Destination tag в Ripple, що це таке і де взяти?

Щоб зрозуміти, що таке destination tag в Ripple, необхідно відкрити розділ FAQ на офіційному сайті системи. Даний джерело розшифровує цей термін як дев’ятизначний цифровий код, який є унікальним і присвоюється новим розміщеним гаманцях. Тег містить додаткові відомості про транзакції.

Як використовується тег призначення у Ripple?

Система запитує введення цього коду у відправника переказу. Комбінація цифр є способом ідентифікації транзакції, якщо відразу кілька перекладів здійснюються різними користувачами на один і той же номер гаманця. Іншими словами одержувач один, а відправники різні.

Багато біржові майданчики, наприклад, Bitstamp, зобов’язують користувачів вводити destination tag is required for XRP. Таким чином, користувачі вказують код як доповнення до гаманця отримує XRP. В основному це відбувається, коли користувач вносить депозит.

Поле для введення тега destination у Ripple
Поле для введення тега destination

У підсумку, Ripple тег призначення забезпечує ідентифікацію клієнта біржового майданчика, яка приймає грошові кошти. Що стосується інших служб, то вони не вимагають введення даної комбінації цифр, але при цьому надають користувачам унікальні адреси.

У тих випадках, коли користувачами здійснюється висновок криптовалюта XPR через систему Ripple, деякі біржі забезпечують опцію введення тега призначення. Для чого це робиться? Подібні дії істотно полегшують відправку монети на баланс біржі, яка в свою чергу вимагає введення коду.

Що таке destination tag при відправці XRP?

Destination tag при відправці XRP

Розглянемо основні напрямки перенесення криптографічного монети:

  • Переклад XRP з біржового гаманця на баланс сервісу GateHub. У момент здійснення транзакції користувач вказує adress Ripple. Тег призначення вводити не потрібно, залишаємо це поле незаповненим;
  • Транзакція з GateHub на баланс Wallet, створеного на біржі Poloiex. Знову-таки, введення даного коду не передбачений, потрібно просто вказати реквізити на Poloniex;
  • З GateHub на Bitstamp. Вводиться адреса Ripple і destination tag, який був наданий сервісом Bitstamp;
  • З EXMO на GateHub. Вводити тег немає необхідності, якщо транзакція блокується, просто пропишіть в цьому полі «0».

Тепер стало остаточно ясно, що таке tag при обміні Ripple. Якщо спростити, то це додатковий реквізит, який вимагають деякі сервіси для здійснення транзакції.

Як генерується тег призначення Ripple?

Тег призначення Ripple

Цей код використовується при здійсненні переказів на баланс біржі. Справа в тому, що у користувачів однаковий Ripple address, але при цьому сервіс повинен знати, яким саме клієнту призначений переклад. Наприклад, портал Coinpayments надає адресу Ripple, який стає загальним відразу для декількох клієнтів, саме тому кожен користувач повинен знати, де взяти destination tag у Ripple і що це таке. В іншому випадку, транзакція не буде здійснена.

Користувач самостійно генерує комбінацію з 9-10 чисел, який в подальшому служить способом ідентифікації конкретного одержувача. Коли система вимагає ввести цей реквізит, але користувач це ігнорує, кошти зараховуються на баланс біржового майданчика, а не на гаманець клієнта.

У деяких ситуаціях тег не важливий, це стосується випадків, коли кошти переводяться на персональну адресу Ripple. Наприклад, обліковий запис для холодного зберігання цифрової валюти привласнює користувачеві особисту адресу, відповідно, тег не потрібно при здійсненні транзакції.

Що собою являє tag джерела?

Цей набір символів персонализирует відправника коштів або джерело транзакції. Найчастіше даний тег використовується, тому одержувач криптовалюта бачить, яким чином був здійснений платіж. Щоб відмовитися від вхідної транзакції, необхідно скористатися вихідним тегом.

Розшифровка реквізитів при обміні криптовалюта Ripple
Розшифровка реквізитів при обміні криптовалюта Ріплі

Існують різні види тегів, які призначені для реалізації різноманітних задач:

  1. Прямі — призначені для того, щоб зіставити гаманець і користувача.
  2. Вихідні — використовуються для роботи з вихідними транзакціями. Це відбувається при поверненні перекладу.
  3. Теги як лапки, термін дії яких закінчується.
  4. Одноразові теги призначення, генерація здійснюється безпосередньо клієнтами.

Таким чином, destination tag is required for XRP забезпечує нарахування коштів конкретного користувача. Іншими словами, це додатковий реквізит, надайте телефону одержувача.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector