Де купити Ripple — кращі способи

 • Як купити Ріппл через онлайн-обмінники
 • Де краще купувати Ripple: на біржах або через обмінники
 • Питанням, що стосуються того, де купити Ripple (XRP), сьогодні задаються сотні людей. Актуальність цієї проблеми пояснюється рядом факторів. Перш за все, даний цифровий актив вважається одним з найбільш перспективних, що підтверджують інвестиції з боку великих фінансових установ (наприклад, національного банку Абу-Дабі). Перспективність монет може привести до значного збагачення в майбутньому, якщо купити їх зараз і продати після значного подорожчання. І найголовніше — Ріппл не можна Майні, тому єдиним способом його отримання залишається покупка. У цьому огляді ми спробуємо зрозуміти, де взяти Ripple, що для цього буде потрібно і де найвигідніше здійснювати такі операції.

  Що потрібно зробити перед придбанням монет XRP?

  Значок Ripple посеред темного фону

  По суті, треба виконати лише одне попередня умова: завести Ріппл-гаманець. Благо, у користувача є безліч варіантів, кожен з яких має свої плюси і мінусами:

  1. Десктопні гаманці дозволяють зберігати XRP-монети прямо на комп’ютері. Такий спосіб вважається досить безпечним (особливо якщо комп’ютер з гаманцем відключений від інтернету). Однак при виборі локальних програм потрібно пам’ятати кілька моментів: завжди необхідно мати резервну копію гаманця (це один файл, який є ідентифікатором вашого гаманця), не рекомендується допускати до комп’ютера сторонніх, приватний ключ повинен бути записаний окремо, адже при його втраті ви не зможете відновити доступ до грошей. Сьогодні кращим програмним сховищем для XRP вважається додаток Toast.
  2. Мобільні сховища хороші тим, що ваші кошти завжди під рукою. Ви можете здійснювати купівлю-продаж цифрових активів з будь-якої точки, де є інтернет. Але в той же час, для таких гаманців необхідно відводити окреме місце в пам’яті смартфона або планшета. Крім того, мобільний девайс майже завжди підключений до мережі, що підвищує ризик хакерської атаки і крадіжки монет. До числа найпопулярніших гаманців даного типу можна віднести Toast Wallet, а також Dice Wallet.
  3. Онлайн-гаманці зручні тим, що їх не треба встановлювати на комп’ютер або планшет. Досить лише пройти швидку реєстрацію на ресурсі і можна користуватися сховищами. Майже всі онлайнові платформи оптимізовані під мобільні гаджети, тому на них можна заходити як з комп’ютера, так і зі смартфона. Важливим моментом є те, що багато майданчики такого типу (наприклад, gatehub.net) дозволяють створювати цифрові гаманці відразу для декількох валют. Однак мінусів вони не позбавлені. Головний з них стосується безпеки. Дані сайти можуть зламати і вкрасти ваші кошти. Не можна забувати і про те, що ресурс може раптово припинити роботу, позбавивши вас доступу до власних грошей.
  4. Біржові сховища дуже схожі на онлайнові мультивалютні. Це спеціальні сайти, на яких можна створювати гаманці для різних валют. Ключова відмінність від попереднього типу полягає в тому, що це одні з тих ресурсів, де торгується Ripple. Тобто, з точки зору придбання бажаного активу вони найбільш практичні. Не потрібно створювати гаманець два рази або встановлювати його на ПК. Все що потрібно, згенерувати адреса, після чого можна приступати до торгів. А ось головний мінус у біржових сховищ такий же, як і у онлайнових: низька безпека в порівнянні з програмними аналогами.
  5. Апаратні гаманці вважаються чи не найбільш безпечними. Вони являють собою компактні девайси, призначені виключно для зберігання електронних грошей. За допомогою апаратних гаманців можна здійснювати «холодну» зберігання монет XRP (тобто, без доступу до інтернету). Для управління своїми активами треба лише підключити пристрій до ПК через вхід USB. Проте, такі гаджети не ідеальні, адже вони мають один серйозний мінус — висока ціна (близько 100 євро). Сьогодні для накопичення Ripple рекомендується використовувати гаманець Ledger Nano S. Він максимально надійний і простий в експлуатації.
  6. Паперові гаманці є найбільш специфічним методом зберігання Ріппл. Вони являють собою аркуш паперу, на якому протягнутий в пресі приватний ключ і публічний ідентифікатор. Гроші зберігаються не в електронному вигляді, завдяки чому забезпечується стовідсоткова захист від хакерів. Заводиться такий гаманець на ресурсі ripplepaperwallet.com. З точки зору безпеки даний тип гаманця можна назвати найкращим, але своїх вад він не позбавлений. Перш за все, папір можна легко пошкодити. Якщо постраждає область з ключами, ви втратите доступ до грошей. При перекладі Ріппл з біржі вам буде потрібно вводити публічний ідентифікатор вручну. У разі допущення помилки в символах монети можуть перевестись іншій людині. Звичайно, при своєчасному виявленні помилки транзакцію можна скасувати, але якщо вона відбудеться, свої монети ви втратите. Перекидати гроші безпосередньо на паперовий гаманець можна, а от назад вже немає. Для здійснення другої операції буде потрібно синхронізація з програмним сховищем.

  Важливо також зазначити, що в системі Ріппл за привласнення адреси, потрібно заплатити 20 XRP. Це стосується всіх гаманців. Ця сума заморожується на вашому балансі, не підлягає обміну і висновку.

  Після вибору майбутнього місця зберігання монет Ріппл можна приступати до їх придбання. Про те, як це зробити, ми детально поговоримо далі.

  Купівля Ripple через біржі

  Емблема Ріппл і значки декількох валют

  Якщо перед людиною постає питання, що стосується того, де купити Ріппл, він першим ділом згадує біржі. Це не дивно, адже на даних ресурсах найзручніше здійснювати такі операції. Ми розглянемо порядок придбання монет XRP на двох майданчиках, що відрізняються підвищеною надійністю і мають високу довіру у людей. Отже, приступимо.

  Придбання Ріппл через Exmo

  Процес покупки Ріппл за рублі на біржі Exmo
  Сторінка покупки криптовалюта Ріппл на біржі Exmo

  Весь процес покупки складається з декількох досить простих кроків:

  1. Заходимо на сайт біржі exmo.com.
  2. Проходимо процедуру реєстрації: вводимо логін, електронна адреса, пароль (двічі). Ставимо галочку навпроти згоди з умовами роботи сайту. Натискаємо на каптчу, щоб підтвердити, що ви не робот, і на кнопку «Реєстрація». Переходимо по посиланню в листі, який прийде на вказаний e-mail, щоб завершити реєстрацію.
  3. Входимо на сайт і генеруємо адреса XRP-гаманця. Заходимо в розділ гаманець, навпроти рядка XRP натискаємо на кнопку «Поповнити». У меню натискаємо на кнопочку «Створити». Наш гаманець готовий. На нього прийдуть кошти після покупки.
  4. Генеруємо адреса біткоіни-гаманця (як в попередньому випадку) або поповнюємо баланс доларового або рублевого сховища. Ці варіанти вказані не випадково. Тільки за ці валюти ви зможете купити Ripple на біржі Exmo. Поповнюємо один з трьох рахунків. Якщо на зазначених гаманцях вже є певні кошти, даний крок пропускається.
  5. Заходимо у вкладку «Обмін». Вибираємо одну з трьох валют покупки. Нижче, навпроти рядка «Я отримую» вибираємо пункт XRP (Ripple).
  6. Якщо ви вирішили купити Ріппл, наприклад, за долари, то в верхньому полі введіть суму, яку ви готові витратити. Станом на вечір 12.03.2018 року за 1 долар дають приблизно 1.23425414 XRP (це саме курс біржі Exmo). Таким чином, якщо ви введете 10 доларів в верхнє поле, то отримаєте приблизно 12.24889759 XRP.
  7. Після введення суми натискаємо на кнопку «Обмін».
  8. Після підтвердження транзакції монети прийдуть на ваш біржовий гаманець.

  Ви можете зберігати отримані монети на біржі або перевести їх на сторонній гаманець (паперовий або програмний). Для цього треба зайти у вкладку «Гаманець» і навпроти рядка XRP натиснути на кнопку «Вивести». У меню вказати суму виведення, адреса стороннього гаманця і Destination tag. Після цього вам залишиться тільки натиснути на кнопку «Вивести».

  По суті, на біржі Exmo ви можете купувати Ріппл за будь-який цифровий актив. Однак для цього потрібно обміняти, наприклад, Litecoin або DASH на долари, рублі або біткоіни.

  Купівля монет Ripple на біржі BitFlip

  Сторінка біржі BitFlip
  Інтерфейс біржі BitFlip, на якій можна купити Ripple

  В цілому, цей процес мало чим відрізняється від придбання розглянутих монет на попередній майданчику. Проте, певні особливості у нього є. Отже, ось що нам потрібно зробити:

  1. Зайти на сайт bitflip.cc і пройти реєстрацію (цей процес мало чим відрізняється від реєстрації на Exmo).
  2. Натиснути на вкладку «Мої гаманці». Перед вами з’являться всі доступні сховища для різних валют.
  3. Поповнити баланс гаманця, з якого ми будемо платити за придбання Ріппл. Як приклад розглянемо покупку за долари.
  4. Під доларових гаманцем натиснути на кнопочку «Поповнити». Перед вами з’являться варіанти для поповнення балансу. Для прикладу розглянемо проведення даної операції через систему PAYEER.
  5. В поле під написом Payeer ввести суму поповнення. За умовами біржі мінімальна сума становить 5 доларів. Також, сервіс утримує комісію за грошовий переказ. Вона становить 1,9%. Обов’язково враховуйте цей факт при поповненні.
  6. Після введення суми натиснути на кнопку «Поповнити». Вас перекине на сторінку платіжної системи, вам необхідно здійснити процедуру грошового переказу.
  7. Коли ви знову повернетеся у вкладку з гаманцями, вам буде потрібно натиснути на логотип біржі BitFlip (він знаходиться в лівому верхньому кутку). Таким чином трапиться перехід на головну сторінку майданчика.
  8. Справа буде меню «Торгові пари». Тут треба вибрати пункт XRP (в верхніх варіантах). В нижніх варіантах вибрати пункт USD.
  9. На цій же сторінці, трохи нижче графіка біржі, знаходиться вікно «Купити». В поле навпроти напису «Кількість XRP» необхідно ввести придбану суму монет. Зорієнтуватися в ціні вам допоможе поле з відображенням поточного курсу на біржі, а також поле «Всього», в якому вказується, скільки доларів потрібно для покупки тієї чи іншої кількості бажаної криптовалюта.
  10. В самому кінці натиснути на кнопочку «Купити» (розташовується під полями, що відображають суми).

  Стежити за транзакцією вам дозволить табличка «Мої ордери». Вона знаходиться трохи нижче на головній сторінці. Зазвичай такі переклади займають максимум пару-трійку хвилин; іноді вони зовсім проходять миттєво. Якщо ваша заявка «висить» занадто довго, можете скасувати її і створити нову. Виводяться куплені коін майже так само, як на Exmo. Ви вказуєте адресу стороннього гаманця, а також суму, що підлягає висновку. Крім того, сервіс може зажадати від вас введення пароля, який прийде на телефон. Наявність даного дії залежить від налаштувань безпеки.

  • Читайте більше про те, як вивести Ріппл.

  Як купити Ріппл через онлайн-обмінники?

  Сторінка ресурсу bestchange.ru
  Варіанти для покупки Ripple через ресурс bestchange.ru

  Сьогодні в інтернеті можна знайти безліч російськомовних ресурсів, які виробляють обмін на монети XRP. Для полегшення завдання рекомендується користуватися майданчиком bestchange.ru, на якій зібрані найнадійніші і зручні онлайн-обмінники. Саме на її прикладі ми розглянемо покупку Ripple. Вам знадобиться зробити наступне:

  1. Зайти на сайт bestchange.ru (його також можна знайти в пошуковій системі за запитом «моніторинг обмінників»). Зліва ви побачите два стовпчики: «Віддасте» і «Отримайте».
  2. У стовпчику «Отримайте» вибрати пункт Ripple (XRP). Після вибору валюти в графі «Віддасте» залишаться підсвіченими варіанти, за допомогою яких можна придбати бажані монети. Тьмяні пункти означають, що такий варіант обміну не підтримує (зокрема, у вас не вийде купити Ripple через WebMoney і PayPal). Однак у вас і без них залишиться безліч варіантів.
  3. У графі «Віддасте» треба вибрати валюту або платіжну систему, за допомогою якої ви хочете придбати XRP (наприклад, можна вибрати QIWI RUB). Після цього у вікні по центру висвітиться список всіх обмінників, які підтримують таку операцію.
  4. Вибрати один з ресурсів. Рекомендується звертати увагу на самі верхні варіанти, так як вони обмінюють гроші за найбільш вигідним курсом. Також, необхідно дивитися на резерв, який вказується для кожного сервісу. Може трапитися так, що в вигідних обмінниках не буде достатньої кількості монет, і вам доведеться скористатися послугами нижніх майданчиків з менш привабливим курсом.
  5. Натиснути на один з ресурсів. Вас перекине на сторінку обмінника.
  6. Заповнити поля. У нашому випадку вам знадобиться вказати суму, яку ви віддаєте, номер гаманця QIWI і адреса гаманця Ripple. На деяких майданчиках може знадобитися введення e-mail. Іноді потрібно вписати ім’я та прізвище одержувача.
  7. Натиснути на кнопку «Обміняти» або «Створити заявку». Вас перекине в меню, в якому будуть вказані всі відомості про обмін. Якщо вони правильні, можна рухатися далі.
  8. Натиснути на кнопку «Оплатити заявку» (точна назва залежить від ресурсу). Підтвердити транзакцію (в нашому випадку через систему QIWI). При правильному виконанні всіх умов перед вами висвітиться повідомлення про те, що обмін здійснений.

  На відміну від бірж, на онлайнових обмінниках не потрібно реєструватися. Проте, краще пройти цю процедуру, адже авторизованим користувачам надаються більш вигідні умови.

  Схожим способом можна купувати Ріппл за біткоіни, Лайткоіни, Ефіріум, Догікоіни, Деш. Доступні навіть покупки через рублеві, доларові і гривневі картки VISA / MasterCard.

  Де краще купувати Ripple: на біржах або через обмінники

  Монета Ріппл на темно-бордовому тлі

  Придбання розглянутих монет на біржах має наступні плюси і мінуси:

  перевагинедоліки
  Не потрібно заводити окремий гаманець.Обмежене число валют, за які можна придбати Ріппл.
  Транзакції проходять максимально швидко.При подвійному обміні (наприклад, Лайткоіни на долари, а долари на Ріппл) людина втрачає багато коштів на комісії.
  Можна без проблем торгувати купленої криптовалюта.

  Якщо говорити про обмінниках, то їх сильні і слабкі сторони такі:

  перевагинедоліки
  Величезний перелік варіантів для покупки монет (і серед платіжних систем, і серед інших криптовалюта).Потрібно заводити сторонній гаманець.
  Відсутність обов’язкової реєстрації на кожному ресурсі.Обмінники не призначені для мікротранзакцій, тому мінімальна сума для покупки завжди дуже велика (близько 20-25 тис. Рублів).
  Багато ресурси працюють в ручному або напівавтоматичному режимі, через що підтвердження обміну займає більше часу.

  Ну що ж, ось ми і дізналися, де купити криптовалюта Ripple. Незважаючи на те, що біржі мають менше мінусів в порівнянні з онлайн-обмінниками, їх не можна вважати універсальним варіантом. Кожен користувач вибирає свій метод покупки, який йому максимально зручний. Обидва розглянутих способи мають свої сильні сторони, а головне — і в першому, і в другому випадку ви зумієте придбати чи не найбільшу перспективну криптовалюта сучасності. Робіть свій вибір і поповнюйте XRP. Цілком можливо, що в майбутньому така покупка принесе вам солідний прибуток.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector