Civic криптовалюта: спрощення процесу верифікації користувачів в системі

Що таке CVC

Civic криптовалюта (CVC) є протоколом, який слугує для перевірки персональної ідентифікації, що використовує технологію розподілу регістрів. Як і більшість блокчейн-проектів, Civic надає собою простий, швидкий і недорогий спосіб ідентифікації даних.

Всякий раз, здійснюючи ту чи іншу транзакцію, користувачеві доводиться проходити верифікацію особистості. Зазвичай доводиться чекати кілька днів, оскільки системам, що використовують старі технології, доводиться витратити чимало часу і коштів для завершення процесу ідентифікації.

Civic включає в свою мережу користувачів, організації і постачальників послуг. Користувачем стає будь-хто, хто планує використовувати систему ідентифікації особи. Проект здійснює цей процес за допомогою системи «Secure Identity».

Перевіркою достовірності даних є валідатори. Вони можуть надавати дані користувача постачальникам за плату послуг для перевірки даних користувача. Платформа базується на блокчейн-технологіях, а також використовує смарт-контракти (англ. Smart-contracts).

На даний момент, кріптоактів CVC має капіталізацію в розмірі близько 60 млн. Доларів, добовий обсяг активу становить 5 млн. Доларів, а сумарна емісія токенов всього 1 млрд. Одиниць.

Придбати і продати CVC можна на кріптовалютних біржах Huobi, OKEx, Binance, Poloniex і ін.

Як працює Civic

У разі, якщо користувач бажає надати власні персональні дані постачальнику (наприклад, біржі, банку і т.д.), він відправляє їх валідатора. Такі смарт-контракти діють як послуги умовного депонування в транзакціях і надають персональні дані валідатори. Підтвердивши достовірність і автентичність, валідатори поміщають ці дані в базу.

Перевіривши інформацію, постачальники отримують можливість і право знайти ці дані на права користувача Civic за допомогою токена CVC. Також на ринку Civic валідатори можуть продати права на володіння інформацією за згодою її власника (користувача). Постачальники і користувачі отримують токени CVC за надану інформацію після того, як валідатор підтвердить її справжність.

Якщо постачальнику потрібно доступ до кредитної історії клієнта і інформації про банківський рахунок, він відправляє запит валідатора або відповідної компанії (банку, компанії, що надає кредитні карти і т.д.). Цей валідатор буде витягувати хеш для запитуваної інформації, щоб звірити з інформацією, наданою користувачем. Якщо все збігається, валідатор, як і користувач, отримує виплати, а постачальник послуг одержує необхідні дані.

Постачальникам послуг немає необхідності платити до тих пір, поки валідатор не збере необхідну інформацію. Користувачам також не потрібно повторно вводити ту ж інформацію, заощаджуючи час і зусилля.

При цьому, проект обіцяє надійне забезпечення безпеки і конфіденційності. Механізми шифрування і біометричного блокчейн-додатки забезпечують користувачам повний контроль над їх ідентифікаційними даними.

перспективи проекту

На проект дійсно покладаються великі надії, і він має всі шанси на успішний розвиток, оскільки творці прагнуть знайти рішення дуже важливою і актуальною проблеми: простий верифікації даних.

Ще одним фактором успіху є те, що проект реалізує власні плани за допомогою високих технологій, а розробники і засновники так само беруть участь в будівництві і модифікації проекту, що говорить про те, що їм дійсно не байдужий до проекту і система з великою ймовірністю має непогані перспективи в майбутньому.

джерела:

Home

Home

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector