Де подивитися статус транзакції хардфорка Bitcoin Cash

сутність транзакцій

Будь-який платіж з використанням Bitcoin Cash, як, втім, і інший криптовалюта, записується в блоки. Вони зберігають у собі список перекладів, здійснених з використанням конкретної монети.

Завдяки такій історії платежів існує можливість перевіряти транзакції. Підтвердження — це включення в блок. Чим їх більше, тим більша захищеність від злому і повторної витрати.

Відправили і чекайте

Головним моментом тут є те, що після створення запиту, кошти на рахунку одержувача з’являються не відразу. Також, як і з банківськими переказами, потрібно дочекатися підтвердження.

У випадку з біткоіни Кеш, в середньому потрібно 6 підтверджень, щоб гроші надійшли на баланс. Тут він має велику перевагу над блокчейном свого «старшого брата». Оскільки мережа BTC сильно навантажена, один платіж проводиться як мінімум годину. Але з огляду на останні тенденції, реальні цифри — це 4-5 годин і більше.

Така швидкість обробки залежить від навантаження на мережу і розміру блоку. Обидва показники у BCC / BCH не збігаються з BTC. Згідно Bitinfocharts, через біткоіни в добу проходить понад 300 тисяч унікальних транзакцій, а через біткоіни Кеш — до 40 тисяч.

При цьому, розмір блоку першого становить лише 1 мегабайт, а у біткоіни Кеш зі середини травня 2018 року — 32 мегабайти. Відповідно, обробка проходить в кілька разів швидше. Сьогодні середній час на обробку платежу біткоіни Кеш займає приблизно півтори-дві години.

Як перевірити

Як і при банківські перекази, ви можете перевірити кількість підтверджень по вашій транзакції. Для Bitcoin Cash вам потрібно використовувати Block explorer. Варто відразу звернути увагу на те, що даний оглядач відмовився від моніторингу біткоіни на користь біткоіни Кеш.

Головною причиною такого рішення Ліразу Сірі, який в свій час був одним з перших прихильників BTC, стали непомірно високі комісії і величезна тривалість обробки. Ці слова були порожніми, оскільки на той момент найвищі комісії могли сягати пів біткоіни, а на переклад йшло близько доби.

Сайт дає можливість оглядати відкриті блоки в мережі, кількість транзакцій, які записані в кожен з них, а також іноді надає інформацію про обладнання, використаному для вирішення блоку.

Але найголовніше — тут ви можете знаходити інформацію про транзакції, які були відправлені в Blockchain.

Перше — це кількість підтверджень. Як вже було сказано, для надійності в мережі BCH потрібно 6 підтверджень. Коли ця кількість буде досягнуто, смуга підтверджень буде заповнена, і баланс одержувача буде оновлено. Однак, ви можете змінити необхідну суму підтверджень і дочекатися, поки Block explorer покаже відповідну цифру.

Друге — розмір транзакції. Його потрібно знати, щоб розуміти, яку комісію ви заплатите. Звичайно ж, плата за переказ відображається окремо. Тим не менш, ви завжди зможете переконатися в правильності розрахунку комісії за кожен байт.

Третє — тимчасова мітка. Запам’ятайте раз і назавжди: вона вказує на момент потрапляння запиту в мемпул, але не в блок. Зазвичай, вона збігається з моментом створення запиту на переклад. Завдяки цьому ви зможете порахувати, скільки часу йде на кожне підтвердження і на проведення платежу в цілому.

Четверте — блок, в який включена мітка. Ця інформація з’являється після першого підтвердження. Як тільки ви його дізнаєтеся, зможете дивитися, наскільки глибоко цей блок знаходиться в ланцюжку. Чим він далі від її кінця, тим вища безпека використання коштів.

П’яте — це входи і виходи. Входи — це ті транзакції, які були використані для створення платежу. Наприклад, якщо вам потрібно відправити 2 BCH, ви будете використовувати раніше отримані платежі на 0.7, 0.7 і 0.6 BCH (ну або інші варіанти).

Виходи — сума, яка буде зарахована на вказану адресу. У числі виходів іноді може виявитися ваш гаманець. Це буває в тому випадку, якщо сума входу перевищує суму самого платежу.

Як знайти свою транзакцію

Після створення запиту на здійснення платежу, в гаманці зазвичай з’являється назва транзакції. Саме його потрібно ввести в рядку пошуку на сайті оглядача. Після цього буде надана вся інформація про платежі.

Швидше за все, якщо ви моментально заходите на Block Explorer, в інформації побачите фразу «Unconfirmed Transaction». Як ви розумієте, це означає, що ще не було жодного підтвердження.

Однак, не варто оновлювати сторінку кожні 5 секунд в надії на зміни. Адже, як вже було сказано раніше, швидкість обробки залежить не від частоти оновлення сторінки, а від активності Майнер мережі.

переваги BCH

Сьогодні BCC / BCH все ще використовують менше, ніж BTC. Це обумовлено тим, що останній заробив кредит довіри, а також є найпопулярнішою криптовалюта. Кожен, хто працює з крипт, має на своєму рахунку хоч трохи BTC. Через це його Blockchain занадто перевантажений.

Але Bitcoin Cash, всупереч всім незадоволення і закидам, випереджає батька криптовалюта за основними показниками. Так, переклади в його мережі проходять набагато швидше. Причини — це менше навантаження на блокчейн і великий розмір блоку.

Завдяки цьому ви не платите за проведення платежу. Якщо бути точним, то комісія складає близько 10 центів при сумі в 5000 доларів. Це було однією з ключових цілей створення першої криптовалюта. Але поки Bitcoin не справляється з масштабністю, Bitcoin Cash цю мету втілює в реальність.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector