Де купити біткоіни з мінімальною комісією за рублі або долари

Привіт, шановні читачі, темою цієї статті буті покупка криптовалюта. Ми розглянемо, де купити біткоіни, що для цього необхідно знати, і які запобіжні заходи слід при цьому дотримуватися.

Це керівництво містить основну інформацію, яка допоможе легше орієнтуватися в сфері цифрових грошей і не зробити серйозних помилок.

Як можна придбати біткойнов?

Монети доступні для покупки на кріптовалютних біржах, в обмінниках, сервісах обміну і в Telegram-ботах. Також їх можна купити безпосередньо у інших людей через спеціальні торгові майданчики.

На сьогоднішній день оплата Bitcoin повністю залежить від місця проживання. У деяких країнах, в залежності від діючого законодавства, оплатити покупку біткоіни можна різними способами: від готівки до банківських карт або переказів і за допомогою інших криптовалюта.

Однак пряма покупка монет через банківські карти або PayPal (в тих країнах, де це вже можливо) не користується широким попитом. Це пов’язано з тим, що такі транзакції можна легко скасувати за допомогою телефонного дзвінка (функція повернення платежу). Так як передачу криптовалюта довести дуже важко на увазі анонімності платежів, то більшість обмінних сервісів поки намагаються уникати цього способу оплати. Проте, в деяких країнах цей варіант все ж отримає достатнього поширення.

Так, в США біржі Coinbase і Circle дозволяють використовувати банківські картки. Bittylicious, CoinCorner і Coinbase пропонують цю послугу в Великобританії, приймаючи карти Visa і MasterCard з підтримкою 3D Secure. У США навіть відкрився сервіс expresscoin, який приймає грошові та банківські перекази і особисті чеки.

Що таке біткойнов гаманець?

Після покупки монет потрібно місце для їх зберігання. Для цього необхідний так званий гаманець. Існує кілька їх типів, кожен з яких володіє тим чи іншим рівнем безпеки.

Деякі часто використовуються на зразок банківських карт для здійснення щоденних операцій. Їх також можна порівняти зі звичайним гаманцем, в той час як інші позиціонуються їх творцями як місце зберігання криптовалюта з високим рівнем безпеки.

Основні види гаманців:

 • програмний гаманець (встановлюється на жорсткий диск ПК або знімний пристрій для зберігання даних);
 • онлайн сервіс в Інтернеті;
 • «Сховище» (використовує кілька ключів для захисту облікового запису);

У більшості з них є свої уразливості. Якщо ви зберігаєте біткойнов локально на своєму комп’ютері, то не забувайте регулярно створювати резервну копію гаманця на випадок пошкодження жорсткого диска.

Онлайн гаманці використовують різного ступеня захист від хакерів: від дуже ефективною багатофакторної аутентифікації до простих і не завжди надійних способів у вигляді звичайного логіна і пароля.

Що таке біржі криптовалюта?

Новачки з числа користувачів криптовалюта при виборі обмінних сервісів і бірж знайдуть безліч сервісів, які борються за місце під сонцем в цій високо конкурентної сфері.

Деякі з них — повномасштабні обмінні сервіси, орієнтовані на інституційних трейдерів, і пропонують широкий набір функцій з мінімальною комісією. Але більшість є більш прості варіанти з обмеженими можливостями, націлені на широкий загал користувачів і рядових трейдерів.

Щоб зрозуміти принцип роботи гаманця, просто поставтеся до нього як до звичайного банківського рахунку, які передбачені для зберігання і здійснення операцій з різними видами світових валют.

Ряд інтернет-сервісів, що пропонують послуги зберігання біткоіни, також передбачає і можливість обміну однієї криптовалюта на іншу. Якщо ж вас цікавить регулярний трейдинг, то без відкриття аккаунта на біржі не обійтися. Такі торгові майданчики — кращий варіант для охочих брати участь в регулярної торгівлі і обміні цифрових грошей. Він підійде для тих, хто не прагне до повної анонімності і не заперечує проти тривалих процедур ідентифікації особистості при реєстрації.

У багатьох країнах до кріптовалютним бірж починають пред’являти вимоги відповідно до місцевого законодавства, в тому числі проводити процедуру підтвердження особи кожного клієнта при реєстрації.

Де знайти кращий варіант обміну біткоіни?

В першу чергу це залежить від місця проживання. Однак, як правило, багато користувачів торгують на зарубіжних біржах, розташованих за межами їх країни. Деякі сервіси дозволяють це, але вимагають надати скан закордонного паспорта та інші документи при відкритті рахунку.

Найбільш популярними кріптовалютнимі біржами на сьогоднішній день є:

 • Binance
 • Bitfinex (Гонконг);
 • Bitstamp (США);
 • Kraken (США);
 • Huobi (Китай і Гонконг);
 • OKCoin (Китай);
 • BTCC (Китай);
 • HitBTC (Великобританія);
 • Poloniex (США);

Coinbase — популярний гаманець і біржа, яка дозволяє торгувати біткоіни і деякими іншими монетами за долари США і євро. Компанія надає власні веб-додатки і мобільні додатки для забезпечення широкої доступності свого сервісу. Спочатку вона працювала тільки в США, але зараз доступна і в більшості європейських країн.

Circle пропонує користувачам сервіс, де можна зберігати, відправляти, отримувати і обмінювати біткойнов. В даний час внесення коштів через банківські рахунки і карти є тільки громадянам США. Раніше компанія повідомляла про свій намір відкрити офіс у Великобританії, для забезпечення аналогічних послуг в Європі, але поки про це нічого не відомо. Також є мобільні додатки для пристроїв на основі iOS і Android.

Сервіс Xapo теж почав пропонувати можливість поповнення рахунку фіатнимі грошима, які конвертуються в біткойнов при надходженні на аккаунт користувача в сервісі.

Coinjar надає послуги гаманця і біржі криптовалюта і є лідером цього ринку в Австралії. Мельбурнський стартап залучив близько $ 500 тисяч і привів до відкриття проекту, що отримав нагороду в конкурсі Finovate Europe-2015. З лютого 2015 року компанія почала надавати послугу Coinjar Swipe, що дозволяє користувачам поповнювати рахунок з банківських карт.

Unocoin — сервіс, орієнтований на індійський ринок і дозволяє купити, зберігати і продати біткойнов. Поповнення доступно через будь-який національний банк. Для користування послугами сайту необхідна реєстрація за допомогою PAN-карти.

Проблеми безпеки при роботі з криптовалюта

Незважаючи на вимоги, що пред’являються до клієнтів з приводу підтвердження особи, не варто забувати, що біржі і онлайн сервіси гаманців не пропонують аналогічний рівень захисту, як банки.

Наприклад, що зберігаються кошти на акаунті можуть бути втрачені в разі закриття (банкрутства) біржі або хакерської атаки. В якості подібного сумнозвісного приклад можна привести Mt Gox.

Поки біткойнов не має юридичного статусу валюти в більшості країн світу, і влада не знає, як боротися з подібними крадіжками. Деякі великі кріптовалютние біржі компенсують крадіжку коштів клієнтів хакерами, хоча з юридичної точки зору вони не зобов’язані це робити.

Якщо крадіжка коштів з вашого особистого гаманця відбувається через порушення безпеки або втрати пароля, то немає ніяких гарантій повернення коштів.

Перед тим, як починати працювати з цифровими грошима, слід дізнатися деякі правові аспекти. У деяких країнах банки не працюють з біржами криптовалюта і не здійснюють операції, пов’язані з ними, посилаючись на невизначеність законодавства.

У Росії є можливість покупки біткоіни через банк. Її можна скористатися не тільки в Москві, але і інших великих російських містах. Дуже популярним стало придбання криптовалюта за допомогою карт Ощадбанку через різні сервіси, такі як XChange і 24PayBank.

Позабіржова торгівля біткоіни

У разі проживання в регіоні, де використання цифрових грошей заборонено, найпростіший варіант придбання біткойнов — знайти другого учасника угоди безпосередньо.

Для цього способу багато вже користуються сервісом LocalBitcoins або, який об’єднав користувачів, що віддають перевагу подібний вид торгівлі. Сайт надає послугу умовного депонування в якості додаткового рівня захисту для обох сторін угоди і дозволяє знайти в вашому районі найдешевші пропозиції на покупку-продаж монет без комісії.

Але і в цьому випадку не варто забувати про запобіжні заходи, як покупцям, так і продавцям, особливо якщо мова йде про значну суму. Завжди зустрічайтеся в жвавому громадському місці, уникайте зустрічей в приватних будинках і безлюдних районах і приймайте всі запобіжні заходи, які ви зазвичай вживаєте при перенесенні великих сум готівки.

Ще одним набирає обертів способом отримання — це скористатися Telegram-ботом.

Пам’ятайте, що в разі зустрічі віч-на-віч з другим учасником угоди, вам потрібно передбачити можливість доступу до гаманця. Будь то смартфон, планшет або ноутбук, вам не обійтися без доступу в інтернет. Не варто також кидатися на першу можливість придбати біткоіни дуже дешево. За подібними оголошеннями часто стоять шахраї.

Також доцільно спочатку проконсультуватися, чи є подібні угоди законними в місці вашого проживання.

Пару слів про Майнінг біткоіни

Можливо, ви чули про те, що біткоіни можна «добувати» (Майн), використовуючи звичайний домашній ПК з потужною відеокартою. Видюхи навіть об’єднували в кілька штук в одному пристрої, яке називалося ферма біткоіни.

Але це було вигідно кілька років тому, коли складність мережі не була настільки високою. За минулий час з-за постійно зростаючої популярності криптовалюта учасниками мережі стає все більше Майнер зі спеціальним обладнанням (ASIC або Асіка). В результаті, в 2017 році звичайні комп’ютери вже неконкурентні в цьому процесі, особливо з огляду на необхідність покриття витрат на споживану електроенергію.

Крім того, кількість біткойнов, які отримують Майнер, скорочується з плином часу. Все це означає, що видобуток монет в домашніх умовах — вже не вигідний процес. Рентабельним він був 2-3 роки тому. Найчастіше витрати на оплату рахунків за електроенергію перевищують заробіток від продажу видобутих BTC.

В даний час основний Майнінг доводиться на великі сервіси, які об’єднують велику кількість учасників — пули. Крім того, з’являється все більше компаній і великих центрів обробки даних, що зробило Майнінг невигідним для простих обивателів.

Замість цього краще звернути увагу на хмарні розробки. Деякі компанії продають так звані контракти, що дозволяють користувачам викупити частину потужностей для видобутку монет. У цьому випадку їм не доводиться вкладати великі суми в дороге устаткування.

Інвестиційні трастові послуги

Якщо торгівля біткоіни не для вас і ви також не хочете дбати про належну безпеки їх зберігання, можна звернутися до інвестиційних трастовим сервісів. Наприклад, до Bitcoin Investment Trust (BIT) або The Winklevoss ETF.

Ці сервіси пропонують довірче інвестування виключно в біткойнов і використовує сучасний протокол для безпечного їх зберігання від імені своїх акціонерів.

ATM банкомати для біткойнов

Незважаючи на порівняльну новизну, мережа ATM-банкоматів, що працюють з біткоіни постійно зростає в багатьох країнах світу. До цієї ініціативи вже приєдналися багато їх виробники, включаючи BitAccess, CoinOutlet, Genesis Coin, Lamassu і Robocoin.

В цьому випадку при покупці монет ви поповнюєте гаманець за допомогою смартфона і QR-коду і отримуєте натомість внесених готівки паперову квитанцію з кодом, який потім можна використовувати для отримання криптовалюта на свій біткоіни адресу.

Комісія за цю операцію варіюється. Як правило, його ціна може бути на 3-8% вище, ніж за курсом великих бірж.

У числі багатьох нових способів, які поки ще не отримали належного поширення варто відзначити банківські біткоіни-карти і картки попередньої оплати, що дозволяють оплачувати покупки в інтернеті криптовалюта або поповнювати гаманець шляхом введення спеціального коду. Це можна порівняти з картами передоплати для поповнення рахунку мобільних операторів зв’язку.

В цілому варто відзначити, що покупка криптовалюта не завжди в реальності настільки проста, як очікують багато новачків. Однак поточні позитивні тенденції і постійний прогрес в цій набирає популярність сфері дозволяють сподіватися, що з плином часу цей процес стане набагато легше.

Джерело: https://www.coindesk.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector