Де продати біткоіни дорого і вигідно за рублі або долари

Шановні читачі, в цій статті ми розглянемо, де продати біткоіни, і що необхідно враховувати при здійсненні подібних угод. В першу чергу варто відзначити, що продаж криптовалюта не настільки прямолінійна, як покупка. У цьому керівництві ми постараємося надати всю основну інформацію, необхідну для переведення в готівку цифровий валюти.

Після прийняття рішення про продаж монет, слід визначитися з вибором методу, який найкраще підходить для вашої ситуації: продавати біткойнов онлайн або вибрати варіант прямої угоди. Кожен з них має свої переваги і недоліки.

Продаж біткойнов в інтернеті

Онлайн продаж Bitcoin в 2017 році, безумовно, є найбільш поширеним способом торгівлі цифровими грошима. В даний час існує декілька способів продажу монет в глобальній мережі:

 • біржі;
 • обмінники;
 • одноранговая торгівля;
 • прямі угоди;

біржі

Цей спосіб включає виставлення ордерів на продаж на біржі криптовалюта, яка виступає в ролі посередника. За свої послуги торгова площадка стягує певний відсоток. Необхідно також враховувати, що деякі кріптовалютние біржі беруть комісію за поповнення і зняття коштів, розмір якої залежить від платіжної системи, з якої вони співпрацюють.

Перевагою цього способу є можливість продажу монет в режимі реального часу за поточним курсом.

У число найбільш популярних сервісів з продажу або купівлі біткоіни входять:

 • Coinbase (США);
 • Localbitcoins (Фінляндія);
 • BitQuick (США);
 • CoinCorner (Острів Мен);
 • Bitbargain (Великобританія);
 • Xapo (США);
 • Bitfinex (США);
 • Bithumb (Південна Корея);
 • bitFlyer (Японія);
 • Bitstamp (Люксембург);

обмінники

В цьому випадку всі угоди відбуваються з системою, а не з іншими учасниками торгів. Недолік цього варіанту полягає в фіксованому курсі обміну, а не плаваючому, як на біржах.

тимчасова торгівля

Деякі сервіси дозволяють власникам біткойнов купувати в інтернеті ті чи інші товари зі знижкою шляхом оплати в біткоіни через сервіси-посередники. Подібні сайти, зацікавлені в отриманні криптовалюта отримують від покупця біткоіни і відправляють замість монет реальні гроші продавцю, який не приймає цифрові гроші. Як правило, для цього використовується банківський переказ або оплата за допомогою банківських карт.

В результаті, покупець отримує цікавить його товар, сплативши його криптовалюта, а продавець — оплату в національній валюті.

прямі угоди

Сайти, що пропонують таку структуру продажів, включають Coinbase і LocalBitcoins в США, а також BitBargain і Bittylicious в Великобританії.

На цих сайтах необхідно пройти процедуру реєстрації в якості продавця, яка включає і перевірку особистості. Після завершення всіх бюрократичних дій достатньо опублікувати пропозицію про продаж того чи іншого товару, після чого сайт повідомить, коли підбере для вас контрагента.

З цього моменту користувач контактує з усіх питань угоди безпосередньо з покупцем, а сайт виступає лише як посередник і гарант угоди.

Також варто відзначити, що набирає популярність покупка і продаж через Telegram-бота. Дуже зручний спосіб в Росії.

Продаж біткойнов за інші криптовалюта

Торгівля Bitcoin на біржах — це окрема тема для розгляду, тому в цій статті ми торкнемося лише її основні аспекти. Для початку необхідно відкрити аккаунт на торговому майданчику. Без підтвердження особи також не обійтися.

Біржі діють в якості посередника, і ваші монети зберігаються на вашому рахунку на сайті. Від вас вимагається просто розмістити ордер на продаж, вказавши суму, тип криптовалюта і ціну за 1 біткоіни.

Як тільки хтось розмістить відповідне замовлення на покупку, обмін завершиться, і на ваш рахунок на біржі надійдуть фіатние гроші або інша криптовалюта, в залежності від того, що ви хотіли отримати в обмін на свої біткоіни.

Недолік цього способу, незважаючи на його легкість, полягає в тому, що після продажу монет на фіатние гроші їх необхідно буде вивести в банк. Подібне на сьогоднішній день є не в кожній країні через відсутність правових норм, що регулюють цю сферу. У Росії найчастіше висновок здійснюється на банківські карти, Webmoney, Qiwi або Яндекс Гроші.

Крім того, якщо біржа зіткнеться з правовими проблемами (її діяльність буде припинена державними органами влади) або вона піддасться хакерських атак, то користувачі ризикують втратити доступ до своїх коштів.

Біржа Mt. Gox стала наочним прикладом такого явища, коли після оголошення про банкрутство її клієнти втратили всіх збережених на своїх акаунтах засобів. Тому слід уважно підходити до вибору торговельного майданчика, перш ніж довіряти їй свої біткоіни.

Зважаючи на вищевикладене слід тримати на своєму рахунку на біржі тільки обмежені суми. Незважаючи на можливість заробітку або просто вигідного продажу криптовалюта, недоцільно використовувати подібні сервіси для зберігання всього свого капіталу.

Слід розуміти, що вся відповідальність за ваші гроші лежить на вас і тільки на вас. Тому зберігати великі суми на біржах, які ви не використовуєте в регулярної торговельної діяльності — не просто недоцільно, але й небезпечно. Краще тримати їх на гаманці, а не довіряти біржі, яку в один прекрасний день можуть зламати хакери і залишити вас ні з чим.

Біржі тимчасової торгівлі

Це свого роду відносне нововведення в світі криптовалюта. Після появи таких сайтів, як Brawker і Purse виникла можливість об’єднання людей з взаємодоповнюючими потребами.

До першої групи входять ті, кого цікавить можливість використовувати біткойнов для покупки товарів в інтернеті на сайтах, які ще не приймають цифрові валюти безпосередньо. Друга включає в себе людей, зацікавлених у купівлі монет за допомогою банківських карт.

В результаті і з’явилися подібні ресурси, що зібрали користувачів з вищепереліченими потребами. Це дозволило налагодити ефективний спосіб продажу BTC одній групі і надати товари зі знижкою для іншої.

Сам сайт виступає в якості посередника, пропонуючи користувачам функціональну платформу, біткоіни гаманець і умовне депонування для здійснення транзакцій.

Як працює однорангова торгівля?

Наприклад, один з користувачів публікує список товарів, який він хоче придбати на Amazon, вказуючи розмір знижки, яку він хотів би отримати (зазвичай до 25%).

Інший учасник сервісу має банківську карту і хоче купити біткойнов в сумі, що відповідає вартості покупки першого користувача. Він приймає умови угоди і через однорангову майданчик може купувати товари на Amazon, вказавши в адресі доставки дані замовника.

Як тільки покупка приходить за місцем призначення, перший учасник повідомляє про це сервіс. Біткоіни звільняються від умовного депонування і надходять на гаманець покупця криптовалюта за винятком узгодженої знижки і невеликий комісії тимчасової торговельної площадки.

Звичайно, в цьому випадку другий учасник торгів заплатить відносно високу комісію, але це дозволить йому легко придбати криптовалюта за допомогою банківської карти. Це оптимальний варіант для тих країн, де поки відсутня можливість прив’язки банківських карт або розрахункових рахунків до біткоіни гаманцях.

Способи виведення коштів з бірж

На сьогоднішній день самим універсальним способом передачі грошей по всьому світу залишаються міжнародні банківські перекази. Більшість (якщо не всі) онлайн ринки біткойнов підтримують цей метод передачі.

Інший спосіб перевести гроші в банк після продажу монет — система під назвою Єдина європейська платіжна зона (SEPA). Вона була розроблена для підвищення ефективності міжнародних платежів між державами-членами Європейського Союзу. Деякі біржі, такі як Kraken, підтримують цей спосіб.

Однак така передача займає дуже багато часу (близько чотирьох днів) і може спричинити за собою великі витрати, що потенційно робить торгівлю цифровими валютами недозволено дорогим задоволенням.

Наприклад, HSBC стягує 4 фунта стерлінгів в якості оплату за послуги SEPA через інтернет-банкінг і 9 фунтів стерлінгів за транзакцію WorldPay. Barclays стягує 15 фунтів стерлінгів за платежі в системі SEPA і 25 фунтів стерлінгів за інші міжнародні транзакції.

Можна також використовувати сторонні платіжні системи для виведення і отримання фінансових коштів. Однак число таких сервісів поки не дуже велике. Так, свого часу OKPAY припинив всі операції з криптовалюта.

ідентифікація особистості

При відкритті аккаунта на біржі буде потрібно пройти процедуру підтвердження особи. Незважаючи на відсутність у більшості країн світу законодавчої бази, що регулює сферу криптовалюта, практично всі біржі вимагають від своїх клієнтів пройти цю процедуру.

Деякі сервіси обмежують перелік доступних функцій для тих користувачів, які не пройшли її. Тому краще погодитися на вимоги торговельного майданчика, так як це допоможе усунути різні бар’єри для доступу до повного функціоналу сервісу.

Крім ськана паспорта (закордонного паспорта для закордонних ресурсів) адміністрація біржі може запросити фотокопії рахунків за комунальні послуги, в яких буде вказано ім’я, прізвище та адресу для підтвердження місця проживання.

Деякі сайти (наприклад, BitBargain) можуть навіть попросити зробити своє фото з паспортом в руці і назвою біржі на аркуші паперу. Це необхідно, щоб підтвердити факт відкриття рахунку реальним користувачем, а не за чужими документами.

Як знайти покупця для прямої угоди?

Цей варіант продажу біткоіни у багатьох відношеннях є найпростішим способом реалізації цифрової валюти. Просте сканування QR-коду на екрані телефону іншої людини і отримання від нього готівки «не відходячи від каси» не складніше звичайної покупки в магазині.

Однак слід враховувати деякі підводні камені цього способу. Багато покупців не орієнтуються на ціни по великим обмінників або курсу на провідних світових біржах. Найчастіше вони запитують менш вигідні ціни як своєрідний бонус за швидкість і зручність прямих операцій з продажу біткоіни. Тому не варто сподіватися дорого продати монети таким способом.

Можна використовувати мобільний додаток для розрахунку цін. Серед найбільш популярних з них варто відзначити Zeroblock і BTCreport. Це допомагає порівняти поточний курс криптовалюта на провідних торгових майданчиках з місцевими цінами. Різниця між ними може варіюватися в залежності від країни або труднощів переведення в готівку монет на національну валюту.

Безпека при продажу біткоіни

Можна розмістити оголошення про продаж монет на LocalBitcoins. За статистикою — це один з найбільш широко використовуваних сервісів для пошуку безпосереднього учасника угоди в конкретному регіоні. Цей сайт дозволяє користувачам вибрати найбільш підходящого контрагента і оцінити надійність потенційного торговельного партнера.

Перевага цього способу у відсутності необхідності проходження перевірки особистості.

Якщо ви налаштовані на зустріч з людиною, якого знайшли через LocalBitcoins, не забувайте про загальні правила безпеки під час зустрічі з незнайомою людиною. Розумним буде відправитися на операцію в умовлене місце з одним або родичем, особливо якщо мова йде про велику суму.

Крім того, LocalBitcoins підтримує функцію депонування платежів (escrow), але вони призначені для онлайн транзакцій, а не для прямих угод. Тому не відгукуйтеся на запити тих, хто запитує умовне депонування для здійснення прямого продажу біткоіни.

Відсутність поспіху і вибір найбільш оптимального сервісу в вашому регіоні проживання стануть запорукою успішної операції з продажу криптовалюта. Не варто нехтувати питаннями безпеки, щоб не попастися на «вудку» шахраїв.

джерело:

https://www.coindesk.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector