Як купити за Вебмані Ріппл (Ripple)?

Купити Ripple за Вебмані можна трьома способами — безпосередньо (з залученням приватного особи) або непрямим методом за допомогою біржового майданчика і обмінного пункту. Перед покупкою XRP потрібно завести кріптовалютний гаманець, що підтримує коін Ріппл. Тут доступні наступні варіанти — локальний гаманець (Toast Wallet), мобільне сховище (Toast Wallet або Dice Wallet), а також онлайн-гаманець на біржі (наприклад, EXMO або Gatehub). Як тільки реєстрація пройдена, і адреса отримана, можна переходити до покупки криптовалюта.

Як купити Ripple за WebMoney через обмінник і біржу?

Варіанти подвійного обміну WMR на XRP

Перша думка, яка виникає в голові більшої частини користувачів — зробити конвертацію через спеціальні сервіси (обмінні пункти). На просторах Мережі запропонований широкий вибір сайтів, готових провести таку транзакцію. Головні труднощі — вибрати обмінник, що відрізняється надійністю і найкращим курсом. Варто врахувати і інші критерії — можливість проведення цікавить транзакції, наявність і розмір комісії, швидкість роботи і оперативність служби підтримки.

Кількість обмінних пунктів обчислюється сотнями, тому провести самостійне дослідження складно. На допомогу приходить сайт моніторингу, де можна підібрати надійний сайт з відповідним курсом для проведення транзакції.

Відразу відзначимо, що прямий переклад з WebMoney на Ripple неможливий, тому доведеться діяти непрямим шляхом. Спочатку на обміннику відбувається переклад на біржову площадку, як правило, EXMO, а після шляхом обміну або торгів купується криптовалюта XRP. Останнім кроком є ​​висновок на гаманець. Розглянемо кожен крок більш докладно.

Вибір обмінного пункту

Спочатку визначитеся з надійним обмінником, що пропонують конвертацію за кращим курсом. Для пошуку варіанту використовуйте сервіс моніторингу (bestchange.ru, monitorkursov.com або інші сайти). При виборі зверніть увагу на наступні параметри:

 1. Точна назва обмінного пункту.
 2. Курс. При виборі напрямку WebMoney (WMU, WMR, WMZ або інші) на EXMO (USD, RUB, UAH та інші) система відразу видає ціну за одну одиницю. Наприклад, якщо задати WMZ — EXMO USD, курс складе 1,0015 (на 16 березня 2018 роки для обмінника E-Money). По суті, цей параметр є комісією системи, адже валюта не змінюється (в першому і в другому випадку долари).
 3. Резерв. Часто бувають ситуації, коли в резерві обмінного пункту відсутній обсяг коштів, необхідних для проведення транзакції. Якщо це так, варто написати в службу підтримки і попросити поповнити баланс. Найчастіше цей процес відбувається автоматично, тому доведеться почекати або вибрати інший майданчик для конвертації.
 4. Відгуки. Про надійність обмінника можна судити за кількома критеріями — стажу роботи, рівня BL, а також її користувачів. У правій колонці зазначених сервісів моніторингу можна знайти відгуки. Негативні коментарі виділяються червоним кольором, щоб користувачі відразу звернули увагу на проблеми обмінного сайту. Наявність негативних коментарів свідчить про збої в роботі майданчика, тому краще підібрати нормалізації роботи і вирішення виниклих проблем. Як альтернатива — вибір іншого сервісу.

проведення обміну

Як тільки майданчик для обміну обрана, переходимо по посиланню і виконуємо наступні дії (на прикладі E-money.cc):

 1. Проходимо реєстрацію. У багатьох обмінниках цей крок можна пропустити і відразу виконувати конвертацію. Але краще витратити 2-3 хвилини часу і внести особисті відомості. Причини тут дві. По-перше, в процесі реєстрації вказуються і зберігаються відомості користувача, які в подальшому застосовуються для проведення конвертації (вводити їх знову не потрібно). По-друге, обмінні пункти часто пропонують бонуси і знижки клієнтам, які часто користуються ресурсом.
 2. Переходимо в розділ обміну і в лівій графі вибираємо WMZ (або іншу валюту Вебмані), а в правій — EXMO (наприклад, USD). У верхній частині сторінки висвічується курс, що дозволяє зорієнтуватися з об’ємом коштів, що отримуються.
 3. Вказуємо суму, яка підлягає обміну.
 4. Прямуємо підказкам системи.
 5. Переконуємося, що гроші з’явилися на балансі біржі EXMO. Для цього заходимо на офіційний сайт майданчики (EXMO), переходимо в розділ гаманець і перевіряємо, що на рахунку з’явився необхідний обсяг коштів.

купуємо XRP

Як тільки рахунок на біржі поповнений, можна купити XRP. Тут є два варіанти:

 1. Заходимо в розділ «Обмін», після чого вказуємо в полях «Я віддаю» і «Я отримую» відповідні монети (зверху — Вебмані, а знизу — XRP). Якщо курс, який вказується у верхній частині сторінки, влаштовує, проводимо конвертацію.
 2. Заходимо в розділ «Торги». З правого боку графіка в таблиці вибираємо вкладку USD, а після в переліку XRP / USD.
 3. Під графіком з’являється дві таблиці — покупка XRP і продаж XRP. Нас цікавить перший варіант. Операцію можна проводити по ліміту або по ринку. У другому випадку можна вказувати загальну суму угоди і число купується криптовалюта. Крім того, при роботі «По ринку» система сама встановлює курс, а при торгівлі «За ліміту» цей параметр виставляє особисто користувач. Для новачків більше підійде варіант «По ринку».
 4. Вказуємо число XRP, які потрібно купити. Відразу після введення система відображає курс, який діє на момент проведення транзакції. На 16 березня 2018 року біржа пропонує покупку 10 Ripple за 6,91 долара.
 5. Тиснемо «Купити XRP».

Якщо працювати через вкладку «За межі», можна самостійно задавати більш високий курс. Як тільки він досягне встановленого параметра, система самостійно купує необхідне число монет.

висновок XRP

Як тільки Ripple куплені на біржі, можна вивести їх на гаманець. Для цього:

 • Переходимо в розділ «Гаманець», вибираємо в таблиці секцію EX-CODE і натискаємо на кнопку «Вивести».
 • З правого боку в таблиці вибираємо валюту (XRP), вказуємо суму виведення і створюємо EX-CODE. Система попереджає, що ліміт на висновок становить 29000 монет.
 • Вибираємо обмінний пункт за принципом, який розглянуто вище, і проводимо конвертацію. Тут потрібно два параметри — згенерований EX-CODE, а також Destination Tag (примітка до перекладу грошей).

Схема поповнення складна через те, що більшість бірж не працює безпосередньо з WebMoney, тому обмін доводиться проводити непрямим шляхом. Недоліки такого способу — втрати на комісії, яку стягує обмінник і біржа, а також витрати особистого часу. Але існує два альтернативних варіанти, про які поговоримо нижче.

Як купити Ріппл через Вебмані за допомогою біржі INDX?

Обмін Вебмані на Ріппл на біржі INDX

Мало хто знає, але у Вебмані існують своя біржова площадка, яка тривалий час не працювала. Але з розвитком кріптовалютного ринку вона знову ожила і дозволяє проводити транзакції власникам гаманців Вебмані. Для входу в систему потрібно пройти реєстрацію і верифікацію в системі WebMoney. Якщо на комп’ютері відкритий Кіпер, досить ввести код, погодитися з умовами роботи на біржі і вказати нік.

Для переказу грошей на біржу потрібно зробити наступне:

 1. На головній сторінці з правого боку знаходимо таблицю і переходимо у вкладку «Огляд зовнішніх ринків». Далі знаходимо цікаву біржову площадку і дивимося на курс. Наприклад, на 16 березня 2018 року вартість криптовалюта XRP на біржі EXMO на 0,69 одиниць вище. Дивимося на розмір комісійної платежу і вибираємо варіант, який більше підходить.
 2. Купуємо криптовалюта шляхом установки заявок. Як тільки угода завершена, Ripple виявляється в гаманці на біржовому майданчику.
 3. Входимо на біржу EXMO, вибираємо віртуальну монету, яку потрібно внести, і тиснемо на кнопку поповнення. Система генерує адреса для отримання криптовалюта.
 4. Повертаємося на біржу INDX і копіюємо в полі гаманця адреса для відправки.

Операція проведена. Як тільки гроші будуть зараховані на рахунок біржі EXMO, на поштову скриньку прийде повідомлення. При поповненні рахунку на INDX діє комісія, яка дорівнює 0,8% (стандартний параметр для Вебмані). Додатково утримується одна нота (1/1000) віртуальної монети. Подальші операції з купівлі та висновку XRP з біржі EXMO аналогічні і розглянуті вище.

Перевага схеми в тому, що вона більш вигідна з позиції комісій і доступна для всіх власників гаманців WebMoney.

Купівля Ripple через WebMoney безпосередньо

Вибір покупки Ріппла за Вебмані на localbitcoins.com

Найбільш ризикований і одночасно швидкий спосіб проведення операції — прямий обмін. Питання в тому, як купити Ріппл через Вебмані, щоб не зіткнутися з шахраєм, адже тут і полягає головна трудність. Операція проводиться наступним чином:

 1. Досліджуємо спеціалізовані форуми і сайти, де спілкуються власники криптовалюта. Як варіант, форум Bitalk, де відкриті спеціальні теми по прямій конвертації криптовалюта.
 2. Знаходимо людини, який років продати XRP за Вебмані (будь-яку з валют, наприклад, рублі WMR).
 3. Обговорюємо умови проведення конвертації. Головну увагу приділяємо курсовою ціною, часу проведення операції, сумі і розміром комісії (частіше за все не стягується).
 4. Уважно вивчаємо добропорядність людини. Така операція доступна тільки побічно. Можна подивитися, як довго майбутній партнер користується сайтом. Якщо він тільки зареєструвався, довіряти йому не варто. Інша справа, якщо користувач має великий досвід і багато повідомлень на форумах. Крім того, можна ввести нік користувача через пошук, і подивитися його діалоги з іншими учасниками форуму. Якщо людина-шахрай, ця інформація обов’язково спливе.
 5. Переводимо обумовлену кількість монет на Вебмані і отримуємо від другої сторони угоди монети XRP на гаманець.
 6. Переконуємося, що на гаманці виявилася обумовлена ​​сума.

При проведенні такої операції будь-які гарантії відсутні. Імовірність успішної операції становить 50% відсотків, тому тут доведеться йти на ризик. З іншого боку, якщо знайти чесного покупця, можна провести конвертацію за кращим курсом. Крім того, можна домовитися про різні способи перекладу, які будуть доступні кожній стороні (з позиції швидкості і стягуваної комісії).

Обмін безпосередньо через спеціальні майданчики

Існує й інший варіант — реєстрація на одному з майданчиків, де користувачі працюють за схемою «людина-людина». Як приклад можна привести Авито або ОЛХ. Тут можна знайти багато оголошень з купівлі та продажу віртуальних монет.

Після реєстрації система видає автоматичний гаманець, на який буде зараховуватися криптовалюта. Але не варто ним користуватися — краще вказати основний гаманець. Мінус в тому, що на таких сервісах основний контингент торгує біткоіни, тому після проведення операції доведеться конвертувати BTC в XRP. Якщо пощастить, можна потрапити на людину, яка продає Ріппл.

Якщо пропозиція підійшло, потрібно відправити запит на проведення операції. Користувач відправляє реквізити для перерахування Вебмані, а після отримання платежу переводить гроші на гаманець.

Крім згаданих майданчиків, варто виділити сервіс localbitcoins.com. Спочатку він створювався для громадян ЄС, але сьогодні їм користуються десятки тисяч жителів СНД. При виборі варіанту варто звернути на регіон і спосіб оплати (нас цікавить Вебмані). Алгоритм дій такий:

 1. Входимо на майданчик (за вказаною вище адресою).
 2. Вибираємо суму, яка необхідна для обміну.
 3. У випадаючому списку вказуємо потрібну криптовалюта (Ріппл).
 4. Вибираємо регіон (при проведенні транзакції з Вебмані можна вибирати будь-яку країну СНД).
 5. Визначаємося з способом оплати (WebMoney).
 6. Натискаємо кнопку пошуку.

Нижче з’являється список доступних пропозицій. Залишається вибрати підходящий варіант і натиснути на кнопку Buy.

Плюси і мінуси покупки Ріппла безпосередньо

До переваг прямої покупки Ripple варто віднести:

плюсимінуси
Вигода. На відміну від конвертації через біржу, тут немає комісій, а сама угода проходить за ринковим курсом. Але цей плюс нівелюється, якщо напасти на шахрая, що призводить до втрати всіх грошей.Пропозицій з продажу XRP не так багато. Найчастіше доводиться купувати біткоіни, а вже після міняти їх на Ріппл. Як результат, доводиться витрачатися на оплату додаткових комісій обмінника.
Надійність при обміні через спеціальні майданчики, адже там система перевіряє користувачів, а іноді вимагає підтвердження особи.Низький рівень надійності, якщо порівнювати з біржовими майданчиками. Цей показник є мінімальним, адже перевірити другу сторону угоди майже неможливо.
Зручність. З цієї позиції прямий обмін є кращим рішенням, адже сторони можуть обговорити умови співпраці. Якщо вони не влаштовують покупця, покупець має право висунути свою пропозицію.На пошук варіанту і обговорення умов може піти багато часу.
Відсутність ліміту. При проведенні прямої транзакції ліміти на вхідну і вихідну суму встановлюються тільки платіжною системою, а вони значно вище.

Як бачите, покупка Ріппл через Вебмані — трудомісткий процес, що вимагає залучення посередників — обмінних пунктів, біржі або приватних осіб. Але залишається надія, що незабаром між платіжною системою WebMoney і гаманцями XRP буде налагоджено пряме сполучення.

Більш детально про те, як купити криптовалюта за Вебмані, дивіться в наступному відео:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector