Криптовалюта Dash — історія, переваги та особливості

Dash — це популярна цифрова монета, яка від початку була задумана як альтернативної платіжної системи, здатної замінити біткоіни. Входить до ТОП-10 валют.

У сьогоднішній статті ми розглянемо технічні можливості і особливості криптовалюта Dash. Ви дізнаєтеся, що це за проект і чи варто в нього інвестувати.

Історія криптовалюта Dash

Історія Dash починається в 2014 році. У цей період система біткоіни почала видавати збої, які доцільно було вирішувати в форматі нової кріптовалютной одиниці:

  • зростання комісійних витрат;
  • масовий перехід користувачів на великі хмарні пули;
  • затримка виконання транзакцій.

Еван Даффилд - розробник Dash
На фото Еван Даффилд (Evan Duffield) — головний розробник крипти Даш

Недоліками біткоіни скористалася команда Евана Даффилд, яка розробила і запустила в обіг анонімну цифрову монету Xcoin (18 січня 2014 року). Пізніше Xcoin модернізувався і отримав нову назву — «Darkcoin» (28 лютого 2014 року). 25 березня 2015 року «Darkcoin» був перейменований на «Dash». По-русски валюту називають «Деш», «Даш» або на жаргоні «Даша».

До 2015 року проект перебував у стадії доопрацювання і стабілізувався лише до 2015. У цей момент курс закріпився на позначці 560 $ і до травня 2017 поступово знизився до 73 $. Такий спад пов’язаний з тимчасовим занепадом всього кріптовалютного ринку і низкою системних недоліків, які робили Dash незручною для використання.

У 2017 році вступили в силу нові технічні специфікації, які збільшили обсяг блоку до 2 МБ і зробили крипту Dash можливої ​​для майбутнього масштабування. Вже до листопада 2017 це дало результат, і вартість монети підросла до 700 $. У січні 2018 року ціна монети пробила рівень 1000 $, продовжує зростати і на думку багатьох аналітиків до грудня 2018 досягне позначки 2000 $.

Курс криптовалюта Dash на січень 2018
07.01.2018 року валюта Dash протестувала позначку 1245 $

Особливості криптовалюта Dash

Щоб розібратися з усіма деталями проекту, доцільно зробити порівняльний огляд криптовалюта ДАШ з біткоіни.

Особливості криптовалюта Dash перед біткоіни

Криптовалюта ДашКріптовалюта біткоіни
Задіяна комбінація різних криптографічних алгоритмів, здатних підвищити анонімність проведених транзакцій.Додаткова технологія шифрування даних не передбачена.
В системі використовується багаторівнева архітектура, яка спрощує і прискорює процес проведення майбутніх оновлень.У класичній версії біткоіни багаторівнева архітектура не передбачена. Додаткові поліпшення відбуваються вже в тих версіях, які випускаються після хард ФОРКОМ.
Для проведення Майніг потрібна менша кількість електроенергії.Щоб займатися Майнінг, користувачеві необхідно обзавестися істотними фінансовими і енергетичними ресурсами.
В системі використовується поширена технологія, за рахунок якої можна швидко підтверджувати всі вступники транзакції і встановлювати мінімальні комісійні.Збільшений час обробки транзакцій і більш високий розмір комісійних. Особливо сильно цей недолік проявляється в період підвищеної активності користувача.
За п’ять токенов можна запустити децентралізований процес управління і запропонувати послідовний комплекс дій, здатних поліпшити можливості криптовалюта Dash.Його користувачі не можуть голосувати і виставляти на голосування власні проекти, спрямовані на поліпшення системи біткоіни.
Якщо в роботу системи необхідно внести будь-які істотні зміни, то перед їх впровадженням буде проведено голосування. Якщо більшість учасників мережі будуть проти модернізації, то нова інновація використовуватися не буде.У більшості випадків розробники самостійно приймають рішення щодо майбутнього криптовалюта. Голосування періодично проводяться, проте вони не є регулярними і не можуть примусити керівництво до якихось обов’язковим діям.

Переваги криптовалюта Dash

  • Вигода №1. Криптовалюта Dash є повністю публічним проектом, у якого є авторитетний керівник (Еван Даффилд) і налагоджена команда програмістів і піарників. Це дозволяє планомірно розвивати проект, щорічно залучати нових інвесторів і підвищувати обсяг ринкової капіталізації.
  • Вигода №2. За допомогою вбудованої системи InstsntSend всі вступники транзакції можуть перевірятися і оброблятися за одну секунду. При цьому висока швидкість ніяк не відображається на якості процесу.
  • Вигода №3. Система PrivateSend гарантує приватність всіх проведених фінансових операціях і забезпечує збереження тих коштів, які зберігаються на призначених для користувача рахунках. Система абсолютно надійна і повністю застрахована від злому (як стверджують розробники).
  • Вигода №4. За проведення платежів, оплату послуг і здійснення інтернет-покупок користувачі заплатять мінімальний розмір комісійного збору. Підсумкова сума нижче банківської комісії.
  • Вигода №5. Криптовалюта Dash володіє всіма необхідними передумовами для майбутнього розширення: швидкі темпи зростання, сучасні технології розвитку, невисока собівартість. Сукупність усіх перерахованих факторів означає, що з першої десятки криптовалюта Dash є одним з кращих інвестиційних активів. Читайте статтю — Причини зростання Dash.

Чи варто купувати криптовалюта Dash

Перспективи Dash - купувати чи ні

На 2018 рік більшість аналітиків дають позитивний прогноз і вважають, що криптовалюта Dash подвоїть свої показники. Мінімальна планка — 2000 $. У 2019 висхідний тренд повинен продовжитися і підвищити вартість монети до 6000 $.

Якщо глобальний захоплення цифрових грошей продовжиться, то до 2030-2040 років вартість однієї одиниці може подорожчати до 500 000 $. Це означає, що на початку 2018 року склалися оптимальні умови для інвестування частини наявних коштів в монети Dash.

Висновок по крипті Даш

У момент запуску у Dash криптовалюта був один суттєвий недолік — вона погано масштабувати і довго не отримувала світового визнання. У 2018 року все змінилося: в Dash вкладаються великі інвестори і співпрацюють лідируючі міжнародні організації (Apple і інші). Це означає, що якщо динаміка кріптовалютного ринку буде відповідати рівню 2017 року, то через 5-10 років Dash може потіснити біткоіни і стати провідною цифровий монетою.

Відео-огляд криптовалюта Деш:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector