ethereum на NVIDIA або AMD має на увазі вказівку наступних відомостей в конфіг-файл:

  EthDcrMiner64.exe — {сервер}: 4444 -esm 1 -ewal {адреса сховища ETH} F. {Ім’я шахтаря} -epsw x -dpool stratum + tcp: //yiimp.ccminer.org: 3252 -dwal {сховище DCR} — dpsw x
  Замість відповідних даних в фігурних дужках підставляємо свої відомості. Наприклад, замість {адреса сховища ETH} вказується номер Ефіріум-гаманця, {сховище DCR} — номер гаманця Декрет і так далі.

  Ефір і Декрет на Dwarfpool

  Інтерфейс платформи Dwarfpool
  Оформлення сервісу Dwarfpool

  Наступний варіант Майнінг — на dwarfpool.com/eth. На 26 листопада 2018 року пул може похвалитися хешрейтом, рівним 4,6 ТХ / с, а число шахтарів досягає 28,3 тисяч осіб. Розподіл винагороди відбувається із застосуванням системи HBPPS, а величина комісійної платежу 1%.

  Плюси пулу Dwarfpool для Майнінг — контроль роботи ферми по e-mail, детальна статистика, швидке виведення на гаманець і відсутність реєстрації. Гроші перераховуються до 6 разів на добу, а нижній поріг встановлюється користувачем вручну. Працівники служби підтримки надають інформацію на трьох мовах (в тому числі російською). Перерви в роботі відсутні.

  На пулі доступний величезний вибір серверів — в Європі, Росії, США та Азії. Майнер з РФ бажано вибирати другий варіант, але на практиці можна використовувати будь-який.

  У текстовому config-документі повинна бути наступний рядок:

  EthDcrMiner64.exe -epool eth- {обраний сервер}: 8008 -ewal {адреса сховища ETH} / {Ім’я шахтаря} -epsw x -dpool stratum + tcp: //dcr.suprnova.cc: 3252 -dwal Redhex.my -dpsw x
  Допускається включення контролю якості роботи шахтаря. Для цього після прописаної інформації (через символ «/») вказується адреса поштової скриньки. Для відключення моніторингу досить прибрати напис в документі і перезапустити програму.

  Ефір і Декрет на Nicehash

  Оформлення сайту пулу Nicehash
  Головна сторінка сервісу Nicehash

  При відсутності ферми для Майнінг можна використовувати потужності сервісу nicehash.com. Тут за 0,01 ТХ / с (з розрахунку за добу) доведеться заплатити від 95,88 доларів США. Переваги майданчика полягають в невеликій вартості послуги, можливості скасування дії контракту (без комісійного платежу), оплату тільки валідних куль, а також в організації Майнінг на будь-якому з доступних пулів. Крім того, в особистому кабінеті доступні докладні відомості про прибутки і ефективності Майнінг.

  Інструкція для Claymore’s Dual Ethereum приведена на офіційній сторінці, посилання на яку ми давали на початку статті. Для старту роботи потрібно пройти реєстрацію, купити потужність і прописати в файлі настройки такі відомості:

  EthDcrMiner64.exe -epool stratum + tcp: // {адреса сервера}: 3353 -ewal {адреса сховища BTC} -epsw x -esm 3 — allpools 1 -estale 0 -dpool stratum + tcp: //decred.eu.nicehash. com: 3354 -dwal {адреса сховища BTC}
  Під адресою сервера, як правило, ховається наступна інформація — daggerhashimoto.eu.nicehash.com. За наведеною інформацією видно, що користувач заробляє в ефірі, але висновок здійснюється тільки в біткоіни.

  Інші варіанти

  Стартова сторінка платформи F2pool
  Сервіс F2pool, на якому можна Майні за допомогою Claymore Dual Ethereum Decred

  При бажанні можна вибрати інші шляхи видобутку Ефіру:

  1. Ethpool. Настроювальні дані — EthDcrMiner64.exe -epool {сервер}: 3333 -ewal {гаманець ETH} -epsw x.
  2. Nanopool. Налаштування конфігураційного файлу — EthDcrMiner64.exe -epool eth- {сервер}: 9999 -ewal {гаманець ETH} -epsw x — {шахтар}.
  3. F2pool. Настроювальні відомості — EthDcrMiner64.exe — {сервер}: 8008 -ewal {гаманець ETH} -epsw x — {шахтар}.
  4. Sparkpool. Тут в конфігураційному документі прописуються такі відомості — EthDcrMiner64.exe -epool {сервер}: 3333 -ewal {гаманець ETH} -epsw x.

  Більш докладні відомості про налаштування Claymore’s Dual Ethereum GPU Miner вказані на офіційній сторінці софта bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.

  Читайте також про одночасне Майнінг Ефіріума і Zcash.

  Проблеми з Claymore’s Dual Ethereum і шляхи їх виправлення

  Повідомлення про помилку в вікні програми Claymore's Dual Miner

  Під час налаштування софта важливо врахувати ряд моментів:

  1. Допускається зазначення додаткових пулів в текстових файлах epool або dpool. Для кожного з сервісів передбачається три спроби підключитися.
  2. Якщо на початку рядки варто «грати» або «крапка з комою», інформація в ній ігнорується.
  3. Пул, прописаної в командному рядку, є головним. З періодичністю раз в 30 хвилин програма намагається в нього зайти. Зазначений період можна міняти за допомогою функції «-ftime».
  4. Для віддаленого контролю потрібно запуск виконавчого файлу EthMan.

  Труднощі в роботі з Майнер:

  1. Антивірус Windows 10 при розпакуванні програми бачить вірус. Така проблема характерна для ряду інших антивірусів. Розробник запевняє, що в його версії, викладеної на bitcointalk.org/index.php?topic=1433925, відсутні шкідливі файли. Такий ризик можливий, якщо качати софт з стороннього джерела, де викладена «пошкоджена» версія. При наявності підозр на вірус краще не використовувати майнер.
  2. Для карт AMD характерно дві особливості. По-перше, в режимі dual-Майнінг можливе уповільнення швидкості скачування. Така ситуація мала місце в попередніх версіях, але в нових варіантах софта несправність практично усунена. По-друге, відомості про температурний режим (при роботі на Linux з драйверами типу GPU-PRO) іноді розрізняються.
  3. Використання NVIDIA при здвоєною видобутку дає найгірший результат, ніж у випадку застосування AMD.

  Загальні правила усунення помилок

  При появі збоїв роботі, важливо інсталювати і поставити Catalyst 15.12. Ця вимога оптимально для GPU типу AMD (серії Vega, Polaris або Fury). Для швидкого вирішення проблем можна робити наступні заходи:

  1. Перезавантаження ПК.
  2. Вимкнення опції розгону.
  3. Перевірка стояків, техніки, якості підключення.
  4. Виставлення віртуальної пам’яті 16 ГБ (цей момент розглянуто в статті).
  5. Установка затримки старту Майнінг на 30 секунд в сорочки з короткими рукавами.

  Тонкощі практичного застосування Claymore’s Dual Ethereum:

  1. При видобутку ETH або Ефіріум Класик майнер може функціонувати повільніше. У такій ситуації важливо перевірити Compute Mode. Це спеціальний режим, що активується в драйверах відеокарт серії AMD.
  2. Неможливо Майні ETH і ETC на Windows 10 при наявності відеокарт з ОЗУ на 3 Гб. Це пов’язано з особливостями роботи ОС, тому рекомендується застосовувати 7-ку.
  3. Продуктивність зростає при дуал-режимі. Це особливість програми, яку необхідно прийняти у вигляді бонусу.
  4. Показники Майнера і пулу в рівні продуктивності розходяться. Допустима похибка не повинна перевищувати 2-3% через різного підходу до визначення хешрейта. Якщо цей показник більше, є труднощі в роботі пулу, збої в Мережі або роботі менше доби.
  5. При включенні дуал-видобутку ферма не працює. Таке можливе при установці слабкого блоку живлення.

  Відгуки про Claymore’s Dual Ethereum

  Однак їх думки стосовно програми в основному позитивні:

  Це один з кращих Майнер, які зараз взагалі є. І важливо, що в мережі повно мінлива, оглядів і детальних інструкцій, щоб нормально налаштувати, усунути помилки і розібратися в чому справа. Мені здається гідних аналогів просто немає!

  Ще один з відгуків на форумі:

  Я Майнью більше півроку Ефіріум + Декрет — ніяких нерозв’язних питань за цей час не виникало. Навіть писали, що він іноді не перемикається назад, але у мене таких залежить не було.

  Ще одна думка:

  Найкрутіше, що можна підключати дуал-Майнінг. Ось це реально коштує того, щоб отдвать перевагу Claymore’s Dual Ethereum. Інші софти і поруч не стояли.

  Клеймор Дуал Майнер — надійна, ефективна і зручна в налаштуванні програма. Вона підтримує до 32 відеокарт і стабільно працює при установці останньої версії і використанні «свіжих» драйверів. При появі будь-яких труднощів відомості доступні на bitcointalk.org/index.php?topic=1433925. Тут легко знайти відповіді або задати питання.

  Відео про налаштування Claymore’s Dual Ethereum:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector