Курс Dash до долара США (USD) — онлайн-графік

Неважко здогадатися, що курс Dash до долара вкрай важливий для всіх власників цієї кріптомонети. Саме котирування до американської національної валюти дозволяють зрозуміти, яку цінність на ринку має конкретний цифровий актив. Ми спробуємо проаналізувати нинішню ситуацію в парі Dash / USD і складемо прогноз на майбутнє.

Вивчити актуальний курс вам дозволить онлайн-графік Dash до долара, представлений нижче:

Котирування Dash до долара на момент написання статті

Графік курсу Dash до долара
Графік курсу Dash (DASH) до Долара США (USD) з 11.04 по 12.05.2018

Під час написання даної публікації (днів 12 травня 2018 роки) нами була зафіксована наступна ціна: 393,69 доларів за монету. Якщо подивитися на наведений вище графік курсу Dash до долара, то можна побачити, що розглянута криптовалюта, як і більшість альткоінов, показує досить серйозну волатильність, проте катастрофічних падінь вартості не спостерігається. До 6 травня були хороші передумови для зростання, але на даний момент кріптовалютний ринок в невеликої корекції.

В цілому, зазначена ціна є виправданою. Вона говорить про те, що Деш користується популярністю серед людей і відчуває себе досить впевнено. Однак досвідчені гравці кріптовалютного ринку знають, що нинішня планка — це далеко не межа можливостей Коін.

Як відомо, в кінці грудня 2017 року Деш досяг свого історичного рекорду, подорожчавши за короткий термін до тисячі чотиреста тридцять три доларів. Цьому, в першу чергу, посприяв загальний кріптовалютний бум, який очолив біткоіни. Потім ринок впав у стан глибокої корекції, в якому знаходився до початку квітня 2018 року. За даний період курс Dash до USD впав більш ніж в 3 рази. Через це багато людей розчарувалися в розглянутій криптовалюта, що ще більше посприяло її здешевлення.

Але сьогодні ситуація на ринку більш-менш стабілізувалася. Зростання біткоіни спровокував підйом інших цифрових активів. Станом на 03.05.2018 року курс криптовалюта Даш до долара продовжує збільшуватись. Звичайно, періодично приходила черга корекції, коли ціна знижувалася, але загальна динаміка залишалася позитивною. Уже з 6 травня почалася тенденція до зниження.

У зв’язку з цим виникає ряд питань: що чекає Dash через місяць або в кінці року, чи варто зараз закуповуватися даними монетами або починати їх Майнінг. Ми спробуємо знайти на них відповідь, склавши приблизний прогноз.

Майбутнє криптовалюта Dash: курс до долара в кінці 2018 року

Подальший напрямок графіка курсу Деша

В цілому, дана електронна валюта має ряд переваг, які можуть сформувати фундамент для її подальшого злету. Ми виділили кілька ключових плюсів:

 1. Високошвидкісні транзакції, які забезпечуються внутрішньомережевих сервісом InstantSend.
 2. Повна анонімність учасників мережі, що гарантується сервісом PrivateSend.
 3. Децентралізація майданчики, реалізована завдяки програмного інтерфейсу DAPI. За цим показником мережа Деш вважається чи не найкращою.
 4. Відкритість платформи, що дозволяє реалізовувати нові ідеї.
 5. Свій алгоритм Майнінг X11, що робить Dash більш незалежним від інших популярних цифрових активів.
 6. Грамотне поєднання протоколів PoW і PoSe, завдяки якому винагороду отримують і Майнер, і мастерноди (учасники мережі з повністю скачаним блокчейном). Крім того, фіксована частина винагороди (10%) йде на розвиток мережі. Тобто в платформі спочатку накопичується сума, якої оплачується праця розробників. Зазначені факти роблять мережу Деш привабливою для різних груп людей.
 7. Мережа Dash має свого публічного лідера, яким є Еван Даффилд. Даний факт робить платформу більш привабливою як для рядових користувачів, так і для великих інвесторів.
 8. На літо 2018 запланована реалізація кількох нових ідей, покликаних поліпшити роботу мережі. Зокрема, поліпшення торкнуться транзакцій і роботи мастернод. При успішному впровадженні нових рішень Дешу практично гарантований зліт курсу.

У той же час можна виділити кілька неприємних моментів, здатних загальмувати зростання ціни:

 • Низький показник капіталізації. Сьогодні він становить трохи більше 3 млрд доларів. Начебто і не так погано, але відрив від трійки лідерів просто колосальний. Так, Dash програє майже 30 млрд. Монет Ripple, понад 70 млрд. Ефіріуму і порядку 156,6 млрд. Біткоіни. Теперішнє становище справ може загальмувати залучення нових інвесторів, які скоріше віддадуть перевагу вкласти свої гроші в одного з лідерів.
 • Нормальний прибуток від Майнінг можна отримати тільки при використанні Асіка. За цим параметром Деш програє все того ж Ефіріуму або, наприклад, ZCash, які до сих пір можна добувати на відкритих.
 • Левова частка коинов торгується на майданчику HitBTC, яка має досить сумнівну репутацію. У той же час концентрація монет Даш на інших популярних платформах (наприклад, на Binance) вкрай мала.
 • Недавнє рішення японської влади заблокувати торгівлю анонімними кріптомонетамі. Як було сказано вище, в плані децентралізації та анонімності користувачів мережі Dash вважається чи не найкращою, проте у випадку з Японією головні переваги стали значними мінусами. В принципі, в блокуванні торгів на японських біржах не було б нічого серйозного, проте є одне «але». Токіо вважається однією з фінансових столиць світу (нарівні з Лондоном і Нью-Йорком), тому відсутність доступу до японського ринку може не дати монетам розкрити весь свій потенціал.

Навіть незважаючи на згадані негативні фактори, монети Dash все одно зберігають шанси на те, щоб оновити свій рекорд ціни. Спираючись на нинішню ситуацію в кріптовалютном світі, можна виділити три сценарії розвитку на 2018 рік:

 1. Нейтральний — до грудня коін піднімуться до позначки в 500 доларів. Побити свій рекорд вони не зможуть (принаймні, в цьому році), але будуть залучати нових користувачів чималою вартістю.
 2. Позитивний — 2019 рік Деш зустріне з ціною близько 2000 USD. Такий сценарій реалізується в тому випадку, якщо розробники успішно впровадять заплановані поліпшення і залучать нових користувачів.
 3. Фантастичний — в грудні одна монета Dash буде котируватися вище 2000 доларів. Такий зліт вартості можливий тільки при штучному пампе на ринку. На цей крок можуть піти великі гравці, правда ефект від нього триватиме недовго.

Наостанок можна сказати про сценарії, якого найбільше бояться всі власники криптовалюта — про повне обвалі ринку. З урахуванням природи цифрових монет (відсутність фізичної цінності, підкріплює курс) такий варіант не можна повністю перекреслювати. Однак сьогодні в кріптовалютний світ вливаються мільйони доларів від десятків інвесторів, монети користуються шаленим попитом, а розробники реалізують все нові ідеї. Тому ймовірність різкого знецінення коинов вкрай мала.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector