Cortex криптовалюта: платформа штучного інтелекту

Що з себе являє проект Cortex

Cortex криптовалюта (CTXC) — це унікальний проект, який заснований на системі блокчейн і, як заявляють розробники, проект представляє з себе децентралізовану платформу штучного інтелекту.

Блокчейн складається з алгоритмів штучного інтелекту, які працюють через смарт- контракти (англ. Smart-contracts). Таким чином, кожен користувач може скористатися даною платформою для додавання штучного інтелекту в свої смарт-контракти.

Крім цього, проект націлений на створення певних механізмів, які стимулюватимуть колективне співробітництво, а саме, кожен користувач зможе представляти і оптимізувати моделі в будь-якому проекті.

Крім цього, користувачі також зможуть отримувати винагороди у вигляді монет CTXC. Команда заявляє, що кінцевою стадією проекту Cortex, згідно їх роботі, буде побудова AGI або, так званого, загального штучного інтелекту.

Як функціонує система

Впровадження інструментів штучного інтелекту в блокчейн є досить трудомістким процесом, але так чи інакше Cortex планує вирішити дану проблему. Дослідники систем комп’ютерного навчання по всьому світу дозволять завантажувати свої моделі на зберігання в публічній мережі під назвою «CortexNet».

Користувачі, які виявили інтерес до викладеним моделям штучного інтелекту, зможуть скористатися ними, а після заплатити за них людині, який розробив їх.

Головна мета проекту Cortex полягає в побудові глобальних моделей комп’ютерного навчання в мережі блокчейн, де користувачі будуть мати можливість користуватися смарт-контрактами для укладення угод.

Загальна мета команди розробників проекту Cortex грунтується на наданні високотехнологічних моделей комп’ютерного навчання на блокчейне, де користувачі можуть оформляти контракти за допомогою смарт-контрактів.

Команда сподівається розробити в кінцевому підсумку таку платформу, на якій користувачі зможуть публікувати завдання або ділитися децентралізованими (англ. DApp, — прим. Ред.) Додатками, грунтуючись на базі штучного інтелекту.

Відмінні функції проекту Cortex

Блокчейн-стартап Cortex надає користувачам системи можливість займатися розробкою програм з комп’ютерним навчанням на блокчейне, а потім надавати доступ іншим для взаємодії з ними через смарт-контракти.

На майданчику також присутній якийсь критерій узгодження, який працює через Cortex Virtual Machine або CVM.

В цілому віртуальна машина Cortex повністю сумісна з Ethereum Virtual Machine і повністю сумісна з інструкцією виведення.

Критерії виведення трохи відрізняються від простих смарт-контрактів, вони забезпечуються інструкціями виведення, після чого кожен вузол повинен погоджувати результат дії, що і створює консенсус. Той, хто займається вивченням дослідження комп’ютерного навчання по всьому світу має можливість завантажувати вже готові моделі даних на сервери Cortex, після чого користувачі, які потребують моделях штучного інтелекту роблять про них висновок перед тим як внести за них плату.

Де купити / продати і як зберігати CTXC

Придбати і продати CTXC будь-який бажаючий зможе на наступних кріптовалютних біржах:

  • Huobi (обробляє близько 52% від загального обороту CTXC);
  • CoinTiger (обробляє близько 31% від загального обороту CTXC);
  • BitForex (обробляє близько 12% від загального обороту CTXC);
  • OKEx (обробляє близько 4% від загального обороту CTXC).

До того ж CTXC можна купити і на інших майданчиках (DExtop, DragonEX, CoinEX, Ethfinex, CoinBene, DDEX), однак там, на момент написання матеріалу, не спостерігається особливий обсяг обороту CTXC.

Оскільки CTXC є крипто-активом на базі Ethereum (ETH), то його можна зберігати не тільки на рахунках кріптовалютних бірж, але і на цифровому-гаманці, на кшталт MyEtherWallet. До того ж CTXC можна тримати в фізичних гаманцях Ledger Nano S і / або TREZOR.

На даний момент ціна токенов знаходиться на позначці в 0,53 доларів, а капіталізація проекту знаходиться на позначці в 82 мільйонів доларів.

висновок

Команда проекту Cortex твердо має намір створити передову систему штучного інтелекту на блокчейне. Наступним кроком розвитку буде розширення публічної мережі проекту. Прогнозів на вартість валюти поки не було. При цьому всі сходяться на думці, що проект досить перспективний.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

http://www.cortexlabs.ai/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector