DeepBrain Chain криптовалюта: взаємодія блокчейна зі штучним інтелектом

Що таке DeepBrain Chain

Область штучного інтелекту (скор. ІІ) останнім часом набирає все більш сильні обертів. В її основі лежать три основних елемента, які стимулюють розвиток: обчислювальна потужність комп’ютерів, алгоритми і дані.

Знаючи, як це часто буває з інноваціями технологічного характеру, масштабування вищезазначених елементів відповідно до темпів розвитку вимагає значного зменшення витрат і підвищення ефективності. DeepBrain Chain криптовалюта намагається вирішити ці завдання.

Машинне навчання (англ. Machine learning) і нейронні мережі вимагають великих наборів даних для можливості самонавчання. Чим більше використовується даних, тим більше необхідно обчислювальних ресурсів.

Подібні пропорційно-залежні процеси займають тижні, а часом навіть місяці через обмеження якості даних і потужності обробки інформації, приводячи до збільшення витрат для підтримки ІІ.

Проект DeepBrain Chain (DBC) в якості розвитку блокчейн-мережі ІІ, якраз несе в собі великі перспективи в подоланні перерахованих вище бар’єрів.

Цілі DeepBrain Chain

Головна мета проекту DeepBrain Chain — надати інструментарій для більш ефективного та дешевого способу розвитку ІІ.

Використовуючи блокчейн-мережу для доступу до обчислювальної потужності, DeepBrain Chain створює цілу екосистему, яка винагороджує користувачів за надання обчислювальних потужностей і кластерів інформації.

Особливість децентралізації мережі значно знижує витрати для розробників, оскільки немає необхідності купувати дороге обладнання для доступу до більшої кількості обчислювальної потужності.

Це також значно збільшує масштабованість розробки ІІ за рахунок доступу до експоненціально більшої обчислювальної потужності через блокчейн-мережу, що відповідає ще одного фундаментального вимогу галузі.

Більш низькі витрати в поєднанні з більш високими можливостями обробки зменшать труднощі, з якими стикаються багато компаній з використанням варіантів використання ІІ для впровадження технології, стимулюючи розробку і прийняття в свою чергу.

Команда розробників DeepBrain Chain

Генеральний директор DeepBrain Chain Фенг Хе (англ. Feng He) вперше увійшов в індустрію ІІ в 2012 році, розробивши перший в Японії голосовий помічник Smart 360 з клієнтською базою даних в десятки мільйонів користувачів.

З тих пір він успішно запустив ще один голосовий помічник, а нещодавно очолив саму блокчейн-платформу DeepBrain Chain.

Шу Чанг (англ. Shu Chang) є експертом в області розвитку ІІ, з великим досвідом в області великого аналізу даних і обчислювальної лінгвістики. Він такжн курирував діяльність в одній кімнаті університеті та Національному інституті інформатики в Японії і є технічним директором DeepBrain Chain проекту.

Чангфенг Лі (англ. Chuangfeng Lee) також почав свій досвід в індустрії ІІ, очолюючи маркетингову команду для Smart 360, збільшивши базу користувачів до 17 мільйонів чоловік.

У проекті DeepBrain Chain Чангфенг виконує посаду Директора з Маркетингу.

Однак щодо розробки блокчейн-мережі ситуація дещо неоднозначна. З неофіційного документа не до кінця зрозуміло, чи має Старший інженер Лінгбін Ванг (англ. Lingbin Wang) будь-якої попередній досвід розробки блокчейн-мереж.

Переваги та слабкі сторони DeepBrain Chain

Насправді, проект DeepBrain Chain далеко не єдиний в своєму завданню щодо інтеграції блокчейн-мережі і ШІ.

Так, наприклад, блокчейн-проект SingularityNET також переслідує кілька схожу мету, маючи в якості карт-бланшу робота гуманоїда — Софію Хансон, тим самим залучивши значну частку уваги.

Хоча обидва блокчейн-проекту все ж і висувають різні пропозиції щодо основних цінностей, вони, перш за все, конкурують як платформи для торгівлі та обміну наборами даних для ІІ, сервісами, алгоритмами і програмами.

У команди розробників DeepBrain Chain бракує належного досвіду в блокчейн-розробці, який хотілося б побачити в такому масштабному проекті.

Відсутність тестової мережі також збільшує невизначеність щодо майбутнього проекту DeepBrain Chain без індикаторів оцінювання технічного прогресу.

Проте, маючи більш ніж економічно обґрунтовану модель довгострокові вигоди набагато переважають короткострокові.

Де купити і як зберігати DBC

Криптовалюта DBC можна придбати на декількох кріптовалютних біржах, серед яких:

  • Huobi (обробляє близько 32,20% від загального обороту DBC);
  • Gate.io (обробляє близько 15,27% від загального обороту DBC);
  • Kucoin (обробляє близько 15,04% від загального обороту DBC);
  • Lbank (обробляє близько 3,22% від загального обороту DBC);
  • Та інші.

Зберігати криптовалюта DBC можна або на апаратній гаманці Ledger Nano S, або на цифровому-гаманці NEO Wallet, або, нарешті, на перерахованих вище кріптовалютних біржах.

висновок

Концепція проекту DeepBrain Chain звучить вкрай цікаво, з огляду на потенціал, який вона може надати для трансформації індустрії ІІ.

DeepBrain Chain вже на маркетинговому рівні продемонструвала свою здатність досягти успіху на поточному ринку штучного інтелекту.

Проте, при всіх сильних сторонах блокчейн-проекту DeepBrain Chain, команда вкрай рідко відповідає на запити крипто-спільноти, що може викликати плутанину у потенційних інвесторів.

Так чи інакше, індустрія штучного інтелекту починає активно набирати обертів, і блокчейн-технологія не залишиться в стороні.

джерела:

Cryptocurrency News, Digital Asset Reviews & Blockchain Updates

https://steemit.com/

https://coinmarketcap.com/

https://getcrypto.info/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector