Кращий обмін Dash через обмінник і біржу, як обміняти Даш

Для безпечного та вигідного обміну Даш на рублі або іншу фіатную валюту можна використовувати Dash обмінник або будь-яку крітовалютную біржу. Ми розглянемо особливості проведення транзакцій в обох випадках.

обмінникбіржа
переваги
Простий алгоритм роботи.У порівнянні з обмінниками криптовалюта продається за більш вигідним курсом.
Швидке зарахування грошових коштів (від 1 до 15 хвилин).За проведення всіх операцій стягується невеликий розмір комісійних.
недоліки
Потрібно вміти правильно вибирати сервіс, який не обманює клієнтів.Непідготовленому користувачеві складно самостійно вибрати гарну кріптобіржу.
За конвертацію доведеться заплатити підвищену комісії.На деяких майданчиках гроші приходять тільки по закінченню декількох діб.

Як обміняти Dash через обмінник?

Обмінники на bestchange.ru
Вибір обмінника в системі bestchange.ru

Крок №1. Перейдіть на сайт bestchange.ru. Це безкоштовний сервіс, який дозволяє з усіх доступних пропозицій підібрати кращий обмін Dash.

Крок №2. У першій колонці розділу «Таблиця» знайдіть криптовалюта Dash, а в другій вкажіть валюту, яку ви збираєтеся конвертувати. Після відкрийте розділ «Калькулятор» і натисніть на кнопку «Розрахувати». Система автоматично Розставте доступні обмінні пункти в залежності від тарифів їх обмінних пунктів.

Крок №3. Перейдіть на сайт будь-якого вподобаного обмінника, ознайомтеся з його правилами, заповніть всі дані для обміну і підтвердіть правильність операції.

Крок №4. Переконайтеся в надходженні грошових коштів. Якщо транзакція пройшла успішно — додайте використаний сайт в закладки і наступні операції намагайтеся проводити через нього. Один перевірений ресурс дозволяє вирішувати більшість завдань по обміну.

Крок №5. Якщо про вашому обміннику хтось залишив негативний відгук — повторно перейдіть на сайт bestchange.ru і знайдіть використаний сайт в загальному рейтингу. Якщо він присутній — все в порядку. Якщо немає, то швидше за все відгук виявився правдивим і керівництво BestChange виключило підозрілий сайт зі свого списку. В цьому випадку вам доведеться заново підбирати новий обмінник.

Покрокова інструкція по обміну Dash через кріптовалютную біржу

біржа Yobit.net
Зовнішній вигляд кріптобіржі Yobit.net

Виберіть відповідну кріптовалютную біржу для обміну криптовалюта Даш:

  1. Подивіться, щоб майданчик підтримувала необхідну криптовалюта. Оскільки Dash — популярна система, практично всі біржі з нею працюють.
  2. Зверніть увагу на реальний грошовий оборот, який проходить через біржу за добу. Чим вище показник, тим надійніше майданчик.
  3. Подивіться розмір комісійного збору та порівняйте з оплатою в обміннику.
  4. Вивчіть відгуки, щоб дізнатися, чи немає у біржі проблем з виплатами.

Намагайтеся вибирати майданчики, які вже адаптовані під російськомовну аудиторію. Ось кілька популярних бірж: exmo.com, ecoin.eu, localbitcoins.net, livecoin.net, cex.io, yobit.net, c-cex.com, mercatox.com.

Далі перейдіть на офіційний сайт обраного майданчика, зареєструйтесь ласка зареєструйтесь і подивіться докладну інструкцію по роботі з біржею.

На адресу Dash-гаманця, який буде вам надано в біржі переведіть кількість монет, яке хочете вивести. На Yobit.Net зарахувати гроші на рахунок можна через розділ «Баланси». На інших майданчиках у цій вкладки може бути інша назва. Всі фінансові операції максимально спрощені, автоматизовані і працюють за тим же принципом, що і більшість сучасних платіжних сервісів (WebMoney, ЯД і т. Д.).

Знайдіть вкладку «Обмін», переведіть криптовалюта на рублевий рахунок для отримання дозволу заявку на зняття. Дочекайтеся надходження грошей на електронний гаманець або карту в залежності від обраного способу і в разі потреби збережіть використовувану біржу в закладки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector