Dentacoin криптовалюта: огляд особливостей платформи

Платформа Dentacoin (Дентакоін, DCN) розроблена для розвитку стоматологічної індустрії в глобальному масштабі на основі технології блокчейн. Автори проект стверджують, що Dentacoin криптовалюта — інструмент для поліпшення стоматологічної допомоги в усьому світі, а також, щоб зробити її більш доступною завдяки спільним зусиллям спільноти. Платформа передбачає створення і впровадження численних інструментів з використанням блокової технології.

Історія розвитку і команда

Токен DCN був представлений на кріптовалютном ринку в серпні 2017 року і з тих пір продемонстрував успішний розвиток і зростання уваги до нього з боку трейдерів.

Компанія Dentacoin Foundation, яка займається розвитком проекту для стоматологічної індустрії, зареєстрована в Нідерландах. Вона пройшла реєстрацію в реєстрі торгово-промислової палати Нідерландів.

Основою команди розробників і радників в кількості більше 15 осіб входять, в тому числі:

 • Дімітар Дімітракіев (засновник, професор, викладач, має більше 27 років досвіду роботи на фінансових ринках, член IEEE Computational Intelligence Society, EADM і Союзу автоматизації та інформатики);
 • Філіп Гренцебах (співзасновник, бізнес-розробник, «економічний мозок» проекту, спеціалізується на дослідженнях в області права, економіки та бізнесу);
 • Єремія Гренцебах (співзасновник, основний розробник, ранній учасник блокчейн-проектів, займається розробками на основі тимчасових мереж близько 8 років, учасник різних проектів на основі Ethereum, Waves, ZCash, uPort і інших криптовалюта, прихильник децентралізації та прозорості);
 • Олександр Атанасов (веб-розробник, має широкий досвід у створенні веб-і мобільних додатків, спеціалізується на пошуку IT-рішень для оптимізації та автоматизації бізнес-процесів, захоплюється технологією штучного інтелекту, машинного навчання та кріптотехнологіямі);
 • Айредін Стоянов (графічний дизайнер, фахівець з мультимедійним проектам, програмним системам і технологіям, має широкий досвід у використанні візуальних засобів для поширення інформації).

Офіційний сайт: dentacoin.com.

Огляд основних особливостей і цілей криптовалюта

Це перший блокчейн-проект, який прагне зробити стоматологічну галузь по всьому світу доступною завдяки розробці розподіленої книги або DLT. Блокова ланцюжок платформи заснована на децентралізованому інтелектуальному протоколі з підтримкою смарт-контрактів на базі блокчейна Ethereum.

Сервіс призначений для винагороди пацієнтів і постачальників послуг в рамках системи з метою стимуляції їх бажання робити внесок в розвиток проекту і спільноти.

Як зазначено в «Білій книзі» криптовалюта, система заохочує тих, хто розміщує в ній авторитетні публікації, ділиться досвідом стоматологічної практики та забезпечує користувачів цінних контентом. Розмір винагороди прямо пропорційно пов’язаний з активністю учасника.

Для таких користувачів є можливість придбання і продажу токенов DCN безпосередньо через платформу. Головна мета проекту — забезпечити якісну і більш доступну в плані вартості стоматологічну допомогу населенню у всьому світі.

Автори платформи планує домогтися поставленої задачі шляхом усунення посередників, таких як страхові компанії. Замість цього, всі повноваження будуть передані безпосередньо пацієнтам і лікарям. Це ефективний спосіб зниження витрат.

Для цього розробляються смарт-контракти, які дозволять встановлювати прямі взаємовідносини між дантистами і пацієнтами. За свої послуги пацієнти сплачуватимуть токенами DCN. Такий підхід усуне необхідність вносити високі страхові премії страховиків.

Пацієнти також можуть заробити на платформі шляхом написання «чесних відгуків». Існує також можливість публікації стандартних оглядів. Перевірка кожного огляду буде проводитися за наступною схемою. Дантист фіксуватиме адреса електронної пошти пацієнта в своєму електронному медичному кабінеті до початку лікування, а запит на його перевірку буде відправлений Вам за вказаною адресою. Пацієнт зможе отримати доступ і опублікувати свій огляд на reviews.dentacoin.com тільки за наданою лікарем посиланням.

Компоненти архітектури платформи

Сервіс являє собою логістичну платформу і фінансовий інструмент. Розробники не ставлять перед собою завдання зробити токен DCN засобом глобальної платіжної системи на відміну від інших блокчейн-проектів. В результаті, кріптовалютная екосистема отримала нову цифрову монету, яка представляє собою інструмент для розвитку глобальної стоматологічної індустрії з використанням технології blockchain.

 • Надійна і стандартна оглядова платформа. У розділі стандартних відгуків є можливість публікації відгуків для всіх користувачів, але розділ надійних оглядів призначений тільки для пацієнтів, які скористалися послугами дантиста через платформу. Опитування пацієнтів публікуються неупереджено, так що потенційні клієнти можуть ознайомитися з чесним думкою про платформу і послуги. Отримувані за свої відгуки токени пацієнти можуть використовувати для оплати стоматологічних консультацій в майбутньому.
 • Платформа DentaVox. Згідно з офіційним сайтом проекту DentaVox — це веб-додаток для колективного обміну інформацією споживачами. Воно надає дані про нових ринкових дослідженнях, проведених шляхом анкетування. Цей сервіс — корисний інструмент для ЗМІ, виробників стоматологічної продукції та медикаментів і дантистів.
 • База даних охорони здоров’я. Мережа забезпечує безпечний майданчик для обміну даними та зберігання медичних записів. Доступ до медичної документації може отримати тільки стоматолог і пацієнти, яким надано ексклюзивне дозвіл на ознайомлення з їх власними медичними записами.
 • Мобільний додаток Dentacare. Мета цієї програми — сформувати довгострокові звички стоматологічної допомоги через інтенсивну тримісячну програму в привабливою ігровому середовищі. Додаток містить навчальні посібники і має такі функції, як повідомлення, нагадування (в тому числі голосові), щоб люди не забували про гігієну зубів і дотримувалися здорових звичок. Воно також має функцію екстреної допомоги, яка дозволяє користувачам отримувати негайні рекомендації від зубних фахівців, зареєстрованих в мережі. Додаток дуже корисно для дітей, яким батьки можуть допомогти дотримуватися правильного догляду за зубами.
 • Концепція стоматологічної гарантії. Платформа має розділ зворотного зв’язку поряд з іншими ціннісними рішеннями, орієнтованими на надання стоматологічної допомоги в будь-якому куточку світу. Розроблений авторами проекту смарт-контракт на стоматологічне страхування призначений для забезпечення якісного лікування за доступною ціною.

Стоматологічна база даних

Технологія blockchain пропонує модель, яка може забезпечити безпечний довічний обмін медичними даними в форматі файлів у всіх медичних установах. Це може запобігти доступ до даних третіх осіб і забезпечує захист від зміни або видалення інформації.

Програмована розподілена книга з відмітками часу вимагає використання смарт-контрактів для управління доступом до записів без необхідності створення призначених для користувача функцій для кожного учасника.

Медичні установи можуть використовувати токен DCN як фінансові інвестиції або інструменту винагороди своїх співробітників за якісну роботу.

Концепція стоматологічного страхування

Платформа передбачає революційний підхід до страхування пацієнтів. Автори проекту розробили унікальний оригінальний договір страхування, який діє між пацієнтів і дантистом.

Всі такі контракти будуть частиною так званого «супер інтелектуального контракту», які гарантують, що пацієнт буде захищений в разі неспроможності або смерті дантиста. Цей контракт фокусується на рівноправність інтересів обох сторін. Приймаючи умови смарт-контракту, як стоматолог, так і пацієнт мають зобов’язання і права.

Пацієнти повинні дотримуватися правил гігієни та догляду за порожниною рота згідно з правилами, викладеними в додатку Dentacare, а дантисти — відновлювати і підтримувати зуби своїх пацієнтів, виконуючи роботу з максимальною якістю. Якщо обидві сторони виконають свої обов’язки в повному обсязі, то отримають винагороди токенами DCN.

Дорожня карта

2018 рік:

 • травень — запуск платформи;
 • III квартал — впровадження в платформи медичної бази даних;
 • IV квартал — запуск тестової системи страхових смарт-контрактів.

Де купити DCN

Купівля та продаж токена DCN доступна на таких біржах, як:

 • HitBTC;
 • Cryptopia;
 • CoinExchange;
 • Mercatox;
 • IDEX;
 • CoinFalcon.

На момент написання статті курс DCN до долара становив $ 0,000937, до рубля — 0,060628 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 304 млн. Токен займав 65-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати DCN

Зберігати монети можна в десктопном гаманці на офіційному сайті проекту в спеціальному розділі. Альтернативні варіанти включають:

 • Coinomi;
 • MyEtherWallet;
 • Ledger Nano S;
 • Trezor.

Як Майні DCN

Майнінг токена DCN неможливий. Існує тільки два способи отримати криптовалюта:

 1. Купівля.
 2. Заробіток на платформі.

Після проведення ICO залишилися 76,1% токенов (6 088 888 888 888 DCN) будуть розподілені в період між 2018 і 2042 роками. Річні обсяги розподілу фіксуються в контрактах Timelock, з якими можна ознайомитися на сторінці проекту в Гітхабе.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

Криптовалюта Дентакоін здатна значно знизити питомі витрати галузі, привести до економії за рахунок своїх масштабів і надання більш якісних послуг малозабезпеченим людям.

Оскільки все більше і більше людей заробляють токени DCN і використовують їх по-різному, цінність криптовалюта почала різко підвищуватися з початку 2018 року. Цьому багато в чому сприяє і революційна ідея авторів проекту, які запропонували очевидні рішення деяких проблем в стоматологічній індустрії.

джерело:

https://dentacoin.com

Home

https://www.nasdaq.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector