Dash-крани: кращі крани 2018 з прямою виплатою

Крани криптовалюта Dash — це спеціальні сайти, на яких можна безкоштовно отримати монети за відвідування, введення каптчі або інші нескладні дії. Все Dash крани працюють за схожим принципом — вони обвішані рекламними банерами і видають відвідувачам гроші за відвідування через певний інтервал часу. У більшості випадків, щоб заробити монети, потрібно розшифрувати задану каптчу, вирішити простий приклад, вибрати відповідні картинки. Виконувати дію можна раз в 5-60 хвилин в залежності від крана.

Особливості роботи на Dash-кранах і поради

Перед здобиччю Даша на кранах потрібно знати кілька важливих моментів:

  1. Навіть найкращі Dash-крани не зможуть приносити вам серйозний дохід. У певний інтервал часу видаються лише частини монети і, щоб зібрати хоча б 1 Даш, буде потрібно не один місяць посиленого праці. Сам процес отримання конечно не трудомісткий, але у комп’ютера потрібно бути кожен певний відрізок часу.
  2. Багато крани криптовалюта Даш працюють нестабільно, постійно змінюють умови роботи і можуть з часом ставати лавою. Не варто плутати, коли гроші періодично закінчуються і на пару днів виплати припиняються. Тому до реєстрації потрібно читати форуми і вивчати відгуки. Також бажано вибирати сервіси, де порога виплат немає або він мінімальний.
  3. Щоб отримувати більше, намагайтеся вибирати ті сайти, які дають більш складні завдання. Наприклад, за проходження одного ігрового рівня платять більше, ніж за клік на один рекламний банер.
  4. Користуйтеся реферальним програмами, розміщуйте рефссилку в соцмережах. Залучені користувачі будуть приносити хороший додатковий дохід.
  5. Перш, ніж починати заробляти Даш на кранах, потрібно створити обліковий запис в кріптовалютних мікрокошельках CoinPot і / або FaucetHub. Віддавайте перевагу тим майданчикам, які виводять відразу кошти на мікрокошелёк. Так простіше збирати з різних кранів гроші на один рахунок.
  6. Вибирайте крани, які мають мінімальний поріг виведення коштів. Якщо сервіс виводить кошти за досягнення великої суми, то ви ризикуєте залишитися ні з чим, коли він стане лаві.

Сьогодні ми розглянемо список Dash кранів 2018 року, які стабільно працюють і реально виплачують користувачам винагороду.

Кран криптовалюта Dash: Moon Dash

Як виглядає кран Moon Dash
Інтерфейс крана Moon Dash

Moon Dash (moondash.co) — один з найприбутковіших сервісів, що роздають монети. Працювати на цьому Dash-крані можна, попередньо зареєструвавшись на мікрокошельке CoinPot, на який згодом відбувається моментальне зарахування грошових коштів. Чим частіше ви будете відвідувати кран, тим більше монет буде генеруватися.

Для отримання додаткового доходу на Moon Dash можна використовувати кілька способів:

  1. Знайдіть вкладку «Пропозиції», клікайте по рекламних банерів і розгадуйте виникають каптчі.
  2. Підключайте до сервісу нових користувачів і отримуйте за це подвійну вигоду: бонус (Referral bonus) і 25% від їх доходів.
  3. Відвідуйте сайт Moon Dash і отримуйте за це 1% додаткового бонусу (Loyalty bonus).

Якщо ви будете регулярно користуватися краном Moon Dash, то вам періодично буде падати на рахунок додатковий бонус (Mystery bonus), алгоритм нарахування якого системою не розголошується.

Щоб отримати гроші, потрібно ввести адресу електронної пошти, який зареєстрований на Коінпоте, і поставити галочку про те, що Ви не робот. Ми спробували і отримали відразу 0,00000268. Через пару хвилин на нашому рахунку виявилося 0,00000278.

Кран Dash Faucet

Інтерфейс крана Dash Faucet
Винагорода на крані Dash Faucet

Dash Faucet — це кріптовалютний кран з простим інтерфейсом. У 2018 році він продовжує справно виплачувати прибуток. Для початку роботи на ньому необхідно зареєструватися і перейти по посиланню, яке прийде в листі на вказану електронну адресу. Офіційний сайт проекту dash-faucet.com. Щоб отримувати монети, потрібно вводити пропоновані каптчі. Отримувати кошти можна з періодичністю в 60 хвилин.

Мінімальна сума, яку можна отримати, якщо випадуть числа від 0 до 9885, становить 0.00000166 DASH. Розмір максимальної суми при випаданні числа 10000 — 0.01663185 DASH. Одна з переваг сервісу в тому, що баланс відображається не тільки в монетах Даш, а й в доларах. Ми отримали за один раз 0.00000166 Dash і в депозиті відображалося, що це одно 0.0005 доларам.

Кран криптовалюта Dash: HotCoins

Оформлення крана HotCoins
Сума виграшу на крані HotCoins

HotCoins — це стабільно працюючий кран, який проводить прямі виплати Dash на гаманець FaucetHub. Всі платежі проходять моментально і з невеликим комісійним збором, залежних від суми виводу. Офіційний сайт сервісу hotcoins.cf.

Кран HotCoins дозволяє отримувати монети з періодичністю в 10 хвилин. За цей часовий проміжок розмір мінімальної виплати становить 75 Dash. Для отримання заробітку необхідно вводити каптчу. Окремо працює партнерська програма, що дозволяє заробляти 10% на запрошених рефералах.

Ми розглянули крани криптовалюта Даш 2018 року, які платять на момент написання статті. Однак сервіси згодом можуть ставати лавою, з’являються нові майданчики. Потрібно постійно моніторити ситуацію і читати відгуки.

Якщо вам не вдалося знайти відповідний сайт — подивіться ротатор Dash кранів, наприклад, ФаусетХаб. Це спеціальний ресурс, на якому зібрані перевірені і постійно актуальні крани. Список постійно контролюється і виключаються всі неробочі сервіси.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector