Dash — курс до Євро, онлайн графік криптовалюта

При проведенні аналітичних досліджень, пов’язаних з криптовалюта Dash, курс до євро має чимале значення. Дана валюта відноситься до категорії конвертованих, а значить — вона дозволяє досить точно визначити поточну цінність цифрового активу. Крім того, її використовують у багатьох країнах за межами Євросоюзу, тому вивчення ситуації в парі Dash / EUR актуально для тисяч людей.

Курс Dash до євро на сьогодні дивіться в наступному онлайн-графіку:

Ціна криптовалюта Даш: курс до євро на момент написання статті і його актуальність

Ціна Dash в євро 15 травня 2018 року
Котирування Даш до євро на 15.05.2018

На момент написання даної публікації (вечір 15.05.2018 року) була зафіксована наступна вартість: 359.93 EUR за монету. На представленому вище графіку ми можемо спостерігати досить сильну волатильність курсу. Спади і підйоми в 2-5 євро спостерігаються з дуже короткими інтервалами часу. Більш того, неясна і загальна динаміка. Яскраво виражених низхідних або висхідних трендів немає. Правильніше сказати, що вони є, але після щодо різкого підйому присутній майже ідентичний спад, і курс повертається до початкової позначки. Тому можна стверджувати, що в глобальному плані в парі Dash / EUR присутній своєрідна стабільність.

Спостерігається картина поки збереже нейтральні настрої серед тих, для кого котирування Деш до євро важливі. До речі, таких людей досить багато. Ситуація в цій парі найбільше цікавить:

  • власне, жителів Євросоюзу;
  • вітчизняних користувачів, у яких є банківські карти або ведуться рахунки в євро;
  • людей, що мають накопичення в євро і бажаючих інвестувати їх у розглянутий альткоін.

Природно, левову частку тих, для кого актуальний курс криптовалюта Dash до євро найбільш важливий, складають європейці або наші співвітчизники, які проживають на території ЄС. Думаємо, що для другої групи людей наступна інформація буде дуже корисна.

Перелік популярних європейських бірж, на яких торгується Dash

Інтерфейс європейської біржі Openledger.io
Сторінка біржі Openledger.io, на якій торгується Деш

Відразу скажемо, що онлайн-майданчиків, які забезпечують торгівлю криптовалюта, в Європі більш ніж достатньо. Ось тільки у випадку з Деш ситуація не настільки радісна. Цей коін підтримується далеко не на всіх великих біржах, а багато платформи, що включили його в лістинг, мають сумнівну репутацію. Проте ми змогли знайти ресурси, на яких можна сміливо купувати Dash за євро або проводити зворотний обмін. Ось список цих майданчиків:

  1. Cex.io — велика біржа, що має головний офіс у Лондоні. Вона працює з 2013 року, так що сумніватися в її надійності не доводиться. У ресурсу зручний інтерфейс. Користувач може без проблем дізнаватися поточний курс Dash до євро; крім того, є свій калькулятор валют, що дозволяє швидко сформувати торгові пари. Приємно те, що у біржі є російськомовний інтерфейс, тому вона підходить як європейцям, так і нашим співвітчизникам.
  2. Openledger.io — датська онлайн-біржа, створена в 2015 році. На ній можна купувати Даш за євро, долари, а також за інші криптовалюта. Інтерфейс у майданчика досить строгий і діловий. Є якісна російська локалізація, що полегшить роботу на даному ресурсі.
  3. Shapeshift.io — швейцарська майданчик, на якій можна купувати найрізноманітніші коін, включаючи Dash. Одним з достоїнств цього ресурсу є швидке проведення обмінних операцій. Крім того, в лістинг біржі входить кілька десятків криптовалюта, включаючи не надто популярні. Ну а вишенькою на торті можна вважати наявність російськомовного і навіть україномовного інтерфейсу.

На жаль, через відносно слабкою популярності Dash представлений список не дуже великий. Але команда, що відповідає за функціонування однойменної мережі, вживає всіх можливих заходів для розвитку проекту. Цілком ймовірно, що скоро Dash наблизиться до своїх головних конкурентів в особі біткоіни і Ефіріума, а може і змістить їх з лідерських позицій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector