Де зберігати Dash — кращі гаманці для криптовалюта

Перш ніж ми почнемо говорити про те, де зберігати Dash, уточнимо один важливий нюанс. Вся криптовалюта знаходиться в системі блокчейна і не може бути переміщена в будь-яке спеціальне сховище. Наприклад, в електронний цифровий гаманець. Захисту потребують приватні ключі, без яких неможливо провести жодну фінансову операцію.

Тому, коли ми будемо говорити, де краще зберігати криптовалюта Dash, ми будемо мати на увазі, де краще зберігати цифрові ключі криптовалюта Dash. Якщо ви халатно поставитеся до заходів безпеки, втратите доступ до сховища або не зможете надійно заховати свої ключі, то позбудетеся всіх своїх монет. Далі ми розглянемо всі основні способи, актуальні в 2018 році. Якщо у вас найкращий варіант — поділіться ним в коментарях. Всі наші передплатники будуть дуже вам вдячні.

Як зберігати криптовалюта Dash на ПК?

Версії гаманців Dash
Доступні версії настільних гаманців Dash

Перейдіть на сайт dash.org, відкрийте вкладку «DESKTOP» і виберіть відповідну операційну систему. Після цього виберіть один із запропонованих гаманців, скачайте завантажувальний файл і встановіть настільний гаманець на ПК. Dash.org — це офіційний сайт криптовалюта Dash. З метою безпеки ми не рекомендуємо використовувати інші сайти та старі версії сховищ.

Деякі з гаманців мають різний алгоритмом захисту, проте, принципової різниці між ними немає. Тому підходящий варіант зберігання криптовалюта Dash вибирайте самостійно.

Як зберігати Даш на мобільному гаманці?

Версії мобільних гаманців Dash
Доступні версії мобільних гаманців Dash

Знайдіть на сайті dash.org вкладку «MOBILE». Тут досить вибрати операційну систему вашого мобільного гаджета (Android / IOS), перейти в магазин завантажень і встановити додаток. За функціональним можливостям мобільні гаманці нічим не відрізняються від гаманців на ПК. Єдина різниця між ними полягає в тому, що мобільний пристрій зручніше переносити і брати в дорогу.

Правила зберігання на онлайн-гаманці

Створення гаманця Dash на Кріптонаторе

Особливість всіх онлайн-гаманців в тому, що вони зберігають призначені для користувача цифрові ключі на спеціально виділених серверах. Більшість онлайн-гаманців представлені в форматі мобільного застосування і встановлюються на гаджет точно також, як і мобільний гаманець.

На сайті dash.org ви не знайдете жодної діючої версії веб-гаманця. Це пов’язано з тим, що віртуальні сервера не здатні забезпечити надійний захист ваших кріптомонет. Тому представники Dash навмисно від них відмовилися. Якщо ви приймаєте ризик, то можете скористатися наступними сервісами: cryptonator.com і holytransaction.

Як зберігати Dash на кріптовалютних біржах?

Створення гаманця Dash на біржі БітФліп

Це ще один небезпечний спосіб зберігання криптовалюта, оскільки будь-який майданчик може швидко збанкрутувати або безпричинно заблокувати робочий аккаунт. Щоб зберігати гроші на біржі, досить пройти базову реєстраційну процедуру і поповнити баланс. Після цього у користувачів з’являється можливість на короткий період інвестувати свої заощадження, проводити швидкі угоди і заробляти на різниці курсів.

Як зберігати криптовалюта на апаратній гаманці?

Версії апаратних Dash-гаманців
Доступні версії апаратних гаманців Dash

Для цього на сайті dash.org передбачений розділ «HARDWARE». Апаратний гаманець — це електронний пристрій, який несприйнятливо до вірусів і розроблено спеціально для зберігання облікових даних власників криптовалюта. Щоб почати роботу, вам необхідно придбати обладнання, синхронізувати його з ПК і ввести ПІН-код.

Апаратний гаманець для Dash
Апаратний гаманець KeepKey

Як тримати Деш на паперовому гаманці?

Паперовий гаманець для зберігання Dash
Версія паперового гаманця Dash

Для паперових гаманців на сайті dash.org передбачена вкладка «PAPER». У 2018 році паперовий гаманець є самим надійним способом зберігання приватних ключів:

 1. Переходьте на paper.dash.org.
 2. Генеруєте складний Dash-адреса.
 3. Чи отримуєте зображення, на якому вказані два QR-коду. Перший код публічний, тому його можна використовувати для отримання криптовалюта. Другий код секретний. Він відповідає за збереження ваших приватних ключів. Його потрібно заховати в надійне місце.

Паперові гаманці не схильні до кібер-атакам, однак можуть постраждати від фізичного впливу. Тому зробіть кілька копій і зберігайте згенеровані QR-коди в безпечних місцях.

Як виглядає паперовий гаманець для зберігання Dash
Зовнішній вигляд загальнодоступного і секретного коду Dash

Додаткові рекомендації по зберіганню Даш

Жоден з перерахованих гаманців не може гарантувати вам абсолютний захист, якщо ви самі не будете дотримуватися елементарних правил безпеки і передасте свої дані зловмисникам. Щоб цього уникнути, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 1. Створюйте складні паролі.
 2. Виконайте кілька резервних копіювань, розподіліть їх по різних місцях і обмежте коло осіб, які будуть володіти цією інформацією.
 3. Користуйтесь сучасним антивірусом, який здатний ліквідувати шкідливе програмне забезпечення, заточене на підміну пароля під час його набору на клавіатурі.
 4. Якщо у вас велика сума — розбийте її на кілька частин. Якщо захочете щось купити — для операційних витрат використовуйте онлайн-гаманець. Основний депозит розміщуйте поза мережею на холодних сховищах.

Окремо варто згадати про систему Мастернод. Це спеціальний сервіс, в який запрошуються всі користувачі з депозитом від 1000 DASH. Працює це приблизно так:

 1. Ви реєструйтеся в системі, орендуєте віртуальний сервер і підключаєте до нього гаманець.
 2. Система резервує депозит і робить так, щоб на рахунку завжди було щонайменше 1000 DASH.
 3. Отримані грошові кошти використовуються для підтримки мережі DASH.
 4. За тимчасове надання капіталу, система дозволяє мастернодам розробляти нові блоки (займатися Майнінг) і отримувати винагороду за кожен розшифрований блок.

Підключившись до мережі Мастернод, ви захищаєте свій капітал за допомогою системи блокчейна, розвиваєте мережу DASH і отримуєте можливість додатково заробити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector