Де і як купити Litecoin за рублі в Росії?

 • Робота з біржею Bitflip — поповнення рублевого рахунки, покупка і продаж Лайткоінов
  • Поповнення рублевого рахунки на біржі Bitflip
  • Як купити Litecoin за рублі на біржі Bitflip

 • Для тих, хто вирішив долучитися до світу криптовалюта і задався питанням, як купити Litecoin в Росії, існує кілька способів. Один з них — зареєструватися на одній з кріптовалютних бірж, де можна в режимі нон-стоп здійснювати обмінні операції, в залежності від ситуації на ринку, і заробляти на цьому гроші.

  Якщо вас приваблює такий вид заробітку або ви хочете зберігати Лайткоін в такому місці, де його легко в будь-який момент обміняти на іншу валюту, ваш шлях обов’язково пройде через одну з кріптобірж. Ми вже робили огляд сервісів з обміну кріптовалютного «срібла». У цій статті ми розглянемо, де купити Litecoin за рублі і приділимо увагу популярним в російськомовному сегменті бірж Bitflip і Exmo.

  Як поповнити рублевий рахунок і купити Лайткоіни на біржі Exmo

  Сторінка онлайн-біржі Exmo
  Інтерфейс онлайн-біржі Exmo

  Для початку пройдемо нескладну процедуру реєстрації на сайті exmo.com. Вводимо логін, пошту і пароль двічі, погоджуємося з умовами. Перед нами відкривається гаманець, який, природно, поки порожній. Нам треба його поповнити з будь-якої електронної платіжної системи або з банківської карти. Поповнювати можна в рублях, євро і доларах. Розглянемо приклади поповнення рублевого рахунки біржі з різних електронних гаманців.

  Способи поповнення рублевого балансу на біржі Exmo
  Варіанти поповнення рублевого рахунку на біржі Exmo

  Як поповнити рублевий рахунок Exmo з Яндекс.Денег:

  1. Знайдіть у правому верхньому кутку пункт меню «Перейти в гаманець» ».
  2. У ньому вибираємо кнопку «Поповнити».
  3. Вводимо кількість рублів, яке хочемо внести і натискаємо «Поповнити баланс».
  4. «Продовжити».
  5. Переклад потрібно підтвердити, прийде смс з паролем, який ми вводимо в відповідне поле і тиснемо знову «Продовжити».
  6. Далі (після закінчення процесу оплати) відбувається автоматична переадресація і ви знову повертаєтеся в гаманець біржі.
  7. Ви побачите напис, що кошти заблоковані, тобто вивести їх зараз, але ви цілком можете почати торги на біржі, щоб купити Лайткоіни.

  Сторінка переказу грошей на QIWI-гаманець
  Поля для заповнення при переказі коштів на гаманець QIWI

  Інструкція поповнення рублевого рахунку Exmo з Qiwi:

  1. Переходимо в гаманець біржі і натискаємо «Поповнити».
  2. Вводимо кількість рублів для поповнення і тиснемо «Поповнити баланс».
  3. Тиснемо на кнопку «Увійти в гаманець», щоб потрапити в Qiwi.
  4. У Qiwi виробляємо оплату (тиснемо кнопку «Оплатити» і вводимо суму).
  5. Якщо ви забули поповнити рахунок Ківі, то робимо це з банківської карти, для чого переходимо в однойменний розділ і заповнюємо всі поля.
  6. «Оплатити»
  7. Після цього відбувається переадресація і ви опиняєтеся знову на гаманці біржі з уже поповненим рахунком в рублях.

  Як поповнити рублевий рахунок Exmo картою Visa / Mastercard

  Поповнення балансу картою Visa або Mastercard
  Процес поповнення рахунку за допомогою картки Visa або Mastercard

  На біржі можна поповнити рахунок з банківської карти безпосередньо різними способами: AdvCash, Payeer, OKPAY, і MoneyPolo. Але комісія там досить висока, краще діяти перевіреними методами через Ківі і Яндекс.Деньги. Тобто попередньо поповнити один з електронних гаманців, а потім з нього поповнити рахунок на біржі.

  Як купити Лайткоін за рублі на біржі Exmo?

  Виділення графи для покупки Лайткоінов за рублі
  Розташування графи для покупки Litecoin за рублі на біржі Exmo

  Переходимо у вкладку «Торги». Відкривається список безлічі пар, які доступні для торгівлі. Якщо ви поповнили рахунок на біржі в рублях і хочете купити Лайткоін, то вибираємо відповідно пару LTC / RUB. Перед нами відкривається графік пари у вигляді свічок і дві колонки внизу: покупка і продаж.

  За замовчуванням відкривається тижневий графік, на якому кожна свічка відповідає одному тижню. Ви можете змінити часовий інтервал, наприклад, на денний. Тоді кожна свічка буде дорівнює одному дню. Також можна збільшити графік для кращого сприйняття інформації. Червоні свічки в більшості систем за замовчуванням приймаються за падаючі. Тобто, червона свічка означає, що на цей день ціна на криптовалюта падала. Верхній край свічки означатиме ціну на початок дня, нижній — на кінець.

  Колонка «Покупка» розділена на два сектори: ви можете вибрати покупку по ліміту або по ринку. Останнє означає, що ви хочете купити Лайткоін за тією ціною, яка визначена в даний момент. За ліміту — значить, ви хочете купити тільки за вигіднішою вартості, яка вас влаштовує, але вам доведеться чекати, коли вона такою стане.

  Нижче графіків розташовані ще три важливі колонки з інформацією про минулі на біржі ордерах в зворотному хронологічному порядку від останніх до більш давніх. Колонки відповідають ордерами на продаж, ордерами на покупку. Третя колонка виводить на екран ваші власні ордера.

  Вводите в поле скільки Лайткоінов ви хочете купити і натискайте на синю кнопку «Купити LTC».

  Процес покупки Лайткоінов на біржі Exmo
  Поля для оформлення покупки Litecoin на біржі Exmo

  Зверніть увагу! Якщо ви новачок на біржі і ніколи не заробляли на торгах, вам варто спочатку трохи повчитися. Хоча багато хто просто дотримуються порад досвідчених трейдерів і купують ту валюту, яку вони рекомендують. Однак ви повинні пам’ятати — не дивлячись на постійне зростання біткоіни, Лайткоіна і інших криптовалюта, на менших тимчасових інтервалах обов’язково трапляються так звані відкати. Ціна падає, але вас не повинно це лякати, оскільки з часом вона знову підніметься і перевершить свій попередній максимум.

  Після того, як обрана вами Лайткоін підніметься в ціні, ви можете діяти по ситуації: або залишити все як є і чекати, що ціна підніметься ще вище, або фіксувати свій прибуток і виводити свої кошти з цього активу назад в фіатние гроші. Якщо ви вибираєте друге, то потрібно зробити зворотну обмінну операцію на рахунках біржі — обміняти Лайткоіни на рублі. Далі ви зможете вивести їх на будь-яку платіжну систему.

  Робота з біржею Bitflip — поповнення рублевого рахунки, покупка і продаж Лайткоінов

  Сторінка біржі Bitflip
  Інтерфейс онлайн-біржі Bitflip

  Незважаючи на те що Bitflip з’явилася лише влітку 2017 року, її встигли високо оцінити користувачі. Проста реєстрація, зручний російськомовний інтерфейс, зрозумілий навіть для новачків. З недоліків можна відзначити хіба що трохи підвищений відсоток комісії за введення і виведення. Над функціоналом Bitflip добре попрацювали — можна сказати, що це одне з найбільш зручних і надійних місць для торгівлі криптовалюта.

  Поповнення рублевого рахунки на біржі Bitflip

  Кнопка для поповнення рублевого рахунки на біржі Bitflip
  Розташування кнопки для поповнення рублевого балансу на біржі Bitflip

  Щоб почати торги, потрібно поповнити рублевий рахунок, з якого ви зможете купувати Лайткоіни. Зробити це на біржі просто. Заходимо в «Мої гаманці» і вибираємо зі списку потрібну валюту, тобто рублі.

  З’являється список платіжних систем, з яких можливе поповнення. Трохи нижче можна побачити, яка мінімальна сума, скільки часу займе переклад і яка береться комісія.

  Перелік платіжних систем для поповнення рублевого рахунку на біржі Bitflip
  Список платіжних систем, за допомогою яких можна поповнити рублевий баланс на біржі Bitflip

  Клікаєте за обраною платіжній системі, потім на помаранчеву кнопку «Поповнити» біля відповідного позначення. Програма перекине вас на сторінку оплати цієї системи. Для поповнення доступні популярні електронні гаманці: Ківі, Вебмані, Яндекс-гроші, а також сервіси електронних платежів з банківських карт. Можна поповнити з карти Ощадбанку або будь-яких інших банків. Все працює без збоїв і без проблем.

  У вкладці «Мої ордери» ви можете побачити всю історію ваших торгових операцій в хронологічному порядку: від самих останніх до більш давніх.

  Для тих, хто переживає про безпеку біржового гаманця: на сайті передбачена система двофакторної аутентифікації, що гарантує збереження ваших коштів.

  Як купити Litecoin за рублі на біржі Bitflip?

  Розташування поля для покупки Лайткоінов за рублі на біржі Bitflip
  Поле для оформлення покупки Litecoin за рублі на сервісі Bitflip

  Отже, інтерфейс сайту настільки простий, що ви відразу побачите, де купити Litecoin за рублі. Щоб почати торгівлю, знаходимо з правого боку «Торгові пари» і вибираємо LTC / RUB. Перед нами відкривається живий графік у вигляді свічок червоного і зеленого кольору.

  Вид графіка ви завжди можете оформити під себе. За замовчуванням, зелений колір використовується, коли ціна зростає, а червоний — коли падає. Кожна свічка позначає певний період часу, який вказується вгорі графіка. Його ви також можете вибирати на свій розсуд і міняти по потребі. Якщо, наприклад, ви вибираєте період графіка 1 годину, то кожна свічка буде відповідати саме цьому часового інтервалу. Купити Litecoin за рублі Ви можете відразу ж або дочекатися падіння і ціни і оформити угоду вигідніше.

  Невелика ремарка: коли вводите ціну і кількість, замість точки в десяткового дробу ставте кому, тоді ніяких проблем з розрахунками не виникне.

  Також зверніть увагу, що ордер може здійснитися не відразу, особливо, якщо ви торгуєте низьколіквідні кріптомонетамі. Він буде «висіти» до тих пір, поки не з’явиться контрагент, який готовий вам продати (якщо ви купуєте) обрані Коін. Однак з Лайткоінамі зазвичай все відбувається швидко, оскільки тих, хто торгує цю кріптомонету, багато. Крім того, час виконання ордера буде залежати від часу доби. Активна торгова сесія триває з ранку і до кінця робочого дня, потім торгівля сповільнюється і виконання ордера займе більше часу.

  Найголовніше, що привертає в біржі Bitflip, це простота введення і виведення. Тут не вимагають ніяких потрійних верифікації з купою підтверджуючих документів, паспортних даних. Тому, якщо ви замислюєтеся над тим, де купити Litecoin за рублі швидко, надійно і без зайвої тяганини, то біржа Bitflip — гідний варіант. Обов’язково розгляньте його серед інших. Якщо ж Ви шукаєте, як купити Лайткоін за рублі без комісії, то відразу врахуйте, що це неможливо. Такий обмін можуть пропонувати тільки шахраї. Мінімальний відсоток за проведення операції все одно потрібно.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector