Що може сказати про EOS аналіз поточної ситуації: зміни курсу

Отже, представляємо вашій увазі зроблений по EOS аналіз. Як і будь-який аналітик, розглянемо не тільки райдужні перспективи, а й альтернативні сценарії, які хоч і менш вірогідні, але здатні принести набагато більший збиток лонгістам і значно більше профіту шортістам.

Загальні відомості

Як і ETH, технічно система EOS є системою смарт-контрактів. Однак, на відміну від ETH, вона пропонує більш досконалий алгоритм програмування, який дозволяє вирішувати багато питань швидше, надійніше. А найголовніше — EOS створювався в той період, коли блокчейн вже зіткнувся з проблемами масштабування, а значить, вихідний код не тільки має на увазі боротьбу з недостатньою анонімністю, а й повністю враховує можливості використання платформи мільярдами людей одночасно.

Фактично швидкість транзакції EOS обмежена тільки вашим каналом передачі даних, т. К. Як тільки пакет вагою в 32кб покине ваш пристрій, надалі потужна сітка з’єднань передасть його одержувачу. Крім цього, замість кільцевих підписів використовується добре зарекомендувала себе система смарт-контрактів, яка самостійно гарантує виконання всіх платіжних зобов’язань без посередника.

Боротьба за перше місце

Природно, що все вищеописане досить сильно нагадує всіма улюблений ETH, на якому вже було зібрано величезну кількість ICO проектів, і банки фактично погодилися з його існуванням. Проте, агресивна політика на етапі Pre-ico з боку розробників привела до того, що вони не тільки самі склали контракти в банківському секторі (подібно їх попереднику Ripple), але і змогли розв’язати повноцінну хвилю, фактично дискредитуючи ETH, як недосконалу і дурну систему, яка не може принести нічого доброго при її постійному використанні або більш масштабне впровадження.

Як результат, на ці дії команда Бутерін, і співчуваючі їм кріптоінвестори почали справжню інформаційну війну. Крім того, була величезна кількість спроб зламати блокчейн ЕОСа за допомогою атаки 51%. Один з ДДОС навіть зміг покласти мережу на 4.5 секунди в Pre-ico етапі.

Однак розробники добре і технічно підготувалися, що не тільки відбилося на курсі і капіталізації, дозволивши за лічені тижні увійти в топ самих капіталізованих криптовалюта в світі, але і серйозно збити пиху з ETH, опустивши його курс за кілька місяців з 600 у.е. до 290 у.о. При цьому, як показують графіки, велика частина капіталізації витекла саме в кишені власників EOS. Про це особливо завзято свідчать обсяги торгів.

технічний аналіз

Для того щоб зрозуміти, куди піде EOS, і чому сьогодні він домінує на ринку смарт-контрактів, будучи єдиним перспективним проектом з топ-10 капіталізації ринку, потрібно розглянути загальні настрої на ринку. Включаючи і досить спірні проекти.

Якщо бути гранично короткими, то дивіться — біткоіни Кеш і інші блокчейн проекти першого покоління, які не мають серйозних передумов до зростання, кимось Пампа. Однак рівень тверезих інвесторів поступово збільшується, що не може не позначатися на тому, як саме все співтовариство буде реагувати на такі спроби запампіть. А значить, все, що залишається при торгівлі ними — це слідувати стратегії «за трендом», і скальпувати прибуток з кожного тренда.

З іншого боку, Ріппл — головний банківський конкурент в сфері блокчейна — показує стійке збільшення капіталізації, при цьому котирування самого токена практично не змінюються. Але ж головна причина цього полягає в просту річ. Вони збільшують емісію монет, тим самим штучно обмежуючи інвестиційну цінність і уникаючи надмірного підвищення інвесторів до досить перспективної технології.

Ось так і з EOS, який, на відміну від ETH, залежить багато в чому не від обсягу торгів, а від централізованих рішень команди розробників. Але для того щоб підтвердити ці слова, рекомендуємо ознайомитися з короткою аналітикою по альтам і порівняти їх з безперервним трендом на підвищення щодо EOS.

Примітка: щодо безперервного тренда мова йде виключно про BTC співвідношенні EOS, т. К. Через транзитної кореляції кріпторинка в ставленні до битку сам EOS іноді втрачає свої доларові позиції.

Litecoin утримує позиції на рівні $ 60

Litecoin згуртувалися 4,07% у вівторок, слідом за 6,39% стрибка в понеділок, щоб закінчити день на $ 63,17 — найвищої кінцевій ціні, починаючи з 9 серпня. Відновлення з початку денного внутрішньоденного мінімуму 59,76 дол., Яке пройшло набагато вище першого основного рівня підтримки в день на рівні 57,89 дол. Litecoin дістався до пізнього денного внутрішньоденного максимуму 63,91 дол. США, перш ніж послабити мітинг, який спостерігав за Litecoin, пробився і протримався вище першого дня. Середній рівень опору склав 62,39 долара США.

На момент написання статті Litecoin знизився на 1,47% до 62,25 долара США, Litecoin змінив курс з раннього ранку на 63,44 долара до ранкового мінімуму 61,1 долара, перш ніж повернутися до рівня до 62 доларів. Ранні ходи, що склали основний рівень підтримки і рівень опору, були не перевірені.

На наступний день утримання до рівня 62,2 долара буде ключовим фактором для підтримки прогону до рівня 63 дол., Щоб забезпечити перший в історії рівень опору в 64,8 дол. США. А часткове відновлення від більш важких втрат вранці, що припускає певний потенціал зростання, має допомогти Litecoin триматися на ключових рівнях через ранок.

Нездатність провести вище $ 62,2 через ранок може показати, що Litecoin робить ще один хіт пізніше в той же день, з відкотом через ранковий мінімум $ 61,1. Це може привести до того, що перший базовий рівень підтримки в день досягне 60,65 доларів і рівня менше 60 доларів до початку будь-якого відновлення.

XRP в пошуках підтримки

XRP пульсації набрали 3,78% у вівторок, слідом за понеділком 5,16% ралі, щоб закінчити день в $ 0,35086 — найвищий кінець дня після 17 серпня.

Початковий відкат дня до денного мінімуму 0,343453 побачив, що XRP Ripple значно перевищив перший основний рівень підтримки в день на рівні $ 0,3271, перш ніж пробитися до рівня 0,34 долара і першого основного рівня опору на рівні $ 0,34359 з ранковим максимумом $ 0,34955.

Після відскоку на ранній післяобідній день $ 0,34282, у другому ралі Ripple XRP прорвався через перший основний рівень опору на рівні $ 0.3459 і другий рівень опору на рівні $ 0.3524, перш ніж відступити назад. RROPLE XRP не зміг утриматися вище другого основного рівня опору на денній кінець.

На момент написання статті Ripple XRP знизився на 0,97% до 0,3475 долара США, відновивши первісний відкат до ранкового мінімуму 0,34453, який знизився з першого основного рівня підтримки в день на рівні 0,3379. На наступний день крок в 0,3475 долара буде підтримувати прогін до рівня 0,35 долара і початок ранкового максимуму $ 0,35128 до рівня $ 0,36 і першого основного рівня опору на рівні $ 0,3604. Хоча для RROPLE XRP потрібно працювати на рівні 0,36 дол., Підтримка повинна бути отримана з широкого відновлення кріптомаркета.

Нездатність повернутися назад до 0,3475 долара пізніше вранці може побачити, що RRPLE XRP отримує більший хіт в той же день з відкотом до рівнів нижче 0,34 долара, при цьому перший основний рівень підтримки в день становить 0,3379 доларів, RROPLE XRP навряд чи побачить більш важкі втрати, що перешкоджають матеріально негативних новин, ударяючим по дротах.

Якщо розглядати EOS в краткосроке, то ключовими факторами є боротьба за перше місце разом з ETH. Бутерін з командою періодично роблять випади щодо «більш прогресивного» конкурента. Розробники EOS не залишаються осторонь. У сукупності це створює прецеденти, на якими цікавіше спостерігати, перебуваючи поза ринком, т. К. На кожну новину про атаку з боку ETH на EOS кріптосообщество реагує серйозним зниженням курсу — а він чуйно відіграє свої позиції далеко не відразу.

Основна рекомендація в краткосроке — чуйно стежити за трендами і невпинно скальпувати. У долгосроке можна сміливо тримати довгу позицію, т. К. Об’єктивно до тих пір, поки ETH залежить від BTC, а технологія смарт-контрактів не відшліфована до ідеалу, EOS буде поступово з’їдати свого попередника. Однак в разі, якщо Бутерін зробить вагомий зміна структури ETH, то EOS одномоментно обвалить всі свої позиції, т. К. Його структура не така гнучка, як мовна платформа ETH.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector