Як отримати Ripple (XRP) безкоштовно?

 • Майнінг Ripple або як отримати Ріппл безкоштовно
 • Щоб отримати Ripple безкоштовно, можна добути криптовалюта за допомогою кранів. У чому особливості цього варіанту? Як збільшити рахунок на Ripple-гаманці без вкладень? Ці та інші нюанси розглянемо зараз.

  Як отримати Ripple безкоштовно за допомогою кранів?

  Популярний спосіб накопичити Ripple безкоштовно — крани. Вони являють собою майданчика, які заробляють на розміщенні реклами і привертають користувачів для її перегляду. За відвідування ресурсу людина отримує винагороду, яка виплачується в криптовалюта Ріппл. Нагорода нараховується після виконання певної дії:

  1. Розгадування каптчі.
  2. Перегляду певної сторінки.
  3. Рішення завдання і так далі.

  Перевага таких сайтів полягає в можливості отримання криптовалюта без початкових вкладень. Зароблені монети можна використовувати наступним чином:

  • Відразу обміняти за поточним курсом.
  • Дочекатися зростання ціни, після чого зробити обмін.

  Сьогодні багато користувачів мережі заробляють Ріппл безкоштовно і зберігають криптовалюта в гаманці, очікуючи підвищення її вартості. Якщо врахувати популярність і перспективи XRP, це реально. За заявою експертів, до кінця 2018 року ціна віртуальної валюти може досягти 4-5 доларів (при поточному курсі 0,87 Ripple за 1 долар на 8 березня 2018 року).

  Крани Ripple — Хіба не брехня або фінансова піраміда. Власник сайту отримує прибуток від рекламодавців і ділиться частиною доходу з відвідувачами ресурсу. Нижче розглянемо кращі Ріппл-крани, що забезпечують стабільний заробіток і мають позитивні відгуки користувачів. Відразу відзначимо, що максимальний прибуток при щоденній роботі становить до 2-3 тисяч рублів на місяць. Ось чому краще рішення — накопичення криптовалюта на гаманці і очікування зростання її ціни в майбутньому.

  Coinfaucet.io

  Інтерфейс крана Coinfaucet.io

  Кран Coinfaucet.io — сервіс, де можна отримати XRP безкоштовно. Сайт має класичне оформлення — у верхній частині наведено основне меню, праворуч вікно для реєстрації, а в середній і нижній секції головної сторінки розглянуті переваги роботи з краном. За заявою розробників, число користувачів перевищує 30 тисяч чоловік, що зайвий раз доводить популярність ресурсу.

  Переваги Ripple-крана Coinfaucet:

  1. Можливість отримання монет XRP щогодини.
  2. Миттєве зняття грошей (за умови досягнення ліміту).
  3. Проведення безкоштовних лотерей.
  4. Наявність реферального програми з можливістю заробітку до 50% від доходу залучених користувачів.

  Для реєстрації на майданчику потрібно вказати адресу і пароль, після чого підтвердити, що ви — не робот (поставити «галочку» в спеціальному вікні). Після цього на поштову скриньку приходить лист з інформацією для входу. Далі можна зайти в особистий кабінет і почати заробляти. Принцип отримання криптовалюта простий — потрібно один раз на годину відвідувати сайт і вводити капчу в нижній частині сторінки.

  Як тільки згадані дії зроблені, ресурс оновлюється і з’являється якесь число. Нарахування монет проводиться з урахуванням інформації в таблиці на сайті. Максимальна сума винагороди — 382,21 XRP. На практиці середній розмір премії — від 0,0003822 XRP. Саме таку винагороду користувач отримує, якщо йому випадає число від 0 до 9885. Як тільки дія виконана, починається зворотний відлік 60 хвилин, після закінчення яких відбувається чергова роздача віртуальної валюти.

  З особливостей крана Coinfaucet.io варто виділити:

  1. Лотерея, в якій можна зіграти на зароблені монети. Щоб не втратити всі гроші, її краще проігнорувати.
  2. Щотижневий розіграш (проводиться по неділях). Це ще один спосіб, як отримати Ripple безкоштовно і збільшити обсяг прибутку на крані. За кожне вгадування каптчі даються лотерейні квитки. Саме за ними проводиться розіграш.
  3. Мінімальна сума для виведення — 1 Ripple. Гроші можна перераховувати і на біржі, але тут можуть виникнути проблеми через наявність лімітів на мінімальну суму рахунку (10-20 XRP). Щоб відразу вивести кошти, краще скористатися сервісом хмарного Майнінг EObot. Плюс майданчика в тому, що нижній поріг введення становить 0,01 XRP.

  Після створення Ріппл-гаманця, його адреса необхідно вказати в налаштуваннях крана для виведення криптовалюта при досягненні нижнього порогу. Якщо працювати кожен день по 10 годин на добу і отримувати в середньому 0.0003815 монет на годину, то в місяць можна заробити 0,11445 XRP. Якщо брати за курсом на 9 березня 2018 року, це близько 9 центів. Виведення грошей проводиться своєчасно — протягом заявлених семи днів.

  Satoshibakery.com

  Інтерфейс крана Satoshibakery

  Ще один сервіс, де здійснюється роздача Ripple безкоштовно — satoshibakery.com. Майданчик виконана в біло-чорних тонах. У верхній частині зазначено, що число користувачів становить майже 90 тисяч осіб. Під рекламним щитом варто графа для введення адреси гаманця Ріппл і кнопка нарахування монет. При включенні захисту кожного разу і Popunders система обіцяє нарахування на 50% більшої суми (по 25% за кожну опцію).

  Обсяг виплат становить від 0,02 до 0,05 XRP. Щодня нараховується бонусне винагороду в розмірі від 0,22 до 0,84 монет. Збір криптовалюта може проводитися раз в 15 хвилин. Недолік сервісу — високий поріг для виплати, який становить 10 XRP.

  Розробники попереджають, що величина винагороди коригується з урахуванням зміни курсової вартості Ріппла. Оновлення ціни відбувається в автоматичному режимі. На сайті працює реферальная програма, по якій розмір виплат залежить від числа переходів і активності залученого користувача. При цьому сервіс попереджає користувачів, щоб вони не намагалися видавати себе за рефералів. При виявленні шахрайства все гроші будуть анульовані.

  На даний момент кран призупинив виплати. Так буває на багатьох ресурсах, коли закінчуються рекламні гроші. Зазвичай питання вирішується протягом короткого проміжку — від декількох годин до декількох діб.

  Freeripple.me

  Інтерфейс крана Freeripple

  Розглядаючи варіанти, як отримати Ріппл безкоштовно, варто виділити freeripple.me. У верхній частині сайту вказана графа, в якій потрібно вказати поштову скриньку для реєстрації користувача. Виплати здійснюються в MicroXRP. 1 000 000 таких монет дорівнює 1 XRP. Під графою реєстрації багато реклами, а в нижній частині сайту умови співпраці:

  • Виплати здійснюються з періодичністю 1 раз в 60 хвилин.
  • Нараховується премія — від 2500 до 100 000 000 MicroXRP. До слова, ми, спробувавши вперше отримати монетки, отримали 5000 MicroXRP.
  • Миттєвий виведення грошей за умови досягнення мінімального порогу, який становить 10 000 000 MicroXRP (10 Ріпплов).

  Місячний заробіток на цьому сервісі при 10-годинному робочому дні дорівнює десь 1-1,5 XRP або 0,8-1,2 долара США.

  Xrpfaucet.info

  Інтерфейс крана xrpfaucet.info

  Сервіс xrpfaucet.info — ще один майданчик для безкоштовного отримання Ріппл. Кран роздає монети кожну годину по такому співвідношенню монет і ймовірності в процентах:

  XRPІмовірність в%
  0,000230
  0,000465
  0,00251,9
  0,0013
  0,0050,099
  10,001

  Щоб почати заробляти, потрібно ввести адресу XRP, після чого розгадати каптчу. Мінімальна сума для виведення становить 1 XRP. Передбачена партнерська програма — нарахування відсотків від заробітку реферала. Середній прибуток при 10-годинному робочому дні (в місяць) 0,06-0,12 XRP.

  Майнінг Ripple або як отримати Ріппл безкоштовно?

  При розгляді питання, як заробити Ripple безкоштовно, користувачі Мережі часто згадують Майнінг, який характерний для біткоіни, Лайткоіна, Ефіріума і інших віртуальних монет. В реальності видобутку XRP, як такої, не існує, адже розробники відразу випустили майже 100 мільярдів монет і додаткову емісію не планують. Велика частка коштів (65%) знаходиться в руках компанії, яка частинами викидає монети на ринок для вільного обігу. Системі не потрібні Майнер, адже підтвердження операції відбувається на базі криптографічного підпису учасників.

  При проведенні операції з людини списується 0,00001 XRP — спеціальна комісія, яка створена не для збагачення розробників, а з метою захисту від спаму. Після зняття комісійний платіж повністю згоряє. Це означає, що число монет поступово знижується, а курсова вартість зростає. Ось чому в питанні, що таке Майнінг Ripple, і як отримати Ріппл безкоштовно багато качають головою і відповідають негативно.

  Вище розглянуто, як отримати Ріппл безкоштовно. Варто відзначити, що розбагатіти за допомогою кранів не вийде. Щоб інвестувати в криптовалюта, краще купувати або конвертувати XRP на біржі або через сервіси обміну.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector