Як перенести гаманець Litecoin Core на інший комп’ютер?

З кожним днем ​​популярність криптовалюта Litecoin збільшується, а разом з тим збільшується і вартість її монет. Станом на 23-е січня 2018 го року, капіталізація Лайткоін досягла значення в 10 мільярдів доларів.

Для зберігання монет LTC користувачі найчастіше використовують віртуальний гаманець Litecoin Core, який є офіційним. Бувають випадки, коли власник сховища купує новий ПК або ноутбук, і потребує перенесення програмного гаманця і своїх коштів на новий пристрій. У цій статті ми розглянемо більш детально, як перенести гаманець Litecoin на нове обладнання.

Як перенести гаманець Litecoin Core на інший комп’ютер — покрокова інструкція

Пункт меню для створення резервної копії гаманця Litecoin Core
Створення резервної копії програмного гаманця Litecoin Core

Оскільки Litecoin Core — офіційний програмний гаманець, багато власників монет LTC віддають перевагу саме йому через надійності. Важливо знати, що всі придбані або здобуті Лайткоіни зберігаються в спеціальному файлі, розташованому на комп’ютері, з назвою wallet.dat.

Для перенесення Litecoin Core на інший комп’ютер необхідно виконати наступні дії:

  • створити резервну копію програмного гаманця на використовуваному ноутбуці або ПК;
  • зберегти файл з назвою «wallet.dat»;
  • провести установку гаманця на новий ноутбук або ПК (скачати клієнт з сайту litecoin.org/ru/ і запустити інсталяцію, слідуючи підказкам);
  • на новому ПК перейти в каталог, розташований за адресою C: \ Users \ Ім’я власника ПК \ AppData \ Roaming \ Litecoin;
  • вставити раніше збережений файл «wallet.dat» з заміною.

Поради по перенесенню гаманця Litecoin Core на інший комп’ютер

Файл wallet.dat на комп'ютері користувача
Вказівка ​​на файл wallet.dat

Варто відзначити, що каталог, в якому міститься файл з накопиченими монетами, є прихованим. Щоб отримати до нього доступ і виконати всі вищевказані операції, потрібно в настройках відображення каталогів встановити параметр відображення прихованих папок.

Також існує другий спосіб, що полягає у використанні спеціального файлового менеджера «FAR Manager», що надає доступ до всіх прихованих файлів і каталогів. Але це скоріше не кардинально інший метод, а спрощення першого. Встановивши і запустивши додаток на старому і новому комп’ютері, ви зможете з легкістю знайти «wallet.dat». Так вам простіше буде його скопіювати на одному пристрої і вставити на другому. Особливо полюбився менеджер користувачам Windows, адже саме в цій ОС складно знайти потрібний файл у великій кількості папок.

Перед тим, як перенести гаманець Litecoin на новий комп’ютер, важливо переконатися в тому, що в сховище, встановленому на новому ПК, перед його заміною немає монет. В іншому випадку криптовалюта, збережена раніше на пристрої, буде загублена.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector