Де краще купити біткоіни?

Корекція курсу біткоіни, яка сталася в 2018 році і продовжується до цих пір, багатьох розчарувала. Однак для досвідчених інвесторів вона була цілком очікуваною. Зараз, поки навколо падінь BTC піднімається галас в новинах, фінансово грамотні люди закуповують актив «на низах». Це головне правило успішного інвестування — купити дешевше і продати дорожче. Тільки ось настрою спільноти обернено пропорційні — чим менше ціна, тим сильніше вони впевнені в швидкий кінець крипти. Зате потім, коли вартість злітає, вони починають закуповувати в надії на ще більш сильне зростання. Звичайно, так чинити нерозумно, тому даний період (початок осені 2018) — відмінний час для вигідного інвестування в криптовалюта. На тлі цього розглянемо одне важливе питання — де краще купити біткоіни.

Актуальний курс BTC / USD дивіться на графіку нижче:

Кращі варіанти де можна купити біткоіни — що зробити перед покупкою

Малюнок біткоіни-гаманця

Отже, перед тим, як вибирати якийсь певний спосіб потрібно визначитися з сумою і призначенням криптовалюта:

 1. Якщо ви плануєте торгувати на кріпторинке, тобто 2 способи — завести фіат на рахунок біржі і там купити біткоіни або придбати монети десь за більш вигідним курсом, а потім завести його відразу на кріптосчёт біржі (зазвичай за депозит в битком не оплачується комісія) .
 2. Якщо криптовалюта потрібна вам для частого проведення операцій, розрахунків в магазинах або за послуги, то краще купувати її відразу з зарахуванням на онлайн-гаманець (blockchaim.com). Можна також скористатися мобільним сховищем.
 3. Якщо вас цікавить, де вигідно купити біткоіни для довгострокового зберігання на перспективу, то для початку потрібно вибрати холодну сховище — зробити його на флешці, на папері або купити апаратний гаманець (типу Ledger Nano S).

Якщо ви визначилися з сумою і призначенням, заведіть собі біткоіни-гаманець, в залежності від обраного напрямку. Після цього можна приступати до процесу покупки.

Де купити біткоіни — кращі біржі для торгівлі

Інтерфейс біржі CEX.io
біржа CEX.io

У кріптобірж є багато плюсів і мінусів. Зберігання активів на онлайн-сервісі (яким і є біржа) не зовсім безпечно. Це пов’язано з тим, що приватні ключі зберігаються не у користувача (як у випадку з паперовими або десктопними гаманцями), а на серверах компанії. Тому збереження коштів безпосередньо залежить від сумлінності керівництва, рівня захисту, який забезпечують розробники, в загальному, від багатьох інших людей. До того ж, за всю історію існування кріптовалютних бірж випадків шахрайства та зломів дуже багато.

Однак, якщо ви вирішили заробляти на змінах курсової ціни, то без поповнення рахунку біткоіни на біржі — це неможливо. Наведемо приклад кращих сервісів для торгівлі криптовалюта:

 1. EXMO. Це одна з кращих кріптобірж для жителів СНД. У неї є підтримка російської та української інтерфейсів, користувачеві доступна торгівля 87 валютними парами і список постійно розширюється. До того ж на exmo.me фіатние рахунку можна поповнити рублями, гривнями і навіть польськими злотими. Добовий обсяг торгів на момент написання статті (08.09.2018) складає 4407 BTC. Комісія за операцію з біткоіни — 0.2 BTC, а за виведення — 0.0005 BTC.
 2. Poloniex. Ця біржа не так популярна серед вітчизняних кріптодержателей. Вона не має російської локалізації, не підтримує фіатние валюти, але вимагає тривалої, серйозної ідентифікації профілю для роботи. Комісія за торгівлю становить 0,1 / 0,2% по системі Maker / Taker, а за виведення — 0.0005 BTC. Добовий обсяг торгів на poloniex.com на момент написання статті становить 2985 BTC.
 3. CEX. Кріптовалютная біржа Cex.io має російську локалізацію і підтримує операції з рублями. Однак, щоб отримати доступ до всіх опцій, необхідно пройти верифікацію, після чого аккаунту буде присвоєно один з рівнів. Комісія за торгівлю 0,25 / 0,16% по системі Maker / Taker, а за виведення біткоіни — 0.0005 BTC. Добовий обсяг торгів на момент написання статті становить 356,5 BTC.

Алгоритм покупки біткоіни на всіх біржах практично однаковий:

 1. Поповнюємо рахунок на біржі тією валютою, за яку плануємо купувати Bitcoin, враховуючи ліміти і комісії.
 2. Переходимо в розділ торгівлі і оформляємо ордер на покупку «По ринку» або «По ліміту». У першому випадку операція буде виконана відразу, в другому — як тільки буде досягнута ціна, зазначена в ордері.

У покупки біткоіни на біржі є свої переваги і недоліки:

плюсимінуси
Можливість покупки не за ринковою ціною, а за бажаною при оформленні ордера «За межі».Порівняно низький рівень безпеки, можливість злому або блокування облікового запису.
Після покупки біткоіни можна торгувати і швидко обмінювати його на інші активи.Необхідна верифікація для внесення депозиту і початку торгівлі. Ідентифікація аккаунта може тривати кілька днів.
Часто біржі підтримують багато різних способів поповнення рахунків.При виборі біржі потрібно враховувати типи валют, які вона підтримує, способи поповнення рахунків, комісії та ліміти.

Де купити Bitcoin швидко?

Найбільш швидкий і зручний спосіб покупки криптовалюта — обмінник. Такі сервіси, на відміну від біржових майданчиків, не вимагають не те, що верифікації, але навіть і реєстрації. При цьому провести операцію по покупці можна за лічені хвилини.

Щоб вибрати надійний і вигідний сервіс, можна скористатися вже знайомим ротатором bestchange.ru. Детально описувати його роботу і інтерфейс ми не станемо. Він знайомий багатьом користувачам, а новачкам не важко розібратися в роботі сайту.

Відзначимо кілька особливостей покупки біткоіни через обмінник:

 1. Всі сервіси на Бестчендже надійні і перевірені.
 2. Обмінники розташовані в порядку убування курсу.
 3. Перш, ніж вибирати сайт для обміну, зверніть увагу на відгуки і резерв.
 4. Купити біткоіни через обмінник можна не тільки з зарахуванням на BTC-гаманець, а й на рахунок PerfectMoney BTC, Exmo BTC, WEX BTC, WMX (біткоіни на Вебмані) та інші.

Отже, вибравши напрямок обміну, користувачеві залишиться тільки перейти на відповідний сервіс із запропонованих і ввести необхідні дані. Найчастіше, можна побачити інформацію про те, що курс на обмінниках нижче, ніж на біржах. Це правда так, але якщо враховувати, скільки на біржі потрібно заплатити комісії за введення фіата, покупку крипти, то за вигідністю обидва способи виявляться практично ідентичними, а іноді через обмінник навіть краще провести операцію.

Де купити біткоіни за найнижчою ціною — альтернативні варіанти

Інтерфейс майданчики LocalBitcoins
майданчик LocalBitcoins

Ще один спосіб, де взяти біткоіни — тематичні форуми. До таких належить forum.bits.media, forum.bitcoinfo.ru. У відповідних розділах є оголошення від продавців криптовалюта. Однак такий метод має свої ризики. Серед безлічі оголошень про продаж біткоіни є і шахрайські. Перш, ніж зв’язуватися з користувачем і оформляти угоду, важливо почитати відгуки, подивитися на його карму в рамках форуму. При цьому варто відзначити і переваги такого способу покупки біткоіни — мінімум комісії і можливість домовитися про бажаному курсі.

Крім того, в Мережі є спеціальний майданчик — LocalBitcoins. Це сайт торгівлі біткоіни P2P, на якому можна купити криптовалюта за будь-які інші гроші (в тому числі за готівку при зустрічі з продавцем). На сервісі відразу можна дивитися відгуки про продавця і його рейтинг, що дозволяє відразу зробити висновки про його порядності.

Алгоритм покупки Bitcoin на LocalBitcoins:

 1. Реєструємося на майданчику і входимо в свій аккаунт.
 2. Вибираємо криптовалюта, її необхідну кількість і актив, за який хочемо купити.
 3. Вибираємо країну і натискаємо «Пошук».
 4. Серед пропозицій, які відобразилися, вибираємо відповідне по курсу, рейтингу продавця і умови угоди.

Також з альтернативних методів виділимо телеграм-боти. До таких відносяться @ BtcBank24com_bot, @BTC_CHANGE_BOT. Основний плюс використання таких сервісів полягає у високій безпеки угоди і зручність. Використовуючи боти в Телеграма, можна купити біткоіни відразу зі свого смартфона. Це дуже зручно, якщо ціна просіла, а ви перебуваєте далеко від комп’ютера, але хотіли б придбати актив.

Щоб купити біткоіни в Телеграма, необхідно завантажити месенджер на свій смартфон і знайти в пошуку потрібного бота. Потім слідуйте підказкам і вводите необхідні дані. З інтерфейсом додатки розібратися зможе навіть новачок.

Де краще купити біткоіни за готівку?

Карта кріптоматов по всьому світу
Карта кріптоматов на сервісі coinatmradar.com

На даний момент є не тільки безліч сервісів, через які можна купити криптовалюта, а й велика кількість варіантів обміну. Біткоіни можна купити практично з будь-якої платіжної системи, будь-якої карти. Але введення коштів в онлайн-систему теж вимагає оплати комісії, а якщо справа йде про великі суми, то і додатковий комісійний платіж буде немаленьким. У зв’язку з цим, у користувачів часто виникає питання, де взяти біткоіни за готівку?

Це ж цікавить тих, хто не особливо розбирається в криптовалюта, але хоче інвестувати в BTC. Деякі користувачі побоюються здійснювати такі великі угоди (а 1 біткоіни на момент написання статті коштує 460 тисяч рублів) в Мережі, де багато шахраїв.

В цьому випадку можна розглядати кілька методів:

 1. LocalBitcoins. Вибираючи варіанти оплати, потрібно вказати «Готівкові» і подивитися, чи є варіанти в вашому місті.
 2. Кріптомати. Це спеціальні банкомати, в яких можна проводити операції з купівлі / продажу біткоіни. Промоніторити, де знаходяться такі апарати, а також дізнатися про умови та часу їх роботи можна на сайті coinatmradar.com.

Другий спосіб, звичайно, більш безпечний, адже виключає людський фактор. Однак, в обох варіантів є істотний мінус — найчастіше вони недоступні в маленьких містах.

Все-таки біткоіни поки не такий популярний і навіть не визнаний на державному рівні, тому кріптомати — швидше за дивина, ніж звичне обладнання. До того ж, в невеликих містах продавців, які готові на особисту зустріч для продажу біткоіни, не так вже й багато.

Отже, ми розібралися з питанням, де купувати біткоіни в залежності від цілей і інших особистих побажань. Якщо вам потрібно здійснити операцію в короткі терміни, то краще скористатися онлайн-сервісами. Якщо безпека понад усе і ви готові жертвувати часом, то знайдіть кріптомат. Якщо цікавить велика сума на довгострокову перспективу, заведіть холодну сховище і переведіть на нього кошти через обмінник.

Відео, як і де купити біткоіни:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector