SiaCoin криптовалюта: як заробити на жорсткому диску, вартість SC

Що це таке?

SiaCoin криптовалюта (SC) є однією з небагатьох швидкозростаючих криптовалюта за останній місяць. Недавня хвиля популярності пояснюється тим, що інвесторам цікаво дізнатися про інші технології, здатні можуть вирішити проблеми, які біткоіни не в змозі.

У порівнянні з попередніми 30 днями, цифра курсу зросла більш ніж на 800%.

Щоб обробляти транзакції в мережі, Sia використовує власну криптовалюта, звану SiaCoin. Подібно біткоіни, Siacoin є цифровий валютою, але вона розроблена спеціально для використання в мережі Sia, щоб купувати або продавати простір для зберігання даних в децентралізованому хмарі. Якщо ви орендуєте місце для зберігання даних, ви будете платити в SiaCoin. Аналогічно, якщо ви продаєте додатковий простір на своєму жорсткому диску в мережі Sia, ви заробите SiaCoin.

Як працює?

Істотна ідея SiaCoin полягає в тому, що це цифровий токен, який заповнює хмарну платформу Sia, що є принципово безпечним розподіленим сховищем. У будь-якому випадку, такі домовленості, які пропонує Sia, унікальні в порівнянні з тим, що в даний час пропонується в бізнес-секторах. SiaCoin — частина більш складної методології.

По суті, SiaCoin пропонується клієнтам в обмін на використання місця на жорсткому диску Вашого ПК. По суті, якщо у вас є додатковий простір на вашому ПК, ви можете здати його в оренду в Sia і отримувати профіт у вигляді токена SiaCoins. Знову ж таки, в разі, якщо ви очікуєте ренту в якомусь місці, ви можете вплинути на використання Sia coin для цифрових форм грошей, щоб заплатити за те ж саме.

Щоб зрозуміти, чому сталося раптове збільшення вартості SiaCoin, важливо знати нововведення, які пропонує Sia. Ось ключові елементи, які роблять Sia неймовірною розподіленої стадією зберігання:

клієнтоорієнтованість: Платформа Sia повинна забезпечити розподілене зберігання абсолютно для всіх. Організація створює запаси за надзвичайно низькими цінами. Щоб помістити інформацію в хмарне сховище, об’ємом 1 ТБ ємності на серверах Sia, вам потрібно буде витрачати всього 2 долари щомісяця, а на Amazon таке задоволення буде коштувати вам 23 долара щомісяця.

захист: Сервери Sia надзвичайно безпечні, оскільки вони розбивають і кодують записи — гарантуючи, що вони можуть бути отримані саме вами — зовсім не так, як інші хмарні спеціалізовані організації, в яких хтось може зламати ваш обліковий запис і побачити всю конфіденційну інформацію.

Відкритий вихідний код: Ми всі любимо проекти з відкритим вихідним кодом. Пропозиції Sia засновані на інноваціях з відкритим вихідним кодом і мають свій API, який дозволяє просувати різні додатки, контрольовані Sia.

З цим величезним вибухом в SiaCoin можна сміливо припустити, що токен скоро досягне цифри в 0,1 долара, проте до цього він може зіткнутися з деякою корекцією.

Чим Sia відрізняється від біткоіни?

Біткоіни був створений з конкретною метою: бути цифровий, тимчасової валютою. Замість того, щоб покладатися на централізовані установи, такі як банки, щоб служити посередниками або посередниками для фінансових операцій, біткоіни створив спосіб для людей відправляти гроші безпосередньо від особи «А» до лиця «B».

В якості валюти біткоіни можна використовувати в будь-якому місці, де вендори хочуть прийняти його. Сьогодні ви можете купити всілякі речі з біткоіни, починаючи від чизбургера і закінчуючи авіаквитками.

Можливість заробити з SiaCoin

Одна з основних функцій платформи Sia — служити відкритим ринком. Той, хто володіє додатковим простором на пристрої, може заробляти гроші, здаючи в оренду невикористану ємність для зберігання, щоб ті, хто її потребує, могли скористатися цим. Також можливо «підтримувати» платформу Sia, беручи участь у функціонуванні мережі, перевіряючи транзакції і підтримуючи цілісність блокчейн-платформи.

З інвестиційної точки зору, також можна купити SiaCoin без активної участі в мережі Sia. Якщо мережа зростає і вартість валюти підвищується, токени, куплені на біржі, будуть збільшуватися в вартості незалежно від того, активні ви чи ні в мережі Sia. При цьому криптовалюта відомі тим, що вони нестійкі, і важливо зрозуміти потенційні ризики, пов’язані з інвестуванням в будь-яку цифрову валюту.

Інвестування в платформу Sia

Ви можете придбати SiaCoin на деяких популярних кріптовалютних біржах, включаючи Poloniex, Shapeshift, Yunbi і Bittrex.

SiaCoin, на жаль, не можна купити безпосередньо за долари або євро на більшості бірж, тому вам потрібно буде мати біткоіни або інший альткойн для обміну.

Щоб зберегти SiaCoin, вам необхідно завантажити офіційного сайту Sia — клієнтську програму, яка включає в себе цифровий гаманець. Коли ви вперше запускаєте клієнт Sia, призначений для користувача інтерфейс проведе вас через кілька кроків для синхронізації з мережею. Вам буде надано унікальний адресу вашого гаманця, після чого ви зможете безпечно перенести свої монети з біржі на ваш гаманець Sia.

джерела:

Digital Marketing Agency | Jacksonville, Florida | CustomDesignPartners

https://www.coinmarketcap.com

finder.com – Make a decision on your personal finance comparisons

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector