Де зберігати Ефіріум, на яких гаманцях і інше

У профі деякі питання, пов’язані з крітовалютамі, викликають посмішку. Але для новачків незнання основ стає «каменем спотикання». Один з таких «каменів» сьогодні ми приберемо з шляху осягнення кріптовалютного світу. І питання про те, де зберігати Ефіріум, теж буде викликати у вас усмішку.

варіанти

Для запасання ефіру використовуються наступні типи гаманців:

  • Апаратні — схожі на флешку. У них ефіри зберігаються окремо, не в системі ПК. Позитивні сторони: висока ступінь захисту. Мінуси — вартість.
  • Онлайн-кошели — являють собою інтернет-сервіси, що дозволяють відносно безпечно зберігати ефіри. Щодо, тому що такі кошели «висять» онлайн і їх можуть крякнути. Хоча більша частина майданчиків повертає користувачам вкрадені крипти.
  • Дестопние — можуть бути тонкими (частина даних розташовується на серверах кріптоплощадок) і товстими (всі дані блокчейна викачуються і зберігаються на пристрої користувача). Головний недолік — розмір (більше 4 ГБ) і час синхронізації (обробка транзакції може займати від 10 хвилин і довше).
  • Мобільні — все зрозуміло.
  • На кріптобіржах — ще один варіант тонкого гаманця. Але такі сервіси зламуються найчастіше. Так що тут краще тримати малі суми ефіру.

Є й більш «екзотичні». Наприклад, мультивалютний капшук Jaxx доступний у вигляді розширення під браузер. Підтримується і Ethereum.

Цей маленький топік за варіантами запасання монет. Який з них краще, сказати точно не можна. Підбирайте відповідний і накопичуєте. Тим більше що ефір якщо і падає в ціні, то потім знову зростає. Так що це один з найкращих варіантів інвестицій в крипти!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector