Як і де купити Ефіріум (Ethereum) за рублі

 • Купівля Ефіру за допомогою прямого переказу
 • На сьогоднішній день Ethereum є другою за популярністю криптовалюта після біткоіни, причому свою позицію цей цифровий актив утримує досить впевнено. Не дивно, що багато людей хочуть придбати собі дані кріптомонети. У цьому огляді ми поговоримо про те, як купити Ефіріум за рублі, і де це краще всього зробити. Розглянемо кращі методики, а також проаналізуємо їх сильні і слабкі сторони.

  Що потрібно зробити перед придбанням Ефіру?

  Значок Ефіріума на тлі ноутбука і блокнота

  Перед тим, як купити Ethereum, потрібно спочатку обзавестися гаманцем для нього. Ви можете створити собі сховище будь-якого типу:

  • програмне — Ethereum Wallet, JAXX, Exodus;
  • онлайнове — blockchain.com, coin.space;
  • мобільне — Coinomi;
  • паперове — генерується через сервіс myetherwallet.com;
  • біржове — exmo.com, livecoin.net.

  До речі, останній варіант можна назвати найзручнішим для покупки, адже ви зможете зберігати гроші і поповнювати баланс гаманця на одному і тому ж ресурсі. Більш докладно про це ми поговоримо трохи пізніше.

  Згенеруйте публічний Ефіріум-адреса (зазвичай це робиться у вкладку «Отримати») і обов’язково прийміть всі запобіжні заходи, які пропонує конкретний гаманець:

  • встановіть складний пароль;
  • зробіть резервну копію файлу з приватним ключем (якщо говорити про програмні клієнтів);
  • запишіть на окремому листку мнемонічну фразу (такий тип захисту використовується, наприклад, в десктопном гаманці JAXX, на онлайн-платформі Coin.Space);
  • у випадку з браузерних гаманцями встановіть кілька варіантів аутентифікації (по e-mail, через SMS);
  • якщо ви вибрали паперовий гаманець, обов’язково зробіть скрін і закиньте його на окремий носій.

  Коли сховище створено і всіх заходів безпеки вжито, можна вже замислюватися над тим, як купити Ефіріум. На це питання ми відповімо далі, причому розглянемо варіанти, які найбільше підходять вітчизняному користувачу. Якщо точніше, то ми дізнаємося, як можна купити Ефіріум за російські рублі. Отже, поїхали!

  Як вигідно купити Ефіріум за рублі через обмінники?

  Купівля Ефіру за рублі на сервісі bestchange.ru
  Список обмінників для покупки Ефіру через рублеву карту Visa / MasterCard

  Мережеві обмінні пункти можна назвати найзручнішим інструментом для придбання будь-якої криптовалюта, включаючи Ефір. Таких ресурсів вкрай багато, причому кожен з них пропонує відразу кілька варіантів поповнення Ethereum-гаманця. Здавалося б, користувачеві (особливо недосвідченому) було б важко зорієнтуватися серед десятків майданчиків і знайти ту, яка пропонує свої послуги за найвигіднішими умовами. Але на щастя є шлях, пішовши за яким, ви проведете бажану операцію максимально швидко.

  Отже, щоб придбати монети ETH за рублі через обмінник, потрібно виконати такі дії:

  1. Заходимо на сайт bestchange.ru. Це великий ротатор онлайн-сервісів, що пропонують безліч варіантів обміну.
  2. У стовпчику «Отримайте» відразу вибираємо Ethereum (ETH). У стовпчику «Віддасте» будуть підсвічені платіжні системи та сервіси, через які можна купити бажану криптовалюта.
  3. Для прикладу вибираємо покупку Ефіру за допомогою рублевої карти Visa / MasterCard. У великому полі по центру відразу з’явиться список обмінних пунктів, через які можна здійснити операцію.
  4. Вибираємо один з обмінників. Рекомендується віддавати перевагу майданчикам, які знаходяться у верхній частині списку. Вони проводять обмін за найбільш вигідним курсом. Також варто дивитися на поточний резерв платформи. Нерідко на сайтах з найкращим курсом є невелика кількість монет, і доводиться звертатися до майданчиків, що пропонують менш вигідні умови.
  5. Для прикладу вибираємо сайт cryptohome.me (на момент написання статті він пропонував найкращі умови).
  6. У графі «Віддаєте» вибираємо пункт Visa / Mastercard RUB, а в графі «Чи отримуєте» — Ethereum ETH.
  7. Вписуємо суму, яку хочемо витратити на придбання Ефіру. Врахуйте, що на всіх обмінниках встановлений солідний мінімальний поріг. У нашому випадку необхідно купувати криптовалюта на суму від 10 000 рублів. Максимум за один раз можна витратити на Ефір 100 000 рублів.
  8. Вписуємо номер карти і особисті дані — ПІБ, електронну пошту, номер телефону.
  9. У відповідне поле вставляємо адресу гаманця.
  10. Тиснемо на кнопку «Обміняти». Після цього створиться заявка на обмін.
  11. Підтверджуємо операцію, клікнувши на пункт «Перейти до оплати» (або просто «Оплатити»). Пам’ятайте, що заявки дійсні недовго (близько 10-15 хвилин). Якщо за цей час ви не встигнете оплатити їх, вони анулюються, і все доведеться починати заново.

  Ну що ж, ми дізналися, як купити криптовалюта Ефір за допомогою онлайн-обмінників. На перший погляд здається, що цей спосіб ідеальний, але, на жаль, у нього є не тільки плюси, а й мінуси. Їх ми розписали нижче:

  перевагинедоліки
  Величезна кількість ресурсів, що дає право вибору.Всі майданчики, які виконують обмін рублів на Ефір, працюють в ручному або напівавтоматичному режимі. Це означає, що на обробку заявки може йти досить багато часу (іноді більше години).
  Багато варіантів покупки за рублі. Можна використовувати не тільки карту, але і сервіси Яндекс.Деньги, QIWI, Payeer з рублевих рахунком, ВТБ24.В онлайн-обмінниках встановлені високі ліміти. Тобто, вам відразу треба буде витрачати багато грошей, що підходить не всім.
  Швидке створення заявки на обмін.Дуже часто на сервісах, що дозволяють купити Ефіріум максимально вигідно, не вистачає кріптомонет в резерві. Тому доводиться користуватися платформами з менш привабливим курсом.
  Російськомовний інтерфейс всіх пропонованих обмінників, що значно спрощує роботу з ними.Деякі обмінники вимагають верифікацію документів людини, що б’є по анонімності — одному з ключових принципів всієї технології блокчейн.

  Як купити Ефір за російську національну валюту через біржу?

  Монета Ефіру лежить на аркуші з біржовими котируваннями

  Кріптовалютная біржа може стати відмінним інструментом для покупки монет Ethereum і для їх подальшого продажу за більш вигідним курсом. Сьогодні існує безліч майданчиків такого роду, однак не всі вони підходять вітчизняним користувачам (так як не підтримують російські гроші).

  Далі ми розпишемо алгоритм придбання Ефіру за рублі на двох перевірених сервісах, після чого порівняємо їх і дізнаємося, який краще.

  Як купити Ефіріум за рублі на біржі Exmo?

  Процес покупки Ефіру за рублі на кріптобірже Exmo
  Сторінка на біржі Exmo для покупки Ефіру за рублі

  Це чи не найпопулярніша біржова площадка в усьому СНД. Її охоче використовують сотні трейдерів, охочих купувати цифровий актив дешевше, а продавати — подорожче. Але в даний момент нас не цікавлять особливості кріптовалютних торгів, ми лише хочемо отримати свої перші монети Ефіріума. Для досягнення цієї мети нам треба зробити так:

  1. Йдемо за адресою exmo.com. Реєструємося на майданчику (якщо ви цього ще не зробили), після чого входимо в профіль.
  2. Спочатку тиснемо на кнопку «Гаманець» і серед запропонованих криптовалюта шукаємо пункт ETH.
  3. Кількома на кнопку «Поповнити» і генеруємо публічний адресу гаманця.
  4. Після цього, знову-таки в меню з гаманцями, знаходимо розділ RUB. Натискаємо на кнопку «Поповнити». На момент написання статті (22.08.2018) нам було доступно 4 варіанти поповнення рублевого балансу: через QIWI (від 1 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за раз з комісією 4,95%), через AdvCash (від 20 до 50 000 рублів з комісією 1, 45%), Yandex Money (500-15000 рублів з комісією 4,5%), Payeer (25-50000 рублів з комісією 2,45%).
  5. Вибираємо підходящий варіант, в спеціальне поле вписуємо суму, відповідну виставленим рамкам, і натискаємо на кнопку «Поповнити баланс». Максимум на зарахування йде близько доби.
  6. Після надходження грошей на рахунок йдемо в розділ «Обмін».
  7. У верхньому полі вибираємо рубль, а в нижньому — Ethereum.
  8. Вписуємо суму, яку ми можемо витратити на придбання криптовалюта.
  9. Тиснемо на кнопку «Обмін» і чекаємо надходження грошей на баланс гаманця.

  Можна піти й іншим шляхом, який має на увазі покупку Ефіру у користувача біржі. Для цього ми робимо так:

  1. На головній сторінці в таблиці праворуч вибираємо пункт ETH.
  2. Шукаємо в таблиці варіант ETH / RUB та тиснемо на нього.
  3. Скрол сторінку трохи вниз. Там буде 2 поля — Купівля ETH і Продаж ETH. Нас цікавить перший варіант.
  4. Вибираємо пункт «За межі».
  5. Вписуємо бажану кількість Ефіру і суму, яку ми готові за нього заплатити.
  6. Тиснемо на кнопку «Купити ETH». Таким чином, створиться ордер на покупку. Якщо умови підійдуть комусь із учасників біржі, він погодиться на угоду.

  Створення ордера «За ліміту» підходить досвідченішим користувачам. Новачок може придбати кріптомонети, вибравши графу «По ринку». В такому випадку поле розділиться на 2 зони:

  1. Ви вписуєте кількість Ефіру, а система показує вартість.
  2. Вписуєте суму, яку готові витратити, і вам відразу виведеться кількість Ефіріума, яке ви за неї отримаєте.

  В цілому, розглянута біржа досить зручна. Вона має хорошу репутацію і надає непогані умови трейдерам. Однак є ще одна схожа платформа, де можна вигідно купити Ethereum. Про неї поговоримо далі.

  Як купити Ефір за рублі на сервісі Livecoin?

  Сторінка біржі Livecoin
  Блок для покупки Ефіріума за рублі на біржі Livecoin

  У плані зручності використання дана платформа нічим не поступається попередній біржі. Щоб зробити покупку криптовалюта, треба зробити так:

  1. Переходимо за адресою livecoin.net і реєструємося на біржі.
  2. Тиснемо на кнопку «Поповнити» і відразу створюємо адреса Ефіріум гаманця — знаходимо цікаву для нас криптовалюта в списку, натискаємо на поповнення, ставимо галочки навпроти всіх пунктів з умовами роботи і тиснемо на кнопку «Показати».
  3. Знову повертаємося до списку гаманців і натискаємо на кнопку поповнення рублевого балансу.
  4. Вибираємо платіжну систему, через яку будемо поповнювати баланс. На момент написання статті на сайті є 3 варіанти: система Capitalist (депозит від 1000 рублів без комісії), сервіс Advcash (від 1000 рублів, комісія 1,5%), QIWI (від 1000 рублів, комісія 7%). Також, є опція поповнення через Payeer, але вона тимчасово не працює.
  5. Після поповнення рублевого балансу заходимо в розділ «Торгівля».
  6. У блоці зліва натискаємо на графу ETH, а нижче вибираємо пару ETH / RUR.
  7. Скрол сторінку трохи вниз і в блоці «КУПИТИ ETH ЗА RUR» вписуємо то кількість криптовалюта, яке бажаємо придбати. Система автоматично вирахує, скільки грошей потрібно для покупки певної кількості монет. Зокрема, для придбання 0.1 ETH (на момент написання статті) нам потрібно витратити 1983.25 рублів (з урахуванням комісії в 0.18%).
  8. В кінці тиснемо на кнопку «Купити ETH» і чекаємо зарахування монет на баланс.

  Як бачите, нічого складного в цьому немає. Залишилося тільки зрозуміти, де можна вигідніше купити Ефіріум: на Exmo або на Livecoin. Давайте з’ясуємо це.

  Порівняння кріптобірж Exmo і Livecoin

  На перший погляд обидві кріптовалютние біржі прекрасно підходять для придбання Ефіру за рублі. Але чи однакові вони на 100%? У цьому нам допоможе розібратися наведена нижче таблиця:

  параметрExmoLivecoin
  Мінімальний поріг поповнення рублевого рахунки20 рублів (якщо через AdvCash)1000 рублів через всі платіжні системи
  Мінімальний поріг депозиту на рахунок ЕфіріумаТак — мінімум 0.01 ETHВідсутнє
  Кількість платіжних систем для поповнення рублевого рахунки43
  Комісії за поповнення рублевого рахункиВід 1,45 до 4,95%Від 0 до 7%

  Спираючись на зазначені відомості, можна прийти до висновку, що дві розглянуті майданчика практично рівноцінні. Тобто, недолік в одному аспекті перекривається перевагою в іншому. Наприклад, Exmo може поступатися Livecoin в плані комісій — на другій платформі можна поповнювати баланс без додаткового збору, якщо робити це через Capitalist. Зате у першій біржі є перевага за мінімальним депозитом — для покупки 0.01 ETH на Exmo буде достатньо 200 рублів, які можна перевести через AdvCash, в той час як на Livecoin все одно доведеться вносити мінімум 1000 рублів. Крім того, в обох майданчиків однакова комісія за виведення Ефіру (0.01 ETH). Таким чином, лише вам вирішувати, кому віддати перевагу при покупці Ефіріума за рублі — Exmo або Livecoin.

  Купівля Ефіру за допомогою прямого переказу

  Зображення чорного гаманця із позначкою Ефіріума

  В принципі, ми розглянули всі найпопулярніші методики. Але якщо зазначені варіанти не підходять, і вас як і раніше хвилює, як і де купити Ethereum, можете піти нестандартним шляхом і придбати криптовалюта у іншої людини за допомогою прямої угоди. Для цього вам, в першу чергу, знадобиться знайти власника кріптомонет. Зробити цього можна на тематичних онлайн-ресурсах:

  • ru.investing.com — великий інтернет-портал, присвячений фінансовій сфері (є окремі рубрики по криптовалюта);
  • ethereumforum.ru — форум, присвячений виключно Ефіріуму;
  • Ефіріум \ Ethereum — спільнота в соціальній мережі ВКонтакте.

  На цих платформах можна залишити коментар або дати оголошення про те, що ви хочете купити монети ETH за рублі. Якщо хтось відгукнеться на таку пропозицію, можна взяти контакти людини і обговорити з ним умови угоди. Досить буде домовитися про кількість перекладних монет і про їхню ціну. Звичайно ж, такий варіант покупки вкрай ненадійний. Можна легко нарватися на шахрая, перевести йому кошти, а натомість не одержати нічого. В ідеалі про таких перекладах краще домовлятися при особистій зустрічі, але для цього покупець і продавець повинні жити в одному місті або хоча б в сусідніх населених пунктах.

  Отже, в даному огляді ми дізналися, як і де купити Ефіріум за російські рублі. Кожен із зазначених методів по-своєму гарний. Вам залишається лише вибрати оптимальний для себе спосіб, підготувати певну суму грошей і зробити покупку цієї перспективної криптовалюта.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector