Прибуток у всьому: в які криптовалюта вкладати свої кошти

нові інвестиції

Дуже давно людству стало ясно, що від будь-яких вкладень потрібно отримувати свою вигоду. Так, з посаджених насіння виростали овочі, побудована залізниця почала приносити прибуток в казну за рахунок проданих квитків. Пізніше це все переросло в окремий спосіб заробітку і люди почали вкладати гроші в якусь справу.

Інвесторів залучали в нові проекти для їх розвитку та популяризації, а також в популярні бренди для більш сильного закріплення на ринку і збільшення прибутку. У свою чергу, вони отримували частку прибутку. При цьому вона обов’язково повинна була перевищувати вкладену суму.

Поява криптовалюта, а особливо, їх стрімке зростання, створили нову область для інвестицій. При цьому є два варіанти: вкласти гроші в платформу з унікальною ідеєю для її втілення, або ж просто купити кілька біткоіни (як приклад) і чекати зростання курсу, щоб отримати прибуток.

Звідки таке визнання

Криптовалюта — це цифрові гроші. Вони не мають матеріальної форми, а значить не вимагають ресурсів для виробництва, а також не займають місце в кишені або сумці. Скажете, що це риси кредитки? Не варто забувати, що однією з особливостей крипти є децентралізація і анонімність транзакцій.

Як мінімум, ці два фактори вже приваблюють чимало уваги. Адже кожен хоче приховати від чужих очей свої кошти і фінансову діяльність. Тепер додайте до цього не просто перекази між гаманцями, а якусь ідею. Наприклад, проект, який забезпечить повний та анонімний доступ до всього інтернет-контенту. Чому б не вкласти трохи доларів в такий старт-ап?

улюбленці публіки

Coinmarketcap налічує вже понад півтори тисячі найрізноманітніших криптовалюта і токенов. Багато з них схожі або є аналогами один одного. Деякі пропонують унікальну ідею. Так чи інакше, кожна з них може бути об’єктом інвестицій. Але є три криптовалюта, в які вкладаються найчастіше.

Безумовно, лідером тут є Bitcoin. Незважаючи на всі скандали, негативні відгуки і розчарування багатьох людей, він не втрачає свою позицію. Більш того, виходячи з положення справ у біткоіни залежить і курс інших криптовалюта. Вам цікаво, чому багато вкладають саме в нього? Хороше запитання, адже вже є криптовалюта з тією ж ідеєю, але великим відсотком зростання.

Вся справа в маркетингу і менталітеті світового суспільства. Біткоіни на слуху, про нього чув майже кожен. Люди розуміють, що коливання курсу у нього будуть в будь-якому випадку, тому що він є на біржах, а також на його прикладі уряд різних країн готує політику регулювання криптовалюта. Ніби як непогана гарантія, що біткоіни НЕ замерзне.

Другим у списку став Ethereum. Перше, чим привернув увагу Ефір — відкритий код. На його базі можна створювати децентралізовані блокчейн-додатки, що стає все більш популярним. Крім того, він забезпечив розвантажену мережу і 14-тісекундние блоки. Неймовірна швидкість транзакцій (в порівнянні з Bitcoin) дуже важлива на кріпторинке.

Це одна з перших криптовалюта, яка запропонувала абсолютно нову ідею, в порівнянні з попередніми. Саме тому нею почали цікавитися багато світових брендів. Як результат — друге місце у всіх рейтингах криптовалюта.

Третє місце, з невеликим відривом зайняв Litecoin. Він є Форком біткоіни, однак має ряд відмітних переваг. Так, Майнінг цієї криптовалюта в чотири рази швидше, відповідно і транзакції проходять швидше. Крім того, він працює на іншому алгоритмі, який дозволяє витрачати менше ресурсів на видобуток.

Лайткоін, а точніше, команда його розробників змогли запропонувати комфортні умови користувачам, при тому, що за основу був узятий вихідний код Bitcoin. Саме за це його полюбили і вивели в топ рейтингів.

Як зробити правильний вибір

На інвестиційному ринку, будь то цінні папери або криптовалюта, дуже важливо вибрати правильний напрямок. Адже саме від цього залежить успіх, а значить, і прибуток. Недостатньо просто вибирати зі списку найпопулярніші криптовалюта. Потрібно будувати прогнози щодо їх розвитку і можливого зростання або сливу курсу, аналізувати статистику використання та вкладень, цікавитися новинами.

Щоб зрозуміти, куди варто вкластися, потрібно оцінити ряд критеріїв, серед яких:

 • популярність;
 • доступність;
 • стабільність;
 • надійність;
 • довіру;
 • волатильність;
 • обсяг торгів;
 • вартість;
 • наявність інфляції;
 • розробники і їх репутація;
 • відгуки.

Популярність — один з найважливіших показників. Товар, яким цікавляться, буде розвиватися. Відповідно, він буде дорожчати. Імовірність зростання курсу — шанс отримати на цьому прибуток. Якщо криптовалюта є на більшості бірж, про неї періодично з’являються якісь новини, значить, вона цікава багатьом і повинна бути об’єктом вашої уваги для вкладень.

Доступність означає наявність можливості придбати криптовалюта тим чи іншим способом, а також кількість сервісів, які її використовують. Наприклад, Dash є на багатьох обмінниках і торгується з різними парами, значить, у нього гарне становище, і в цю криптовалюта варто вкластися.

Стабільність є важливим показником мало не для всього, що пов’язано з грошима. Як же вона проявляється в криптовалюта? У графіках. Якщо криптовалюта постійно скаче, то вона хороша для трейдингу, але не для інвестування. Якщо є постійне зростання, то можна подумати над інвестицією. Якщо ж вона постійно дешевшає, то бажано дочекатися кінцевої, перш ніж вкластися в очікуванні на різкий розворот курсу. Прямий графік не означає стабільність: це означає, що криптовалюта мало кому цікава.

Без довіри не існує жоден проект. А заслужити його дуже складно, особливо в світі постійного шахрайства. Говорячи про криптовалюта, ця складність тільки зростає, тому що бажаючих розбагатіти і злитися дуже багато. Відповідно, потрібно вкладати в перевірені часом криптовалюта.

Волатильність — це частота зміни курсу. Важливо розуміти, що занадто високий показник для інвестування не підходить, оскільки можна просто втратити момент, коли буде величезний приріст. Проте, волатильність показує, що криптовалюта жива і користується попитом.

Обсяг торгів також пов’язаний з попитом на криптовалюта. Цей показник розраховується виходячи з активності використання монети на біржах. Чим він вищий, тим краще, оскільки активність біржі дуже сильно впливає на курс. Якщо обсяг торгів занадто низький, то криптовалюта різко не сильно зростати, а значить не принесе великих прибутків.

Вартість відіграє виняткову роль в інвестуванні. Справа в тому, що дешева криптовалюта має більше шансів принести величезний прибуток, ніж дорога. Але справа не в тому, що вона сильно подорожчає в доларах. Просто хороший приріст покаже великий відсоток. А прибуток якраз залежить від відсотка, ніж від змін в самій ціні.

Припустимо, Bitcoin коштує 10 000, а Litecoin 200 доларів. Щоб отримати приріст в 50%, біткоіни потрібно вирости в ціні на 5000, а Лайткоіну ​​всього на 100 доларів. А тепер уявіть, що монета, яка продавалася по 0.1 долара злетіла до одного долара. Це приріст в 900%. Розумієте, яка це може бути прибуток?

Інфляційні монети в принципі непридатні для інвестування. За законами економіки товар, якого стає все більше, не стане набагато дорожче, а навпаки знеціниться. Як приклад можна взяти Ripple. Так, він в топі завдяки своїй ідеї і капіталізації. Але ось останнім було досягнуто через те, що вже існує 39 мільярдів монет. Їх буде тільки більше, значить ціна сильно не виросте.

Репутація розробників в світі і на кріпторинке також впливає на ймовірність зростання курсу. Якщо криптовалюта грунтується відомою особою, а особливо — популярної в кріптоміре, їй стануть швидше довіряти. Значить в неї будуть вкладати дуже багато грошей, що загрожує зростанням курсу.

Відгуки і новинний фон також грають дуже велику роль. Відстежувати це все нескладно, особливо якщо ви любитель постирчати на форумах. Якщо є велика кількість негативних відгуків, значить можна прогнозувати спад курсу. Аналогічно і з новинами: як тільки анонсується хороша новина — курс зростає, а в разі негативної інформації (наприклад, масовому продажі монет) курс падає.

В які криптовалюта можна вкластися

Зараз мова піде не тільки про топі, а й про дуже цікаві проекти. Однак перебирати дешеві або маловідомі монети будете самі. Їх можна обговорювати вічність, але зараз мета — запропонувати лише варіанти. Але ніхто не зобов’язує вас вкладати саме в ці криптовалюта.

Для початку буде сказано, що не варто активно вкладатися в біткоіни або Ефір тільки через їх репутації на ринку. Якщо вам дійсно подобаються такі «персонажі», і ви можете спрогнозувати непоганий прибуток від інвестицій, то можна спробувати. Але як було сказано вище, вони досить дорогі, тому відсоток приросту буде менше.

Cardano. Цей проект дуже схожий на Ефіріум, хоча обіцяє велику безпеку і можливість взаємодії між собою всіх блокчейнов на основі Cardano. Саме цю криптовалюта сьогодні називають майбутнім вбивцею Ефіру. Вартість тримається в районі 20-30 центів, тому при зростанні ціни буде показаний великий відсоток.

Ще одним непоганим варіантом для інвестування може стати Stellar. Звичайно, це інфляційна монета, але вона ще має шанс на хороший приріст. Справа в тому, що вона була створена на противагу Ripple, коли останній стали називати централізованої платформою. Команда Stellar досягла успіху, втіливши свою ідею, а значить в майбутньому ще буде інтерес до цієї криптовалюта з боку багатьох відомих компаній.

Поговоримо трохи про TRON. Взимку до нього була прикута дуже багато уваги за рахунок стрімкого зростання, а також завдяки різкого обвалу після новини про те, що Джастін Сан (засновник) продав TRX на 300 тисяч доларів. Проте, з того часу дана криптовалюта піднялася на 9 місце з 14. Вона все ще на слуху, і коли питання з продажем TRX Джастіном буде вирішене з позитивним результатом, вартість дуже сильно виросте.

IOTA — криптовалюта з унікальною ідеєю. Вона створена для проведення мікроплатежів. У чому відмінність, запитаєте ви. У тому, що тут геть відсутні комісії. Як ви знаєте, транзакції забезпечуються Майнінг, який стає дорожче, відповідно за який потрібно платити комісію.

Сьогодні це несуттєво, але, коли нагороди за блок закінчаться, комісія може стати більше ніж сума переказу. IOTA вирішить цю проблему. Саме в той момент її вартість дуже сильно виросте, тому що всі усвідомлюють, наскільки хороша ця криптовалюта.

Останньою на сьогодні стане криптовалюта Tether. Останнім часом вона навела дуже багато шуму в кріптообществе. Це не дивно, тому що на відміну від біткоіни і інших подібних криптовалюта вона не забезпечена фіатнимі грошима. Навпаки, мета її створення — це інтеграція всіх грошей в цифрову форму. Навіщо? Тому що блокчейн на сьогодні вважається найбезпечнішою середовищем для зберігання своїх коштів.

Переваги інвестування в криптовалюта

Ринок інвестицій дуже великий в наш час. Так, можна вкласти гроші в валюту, в логістику, в спорт тощо. Чому ж криптовалюта стали окремим варіантом для вкладень, і за рахунок чого вони випереджають багато галузей в цьому плані?

По-перше, це заробіток в будь-який час практично в будь-якій країні. Незалежно від того, де ви знаходитесь, і де була заснована будь-яка криптовалюта, ви зможете вкласти в неї гроші. Оскільки це цифровий актив — для його використання потрібен лише інтернет. А сьогодні він абсолютно не розкіш.

По-друге, практично щороку в результаті закінчується плюсом для будь-якої криптовалюта. Така статистика не може не радувати. Адже це говорить про те, що є дуже велика ймовірність, що до кінця року ви все ж отримаєте прибуток.

2018 може стати винятком після різкого підйому до 20 тисяч на біткоіни, а також відповідному зростанні інших криптовалюта. Однак багато експертів прогнозують, що через 5 років 20 тисяч доларів для біткоіни стане звичною ціною, а значить Форк і альткоіни також виростуть.

По-третє, кріпторинок ще відносно молодий, тому він постійно розширюється. Відповідно, ви зможете все частіше вкладати гроші в нові проекти і отримувати від них гарний прибуток. І вже можна сказати, що цей ринок, мабуть, не зникне, тому що дуже багато навколо нього відбувається, аж до пошуку важелів регулювання.

Ну і звичайно не можна упускати звичайні особливості криптовалюта начебто анонімності, безпеки або децентралізації. Адже саме такі риси вивели їх на нинішній рівень. Саме за це криптовалюта і цінуються. Анонімність інвестицій, в першу чергу, є вашою особистою безпекою. Якщо ніхто не дізнається, що ви крупно піднялися, вас не зупинятимуть в темних провулках.

Підводні камені

Одним з найболючіших каменів буде ризик. Як вже відомо, криптовалюта часто мають тенденцію до різкого і величезному обвалу. Так, після зльоту до 20 тисяч, біткоіни за тиждень впав до 10. Інвестиції — це завжди ризик. А в даному випадку тим більше, оскільки в цьому світі все змінюється дуже швидко.

Також, є великий ризик наштовхнутися на SCAM, або ж шахрайську платформу. Як не зіткнутися з цим? Ретельно ознайомтеся з сайтом, а також командою проекту. Перевірте інформацію про розробників на зовнішніх джерелах. Намагайтеся не вкладати свої кошти в тільки створену криптовалюта. Ну і перевіряйте відгуки про платформу.

Ще одна проблема — це втрата даних від свого гаманця. На жаль, кнопки «забули пароль?» На кріптовалютних гаманцях немає. Однак це пов’язано з тим, що для використання гаманця не потрібна реєстрація. Якщо ви забудете пароль, то назавжди попрощаєтеся зі своїми грошима. Тому варто добре запам’ятати його, або ж де-небудь записати, але цей папірець зберігати в надійному місці.

Менш істотна проблема — це великі комісії. Як би там не було, але при вкладенні коштів в криптовалюта ви будете проводити кілька обмінних операцій. Середні комісії обмінників становлять 5-7%, що досить багато. Однак іншого способу сьогодні немає, тому доведеться чимось жертвувати.

висновок

Інвестування в криптовалюта набирає все більших обертів. Це пов’язано з великим ризиком, але як то кажуть «вовків боятися — в ліс не ходити». Потрібно вивчити багато показників, перш ніж робити перше вкладення. Але в кінцевому підсумку це, можливо, принесе свої плоди. Нехай на вашому шляху не буде обвалів курсу! Успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector