Crypto Credit Card (C3) — огляд платформи та відгуки

Кріптовалютний світ переживає зараз не найкращі часи через тривалу корекції більшості активів, але кожен інвестор і бізнесмен знає, що криза — це час нових можливостей. На піку популярності крипти багато сервісів не впоралися з великим потоком нових користувачів. Біржі закривали можливості реєстрації, інші майданчики не витримували навантаження, шахраї цим всім, зрозуміло, знаходили як скористатися.

При достатку кріптосервісов для зберігання, торгівлі, інвестування, заробітку, навіть бувалому держателю монет можна заплутатися в логіни і паролі, ключових фразах і резервних копіях, не кажучи вже про новачків. Крім того, що потрібно вміти працювати з майданчиками різного роду (багато з яких, до речі, до цих пір не русифіковані), важливо і грамотно зберігати коди доступу, і стежити за безпекою комп’ютера, і постійно бути уважним, щоб не потрапити на фішингових сайтів . Наявність одного сервісу, який об’єднав би в собі весь функціонал, але при цьому був би досить юзабельним, безпечним, надійним і русифікованим — дуже виправило б становище. Однак до сих пір такого не уявляв, незважаючи на те, що нових проектів на базі блокчейн і кріптосетей в 2017-2018 з’явилося як грибів після дощу.

Цю ситуацію вирішила виправити команда талановитих російських розробників і фінансистів, представивши мультифункціональну платформу Crypto Credit Card, докладніше про яку сьогодні ми і поговоримо.

Що таке Crypto Credit Card?

C3 Crypto Credit Card (c3x.cx/ru/) — багатофункціональна і мультивалютний платформа, яка дозволяє користувачам зберігати, інвестувати і торгувати кріптоактівамі, швидко міняти їх на готівку і навпаки, брати позики, отримувати дохід від рефералів і навіть користуватися кешбек-системою!

Можливості, пропоновані майданчиком, настільки масштабні, що аналогів C3 просто немає на даний момент. Коротко пройдемося по основним:

 1. Біржа C3.X (C3.EXCHANGE) для торгівлі фіатнимі валютами і крипт. Оснащена всіма необхідними інструментами для досвідчених трейдерів, але при цьому проста для розуміння навіть новачкам.
 2. Агрегатор кредитів. На платформі C3 зібрані і представлені кращі кредитні пропозиції від банків-партнерів майданчика. Система постійно моніторить ситуацію і пропонує найвигідніші варіанти позики.
 3. ICO-трекер — рейтинг перспективних проектів з можливістю інвестувати в них «В один клік» на спеціальних умовах.
 4. Партнерські програми. Після реєстрації кожен користувач отримує реферальне посилання, по якій може залучати партнерів і заробляти до 20% від заробітку компанії з них. Для реалізації програми передбачено 2 пакети — Business і Free.
 5. Карта Crypto Credit Card з високим рівнем захищеності засобів і можливістю знімати готівку в будь-якій точці світу. З її допомогою можна миттєво виконувати обмін фіата і крипти з мінімальною комісією. Крім того, перекази між користувачами системи проводяться безкоштовно.

Це перелік основних можливостей і на них ми безумовно зупинимося докладніше нижче, однак варто згадати ще про один важливий перевагу. Крім сайту c3x.cx, користувач матиме доступ до свого кабінету через платіжний мобільний додаток C3 для смартфонів під управлінням Android і iOS.

Реєстрація на платформі C3 і огляд інтерфейсу

Головна сторінка майданчики Crypto Credit Card
Кнопка реєстрації на сайті Crypto Credit Card

Головна сторінка майданчики c3x.cx. У сайту є російсько- і англомовна версія для вітчизняних та іноземних користувачів. Реєстрація на майданчику проста, інтуїтивно зрозуміла і мало чим відрізняється від цього процесу на інших сервісах. В поле реєстрації потрібно ввести свою пошту і на неї прийде інформація з логіном і паролем для входу. Вводимо ці дані у відповідні поля, погоджуємося з правилами платформи і вуаля — перед нами наш особистий кабінет dashboard.cryptocreditcard.io.

Адреси гаманців CCCR і Ethereum
Поля з публічними адресами гаманців CCCR і Ethereum

На стартовій сторінці відображений баланс токенов CCCR (внутрішня валюта системи) і Ефіріум-гаманець. Нижче інформація про етапи ICO і вартості токенов CCCR, але про цей проект ми поговоримо пізніше.

Меню управління знаходиться зліва і представлено у вигляді колонки. Інтерфейс панелі управління ми тільки що розглянули. Нижче в списку «Історія транзакцій», де відображається дата покупки токенов CCCR і сума операції, а також інформація про перекладах. Ще нижче вкладка «Спрямування». Тут відображено унікальний реферальний код, за яким можна отримати до 20% від комісій, сплачених вашими рефералами.

Вкладка з умовами реферальной програми на майданчику Crypto Credit Card
Реферальная посилання на сервісі Crypto Credit Card

Під кодом будуть відображатися електронні адреси і суми покупок залучених вами користувачів. Партнерська система прозора, ви самі можете контролювати цей процес. Такий підхід не може не радувати.

Наступний пункт меню — «Особисті дані». Тут потрібно ввести ПІБ і можна змінити пароль при бажанні. На цю ж сторінку ви потрапите, якщо в правому верхньому куті натиснете на свою пошту і виберете «Налаштування».

Вкладка з особистими даними на сервісі Crypto Credit Card
Поля, в які потрібно вписати особисті дані

Окремим блоком від основного меню розташовані ще 2 пункти — «Біржа криптовалюта» і «Кабінет партнера», при виборі яких відкриваються їх основні сайти, про них ми поговоримо нижче. Ще нижче — ціна токенов CCCR на даний момент, а також посилання для переходу на сторінки проекту в соціальних мережах і месенджерах.

Поточні проекти C3
Список поточних проектів C3 і курс токенов CCCR

Ось і все, більше ніяких вкладок у вкладках з купою спадаючого меню. Все гранично просто і зрозуміло, як для такого мультифункціонального сервісу.

Огляд біржі C3.X

Як виглядає біржа C3.X
Сторінка біржі C3.X

При переході в пункт «Біржа криптовалюта» в новому вікні відкривається сайт c3.exchange — це головна сторінка біржового майданчика C3.X. Основне меню біржі розташоване в шапці. Там є вкладки «Торги» і «Новини», можливість вибору між рахунками (демо і основний), перехід в гаманець. Також меню випадає при натисканні на свою пошту в правому верхньому куті.

вкладка
Інтерфейс біржі C3.X

Воно представлено наступними пунктами:

 1. Інформація. Можна ввести ім’я та пошту, змінити пароль, подивитися історію активності на майданчику C3.
 2. Гаманець. Тут відображається валюта і баланс.
 3. Ордери. Вкладка містить інформацію про оформлені та виконаних на біржі заявках на обмін.
 4. Безпека. Можливість підключення двофакторної аутентифікації і добровільної блокування облікового запису на термін до 30 днів. Остання опція може стати в нагоді, якщо ви, наприклад, їдете у відпустку і не плануєте поки користуватися сервісом. Така процедура захистить ваші кошти від зломщиків і шахраїв.
 5. Верифікація. Тут пропонується пройти 3 кроки, заповнивши інформацію про себе для підтвердження особи.
 6. API-ключі — тут їх можна скопіювати собі або оновити.

У самому низу всіх сторінок біржі є інформація про інші проекти C3 з посиланнями на переходи в кабінети партнера і ICO.

Кабінет партнера Crypto Credit Card — функціонал і можливості

Як виглядає кабінет партнера на майданчику Crypto Credit Card
Вкладка «Панель управління» в кабінеті партнера

Кабінет партнера знаходиться за адресою cabinet.cryptocreditcard.io. На головній сторінці представлена ​​інформація про двох пакетах партнерської програми, про яку ми згадували вище.

 1. Безкоштовний (Free) — за замовчуванням використовується для всіх нових користувачів. В цьому випадку можна заробляти до 20% від прибутку компанії з залучених користувачів 1 рівня.
 2. Бізнес — за цей партнерський пакет потрібно заплатити 300 токенов CCCR, що в перекладі на долари за вартістю на момент підготовки матеріалу становить 600 доларів. При такому тарифі з рефералів можна заробляти за спеціальною 9-рівневої системи — до 20% з залучених користувачів 1-го рівня і 1% з користувачів 7-9 рівня. Такий підходь дозволяє розвинути широку реферальную мережу і отримувати гідний пасивний дохід.

Нижче розташована інформація про залучених користувачів всіх 9 рівнів.

У лівій частині сторінки, як і на головному сайті майданчики c3x.cx розташоване меню. З пунктом «Панель управління» ми розібралися. Далі в колонці «Партнерський бонус», в якому буде відображатися інформація про партнерів, бонуси, рівнях і відсотках. У наступній вкладці «Інструменти» вказані реферальні посилання для ICO, промостраніци, франшизи, біржі, за допомогою яких можна залучати партнерів.

вкладка
Реферальні посилання на партнерських ресурсах

Останній пункт «Налаштування» не відрізняється від уже розглянутих вище. Під колонкою меню є посилання на інші проекти C3 — біржу криптовалюта, про яку ми говорили вище, і кабінет ICO. Вибираючи останній пункт, ми опиняємося знову на головній сторінці нашого особистого кабінету, доступ до якого отримали відразу після реєстрації.

З інтерфейсом всіх майданчиків екосистеми розібралися, давайте докладніше і предметніше розглянемо ICO-проект.

ICO Crypto Credit Card — огляд і основна інформація

Оскільки сама майданчик аналогів не має, то і ICO було організовано нестандартно. Зазвичай розробники оформляють пару сторінок, пишуть вайт-лист, графічно прорисовують дорожню карту на сайті і починають збирати гроші. Команда C3 представила вже готову робочу модель, яку залишилося просто масштабно розвивати.

Основні характеристики ICO Crypto Credit Card

Назва токенаCCCR
платформаEthereum
Ціна 1 CCCR в доларах і терміни ICO01.04-15.04.2018 — 1,25.
16.04-30.04.2018 — 1,5.
01.05-14.05.2018 — 1,75.
15.05-01.06.2018 — 2.
Soft Cap3 млн CCCR
Hard Cap200 млн CCCR
Валюта для покупкиETH

В рамках ICO проекту вдалося довести своє право на існування. Поріг Софт Кап був подоланий — із запланованих 3 млн було продано 5 681 910 CCCR. Зараз команда продовжує працювати над розвитком проекту, до речі, вельми успішно.

До речі, що стосується самої команди, в неї увійшли:

 1. Сергій Салинін — інвестор і генеральний директор.
 2. Борис Мисик — юрист.
 3. Тетяна Булах та Іраїда Радченко — PR-менеджери.
 4. Михайло Сенніков — експерт в області блокчейн.
 5. Валерія Яценко — графічний дизайнер.

Партнерами-консультантами в питаннях розробки Crypto Credit Card стали:

 1. Гендиректор Cognitive Research Labs Хидето Томабеші.
 2. Інвестор Ханс А. Конінг.
 3. Бізнесмен, директор ГК Academy Go Віктор Бахметьев.
 4. Засновник Cryptocase ltd Володимир Каспаров.

Партнерами платформи Crypto Credit Card стали Bitcoin.com, Cryptorobotics, Kvantor, Coinspiker і інші.

Можливості карти Crypto Credit Card

Карта Crypto Credit Card крупним планом

Крім усього вищерозглянутого, ще однією «родзинкою» платформи є можливість оформлення пластикової карти Crypto Credit Card, якою можна користуватися для оплати товарів і послуг по всьому світу. Вона призначена для безпечного зберігання різних типів валют з можливістю швидкої конвертації.

Основні переваги карти Crypto Credit Card:

 1. Підтримка більше 20-ти валют.
 2. Миттєвий обмін з комісією до 2%.
 3. Високий рівень захищеності засобів.
 4. Можливість оплачувати покупки в будь-якій точці світу.
 5. Кешбек до 30%.
 6. Миттєві перекази іншим користувачам системи без комісій.
 7. При оплаті карткою є знижки на токени і інші покупки.

В період проведення ICO про картах Crypto Credit Card була інформація, що оформлення буде коштувати 20 доларів для звичайних користувачів і 1 токен CCCR для інвесторів первинного розміщення.

Особливості платіжного додатка C3

Додаток C3 на екрані смартфона

Додаток для смартфона — це не тільки зручність управління коштами, а й велика кількість додаткових можливостей. Функціонал програми настільки широкий, що практично нічим не поступається деськтопной версії сайту. У ньому є:

 1. Зберігання токенов і криптовалюта, їх обмін.
 2. Депозит і виведення коштів.
 3. Моніторинг і участь в ICO.
 4. Отримання прибутку з рефералів.
 5. Отримання знижок і кешбек.
 6. Відстеження новин і акційних пропозицій.
 7. Інтегрований перехід на біржу С3.EXCHANGE.
 8. Цілодобова робота чату підтримки.
 9. Доступ до розширень (додаткові сервіси блокчейн-проектів).
 10. Інформація про стан рахунку, транзакціях, наявності кредитів.
 11. Можливість дистанційного блокування карти.

Замовити мультивалютну картку Crypto Credit Card також можна буде через додаток.

Що стосується безпеки, то користувачам можна не переживати за захист своїх коштів і особистих даних. У платіжному додатку С3 реалізована багатоступенева система безпеки. У ньому передбачена і ідентифікація клієнта, і цифровий підпис, і 2-хфакторная аутентифікація, і доступи Face ID / Touch ID.

Crypto Credit Card — відгуки користувачів

Ми зібрали на форумах відгуки користувачів про платформу C3, щоб, враховуючи їх, і на основі всього вищевикладеного зробити адекватні, справедливі висновки.

Отже, ось один з відгуків від користувача:

Приваблива пропозиція з картою. Начебто всі умови цілком прийнятні, але є моменти, які бентежать. Наприклад, у скільки буде обходитися обслуговування карти, яка страховка від кидалова, які ліміти для переказів в різних валютах, наскільки буде відрізнятися% комісії по різних валютах. Проект реально цікавий, але багато просто незрозуміло.

Ось ще один відгук:

Начебто все цікаво виглядає, на хайповой хвилі могли зібрати навіть хард кап. Мені ось і правда цікаво, хто ж перший зможе організувати співпрацю з Visa MasterCard. Якщо це буде команда C3, то всіх конкурентів випередить нормально так.

І ще:

Якщо наші зроблять якийсь аналог Свіфта — це буде прорив з проривів. Виглядає все дуже перспективно, незважаючи навіть на те, що загальна ситуація на ринку поки залишає бажати кращого.

Висновки про платформу Crypto Credit Card

Багато компонентів і розширення платформи ще знаходяться на стадії доопрацювання. Це можна назвати єдиним мінусом сервісу, який можна виділити на даний момент. В іншому, можливості, які пропонує платформа унікальні. Ще жоден проект не збирав докупи всі напрямки, що цікавлять інвесторів, так і звичайних користувачів.

Звичайно успіх буде залежати від того, як команда реалізує основні сервіси системи. У всякому разі, задумка хороша і результати ICO ще раз підтвердили, що кріптосообщество потребує такої багатофункціональної платформі і вірить в її майбутнє.

Відео про Crypto Credit Card:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector