Децентралізоване зберігання даних за допомогою проекту CyberVein

Що таке CyberVein

Кріптовалютний проект CyberVein (CVT), як кажуть самі його засновники, представляє з себе першу платформу, націлену на децентралізоване зберігання даних.

Платформа повністю базується на технології блокчейн і гарантує повну незмінність інформації відразу після додавання її в мережу. Тут можна провести якийсь аналог інтернету, тільки інтернет — це суспільне поле, яке об’єднує велику кількість інших мереж, де ні в якому разі не гарантується повна схоронність інформації, а проект CyberVein як-раз надає користувачам таку гарантію. Такий тип інформації абсолютно не має підводних каменів і легко може виступати в якості якогось товару. CyberVein — це глобальна мережа, де будь-який пристрій, яке здатне здійснювати збір та передачу інформації, виступає в якості посередника.

Які завдання ставлять перед собою розробники

Творці проекту виділили три основні проблеми які їм необхідно вирішити і вибрали методи, завдяки яким вони можуть реалізувати свою ідею.

Перша проблема полягає в тому, що блокчейн, який використовується в більшій частині кріптовалютних платформ абсолютно не підходить для роботи, де є величезна кількість інформації, оскільки для цього необхідно здійснити паралельний доступ величезної кількості користувачів.

Щоб вирішити це завдання, команді CyberVein доведеться запозичити ідею у IOTA, тобто використовувати спеціальний граф, де не буде спрямованих циклів, але буде велика кількість паралельних шляхів з єдиного вузла.

Даний метод дасть можливість відкрити доступ до інформації клієнтів і не створить хаосу в самій системі. В цьому випадку розробники будуть використовувати алгоритм «Proof of Contribution», в рамках якого клієнти зможуть отримувати токени CVT що також, в свою чергу, позбавить користувачів від Майнінг і заощадить величезна кількість ресурсів.

Друга проблема пов’язана з швидкодією мережі. Розробниками було прийнято рішення застосувати для вирішення цього завдання дроблення мережі на велику кількість підмереж, всередині яких будуть оброблятися транзакції.

Останнє завдання, яка встала перед командою CyberVein пов’язана зі складністю створення смарт-контрактів (англ. Smart-contract). Тут було вирішено використовувати мову програмування Solidity, який значно спростить монетизацію і управління даними.

вартість CVT

На сьогоднішній день капіталізація CyberVein досягла позначки майже в 60 млн. Доларів США.

Ціна одного токена CVT торгується на рівні 0.05 $. Токени CVT доступні для торгівлі на біржах OKex, HitBTC, Idex і Bit-z, в основному в парах з Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), а також з Tether (USDT).

висновок

Проект однозначно має не погану ідею для реалізації, однак його не можна назвати єдиним у своєму роді, оскільки існує велика кількість проектів, які працюють в тому ж руслі, наприклад, SIA або Filecoin.

Даного проекту доведеться серйозно конкурувати з тими проектами, які вже знаходяться на набагато вищих етапах розробки і які не менше серйозно налаштовані на реалізацію даної ідеї.

Крім цього чимало сумнівів викликає той факт, що в компанії не помічено відомих особистостей в кріптовалютном світі. Вся команда складається з недавніх випускників університетів, у яких немає належного досвіду в цій сфері.

До того ж варто відзначити, що у проекту ніде не опублікована його дорожня карта (англ. Roadmap), тому складно визначити те, як буде розвиватися проект найближчим часом.

Незважаючи на все це, проект, однозначно, має перспективи, але займатися інвестуванням в CyberVein явно ризиковано. Принаймні на даному етапі.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://www.cybervein.org/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector