Курс Dash на сьогодні: прогноз по криптовалюта

Вивчивши курс Dash на сьогодні по відношенню до інших валют (фіатним і цифровим), можна зрозуміти, в якому становищі зараз знаходяться дані монети. Ми проаналізуємо котирування цієї криптовалюта на ринку і з’ясуємо, чим вони обумовлені.

Дізнатися, скільки коштує Dash сьогодні, вам дозволить представлений нижче онлайн-графік:

Ціна Деш на момент написання статті

Ціна Dash в доларах 14 травня 2018 року
Котирування криптовалюта Dash до долара на 14.05.2018 року

При написанні статті (14 травня 2018 роки) була зафіксована наступна вартість за одну монету Dash:

 • 392,43 доларів;
 • 328,93 євро;
 • 24 075,7 рублів;
 • 10 470 гривні;
 • 140 831,5 казахстанських тенге;
 • 865,69 білоруських рубля;
 • 0.04643 біткоіни;
 • 0.5541 Ефіріума.

Таку ціну можна вважати цілком непоганий, особливо з урахуванням того, що ще місяць тому Деш коштував менше 300 USD. На даний час розглядається криптовалюта показує відносно стабільне зростання, який переривається періодами корекції, властивими для ринку цифрових активів.

Яка ж перспектива чекає Dash в майбутньому? Відповідь на це питання ми спробуємо знайти далі.

Фактори, які впливають на майбутнє Dash, прогноз на сьогодні

Монети Dash на клавіатурі ноутбука

Як відомо, у другій половині грудня 2017 року розглянута криптовалюта досягла своєї рекордної вартості в 1 433 долара. Потім почався етап глибокої корекції, під час якого ціна впала в кілька разів. Однак зараз монети Dash знову почали підйом з невеликими відкатами. Ми виділили кілька моментів, які сприяють такій динаміці:

 1. Початок зростання біткоіни. Ці монети, на правах лідера, багато в чому визначають ціну інших цифрових активів. Їх падіння закономірно зробило негативний ефект на інші Коін. Але зараз біткоіни поступово вибирається з ями і стабільно дорожчає. Не дивно, що і Даш зумів зробити непоганий стрибок за останній місяць.
 2. Висока популярність серед користувачів. Ця перевага зумів забезпечити принцип роботи всієї мережі. Перш за все, платформа Dash є дворівневою. На першому рівні ключову роль грають Майнер, що генерують нові монети. На другому рівні свої завдання виконують мастерноди (це повні Ноди, що тримають в гаманцях кілька монет). Функціональність мережі побудована так, що за генерацію нових блоків винагороду отримують і Майнер, і мастерноди, що стежать за блокчейном. Частка їх виручки однакова — по 45%. Решта 10% формують бюджет майданчики, який потім йде на її розвиток. Таким чином, стати частиною цієї платформи можуть різні групи людей. Більш того, за 5 Dash можна внести пропозицію щодо фінансування якогось проекту. Правда рішення з таких питань приймають тільки мастерноди, але сама можливість вже робить мережу однієї з найбільш відкритих і привабливих для новачків. І, звичайно ж, не будемо забувати про такі плюси майданчика, як повна децентралізація, анонімність і висока швидкість транзакцій. Мережа з такими характеристиками просто не може не бути популярною, а, як відомо, популярність є одним з ключових факторів, що впливають на ціну.
 3. Анонсовані поліпшення мережі. Дана новина не в останню чергу вплинула на криптовалюта Dash і її курс на сьогодні. За наявними відомостями, заявлений апгрейд торкнеться транзакцій і роботи мастернод. Зокрема, спроститься процедура отримання доступу до списку повних нодов. Завдяки такому нововведенню можна буде поліпшити управління мастернодамі і підвищити функціональність мережі.
 4. Фінансування безлічі проектів, що веде до зростання популярності. У цій області Деш вважається одним з кращих. Перш за все, з бюджету були виділені кошти на фінансування конференцій в Венесуелі. До жителів цієї країни була донесена основна інформацію про однойменну криптовалюта. Оскільки національна венесуельська валюта болівар зараз страждає від гіперінфляції, Деш може стати рятівною альтернативою, здатної утримати економіку на плаву. Завдяки проведеним конференцій підвищився попит на монети, що закономірно призвело до зростання курсу. Також, Dash обзавівся новими партнерами в особі платіжних сервісів Uphold Inc. і Payza. Ця співпраця спростить процедуру грошових переказів для жителів Південної Америки. Важливим є той факт, що скоро криптовалюта Dash може стати альтернативним варіантом фінансових транзакцій для жителів Індії. Система дозволить новим користувачам переводити гроші швидко і з низькими комісіями. Запуск даного проекту заплановано на червень 2018 року. В кінці можна додати, що зараз Даш активно просувається на африканському континенті, з бюджету фінансується випуск книг, грошову допомогу отримують молоді канали на YouTube і творці перспективних документальних фільмів.

Завдяки всім перерахованим вище факторам, можна дати позитивний прогноз по криптовалюта Dash на сьогодні. Якщо творцям вдасться реалізувати всі свої плани, до кінця року може збутися найбільш сміливе припущення експертів: курс в 2000 доларів за монету.

Звичайно, є ряд моментів, які можуть негативно вплинути на майбутнє цього цифрового активу. Наприклад, низька ринкова капіталізація, яка на сьогоднішній день становить менше 4 млрд доларів. За цим показником Деш безнадійно програє трійці лідерів в особі біткоіни, Ефіріума і Ріппла. Крім того, розглянута валюта в малому обсязі торгується на популярних біржах. Негативну роль може зіграти і висока складність Майнінг.

Однак в цілому криптовалюта Даш відчуває себе впевнено, так що прогноз сьогодні швидше позитивний, ніж негативний. Але не будемо забувати про те, що ринок цифрових монет вкрай нестабільний, тому до кінця 2018 роки ситуація може бути як фантастичною, так і катастрофічною.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector