Де купити біткоіни Кеш за рублі швидко і вигідно

походження BCH

Біткоіни Кеш сьогодні міцно сидить в топ 5 криптовалюта світу за всіма показниками від капіталізації до щоденного обсягу торгів. Будь-новачок цього ринку часто починає працювати саме за цією монетою. Адже вона відносно доступна і підтримується багатьма біржами.

Що було в момент його появи? Та практично те ж саме. Навіть рейтинги він отримав буквально за кілька днів. Ажіотаж навколо даної криптовалюта збирався до появи. Головна причина тому — це її походження. BCH є хард Форком Bitcoin. Це не перша вилка, проте вона внесла в мережу відмінні поправки.

Розробники зробили дві речі: збільшили розмір блоку і запобігли подвійну витрату. На інших відгалуженнях проблема була саме в останньому, тому вони не стали успішними. Оскільки тут це вдалося виправити, багато користувачів і авторитетні компанії прийняли біткоіни Кеш.

Новий розмір блоку дозволив значно збільшити швидкість обробки транзакцій і їх включення в мережу, завдяки чому комісії знизилися до 1 цента. Варто уточнити, що середня комісія в мережі BTC вже давно не падає нижче 10 доларів.

наслідки

Виходячи з великого напливу користувачів і закріплення криптовалюта на ринку було те, що її стали частіше купувати. Відповідно, більшість посередницьких сервісів для отримання монет додали його до свого списку. Більш того, вони забезпечили майже всі можливості розрахунку.

Однією з таких став варіант придбати Bitcoin Cash за рублі. Причому, перед вами відкриваються всі найпопулярніші електронні платіжні системи (від Advanced Cash до Webmoney), кілька банків, а іноді навіть карти.

Ви запитаєте, чому ж така доступність? Відповідь криється в попиті. Як вже було сказано, BCC / BCH зацікавлені багато, тому майданчики для роботи з крипті додали його до свого лістинг. Ну а рубль вже давно є затребуваною валютою, хоч і не найдорожчою.

Постачальники подібних послуг завжди орієнтуються на клієнта, оскільки від їх кількості залежить прибуток розробника. Оскільки рубль в хорошому побуті, його обов’язково потрібно додавати в список на обмін. Інакше можна втратити дуже велику аудиторію.

варіанти покупки

Існує безліч сервісів, де купити біткоіни Кеш. Однак їх можна розділити на дві великі категорії: обмінники і біржі. З кожним з них є сенс працювати при відповідних обставинах.

Наприклад, якщо ви купуєте Bitcoin Cash з метою трейдингу, то краще відразу купувати його на біржі. Так ви заощадите трохи коштів при перекладі монет між гаманцями. Якщо ж вам потрібно проводити звичайні розрахунки, то краще використовувати обмінник, оскільки при цьому монети потрібно зберігати на особистому гаманці, який більш безпечний.

Спочатку гаманець — потім гроші

Насправді, незалежно від того, як ви будете розраховуватися за придбання криптовалюта, в першу чергу, для неї потрібно завести гаманець. Зазвичай все рекомендують скачувати офіційний клієнт, але саме в цьому і полягає проблема Bitcoin Cash.

Розробники все ще не створили сховище, яке дозволить тримати повний контроль над засобами, не звертаючись до віддалених серверів для підключення до мережі і відправки транзакцій. Тому потрібно використовувати альтернативу.

Ваш вибір може припасти в сторону онлайн-варіанти на кшталт Blockchain.info, або ж мультивалютних десктопних гаманців на кшталт Jaxx. Але не варто використовувати Electron Cash, який при створенні позиціонувався як локальне сховище. Він дуже сумнівний від коду, до самих розробників.

Що потрібно від гаманця

Коли ви створите собі сховище, для покупки монет вам потрібно перейти у вкладку «Отримати» (Receive для англомовних гаманців). У ній буде відображений ваш публічний ключ, який потрібно вказувати для отримання переказів.

Найчастіше він змінюється для кожної транзакції, тому при кожному перекладі потрібно заходити в цю вкладку і копіювати ключ. Він виглядає як хаотичний набір букв і цифр, тому не варто намагатися запам’ятати його. Просто скопіюйте та вставте в рядок на сервісі, де будете купувати монети, або ж передайте в такому ж вигляді продавцеві монет.

Як користуватися обмінником

Найпростіший і зручний спосіб придбати Bitcoin Cash. Для цього вам знадобиться адреса вашого гаманця, наявність аккаунта в електронній платіжній системі (іноді навіть просто банківський рахунок) і, звичайно ж, гроші.

Вони відрізняються зовнішнім виглядом, проте робоча область скрізь однакова. Спочатку в графі «Віддаю» потрібно вказати рублі. Зазвичай на обміннику відразу йде поділ за способами (платіжні системи або карти), тому відповідно потрібно вибрати один з цих варіантів.

Після цього, графі «Отримую» Bitcoin Cash. Далі потрібно ввести суму, яку ви віддаєте, або ж кількість монет, які хочете купити. Також потрібно вказати адресу гаманця, на який відправляти монети. Вище вже розказано, де його знайти.

Натисніть «Оплатити». Там буде надано номер рахунку відповідної системи, з якої ви оплачуєте покупку. На нього потрібно перевести суму, яка буде достатньою для придбання бажаної кількості монет.

Переваги обмінного сервісу наступні:

  • висока швидкість обробки заявок;
  • відсутність реєстрації;
  • немає комісій майданчика;
  • різноманітність способів розрахунку;
  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Серед недоліків можна виділити сильно занижений курс, а також обмежений валютний резерв через що не завжди виходить придбати стільки BCH, скільки планувалося на одному сервісі.

Що робити на біржі

Кріптовалютние біржі стали відмінним місцем для заробітку, а також зберігання невеликих сум. Крім того, багато хто використовує їх лише з метою купити монети, оскільки такі майданчики більш безпечні і надійні, ніж обмінники.

Це пояснюється тим, що біржа забезпечує величезну кількість користувачів можливістю заробітку, а значить її розробники теж отримують з цього великий прибуток. Тому вони повинні надавати відповідні гарантії.

По-перше, щоб купити Bitcoin Cash за рублі на біржі потрібно скинути туди гроші. Зареєструйтеся та зайдіть у вкладку «Гаманці». У верхній частині списку знайдіть рублевий рахунок і натисніть кнопку «Deposit». Вам будуть надані способи поповнення внутрішнього гаманця.

Якщо один з варіантів у вас вже готовий, то просто скидайте гроші на адресу, яку для вас згенерувала біржа. Якщо немає, то заведіть відповідний аккаунт на зазначеній платіжній системі.

Далі потрібно перейти в торги і вибрати покупку за ордером або по ринку. Перший спосіб має на увазі створення заявки на продаж рублів за BCH за курсом, який ви встановите самі. Коли хтось виставити відповідну заявку на покупку, угода буде оформлена автоматично.

Другий набагато простіше. Ви купуєте монети за курсом, який є середнім на біржі. Зазвичай він не сильно відрізняється від ринкової вартості монети. Цей варіант набагато швидше, оскільки не потрібно чекати появи інших ордерів.

Переваги використання біржі в надійності, а також фінансах. Навіть при масі перекладів ви втратите менше на комісіях, ніж це було б на обміннику із заниженим курсом. Такі майданчики добре захищені від різного роду атак, тому ваша транзакція і сам гаманець будуть в безпеці.

Серед недоліків варто виділити обов’язкову реєстрацію, що означає наявність певної бази даних, яку можна зламати і отримати доступ до інформації про користувача. Також, вона незручна, особливо для новачка.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector