Ark криптовалюта: особливості платформи, алгоритм роботи

Ця платформа надає користувачам, розробникам і авторам стартапів інноваційні рішення, що стосуються технології блокчейн. Ark криптовалюта (Арк) є внутрішньою платіжною монетою системи.

Розробники проекту стверджують, що прагнуть створити єдину екосистему пов’язаних один з одним ланцюжків і віртуальну павутину нескінченних варіантів використання блокчейна. Все це робить Арк дуже гнучкою, адаптується і масштабується платформою.

Історія розвитку та команда Ark

Робота над платформою почалася в 2017 році. Її назва дослівно перекладається з англійської як «ковчег». Протягом досить короткого періоду часу ця криптовалюта придбала популярність на багатьох біржах, а проект привернув до себе увагу Forbes, Yahoo Finance і інших великих компаній.

Арк була заснована 27 фахівцями з різних куточків світу. На поточний момент команда розробників складається з 17 осіб з 11 країн. Однак ніякої докладної інформації про них на офіційному проекті немає. Очолює її засновник Adora. У нього є широкий досвід в інших успішних стартапи та реалізації інноваційних ідей.

Основними членами команди є:

 • Майк Доті (керуючий директор, співзасновник, фахівець з комп’ютерної та мережевої безпеки, інженерно-технічного проектування, комп’ютерного обслуговування);
 • FX Thoorens (співзасновник, головний технічний директор);
 • Ларс Ренсінг (співзасновник, головний фінансовий директор);
 • Тревіс Уолкер (співзасновник, член правління);
 • Рок Чернек (співзасновник, член правління);
 • Скотт Макферсон (співзасновник, член правління).

Офіційний сайт: ark.io.

Огляд цілей створення проекту Ark

Автори проекту націлені зробити підключення до блокової ланцюжка для середнього користувача досить простим. Для досягнення своєї мети розробники ведуть роботу по трьом конкретними напрямками:

 • програмування;
 • SmartBridges;
 • Push Button Deployable Blockchains.

Вся система кодування може налаштовуватися відповідно до потреб користувача і їх рівнем володіння мовами програмування, такими як Java, Python, Elixer, Ruby, Swift IOS, Go, RPC, Nucleid, TypeScript API, Kotlin, Laravel, JavaScript, PHP, Lua і. NET.

SmartBridges допомагають підключати блок-ланцюга і розширювати потенціал їх використання. Простота використання спрощує запуск користувальницьких блокових ланцюжків шляхом створення вилки. Це також дозволяє клонувати технологію SmartBridge, яка входить в архітектуру кожної нової блок-ланцюга. В результаті, користувачам не потрібно виконувати складні процеси з кодування блокчейна.

Що таке SmartBridge

Це система, створена командою Ark, яка дозволяє компаніям і проектам спілкуватися один з одним. Його концепція дуже проста. Учасники системи створюють свої власні програми всередині блок-ланцюга, а потім надають їм ще одну функціональність. Вони можуть бути використані далі за межами «платформи» — поза блокової ланцюга. Розробники вже провели пошук вузлів, які можуть бути пов’язані з системою Ark, але поки тестування сумісності ще не завершено.

Крім цього, система здатна виконувати смарт-контракти та через інші блокові ланцюжка. Контроль реалізації будь-якої команди для підключеної сторонньої блок-ланцюга до системи знаходиться під повним контролем користувача.

алгоритм dPos

В основі платформи Ark лежить алгоритм делегованого докази часток (dPos), який замінює традиційний спосіб Майнінг на такому алгоритмі як доказ виконання роботи (PoW). Це простий у використанні і швидкий децентралізований спосіб вирішення багатьох консенсусних проблем. При наявності будь-якого питання, яке необхідно вирішити, він дозволяє провести голосування і вибрати 51 делегата з числа користувачів. Кожен учасник мережі може проголосувати тільки один раз в рамках одного процесу вибору. Делегати можуть також проголосувати по черзі один за одним за пропоноване оновлення, створивши черговий блок.

Така прозорість гарантує, що користувачі завжди зможуть стежити за процесом і результатами голосування. Будь-які необхідні виправлення можуть бути негайно здійснені рішенням більшості. Це також запобігає будь-які потенційні зовнішні атаки на мережу, так як для цього необхідно володіти 51% токенов Ark.

За участь в голосування делегат платить 1 монету і заробляють по 2 монети за кожен створений ними блок (приблизно кожні 8 секунд). Кожен блок дозволяє розмістити 25 транзакцій. В майбутньому розмір плати за голосування і винагороду делегатів буде зменшуватися.

Комісія в мережі Ark

Відправка коштів обійдеться користувачеві в 0,1 токен, голосування — 1 токен, видалення голосу — 1 токен, реєстрація імені делегата — 25 Ark, а реєстрація додаткової пароля — 5 Ark.

Згодом планується скоротити розмір комісійних зборів до 0,01, 0,02, 10 і 1 Ark відповідно.

Переваги платформи Ark

Перелік переваг включає:

 • доступність (платформа має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в якому розбереться навіть новачок в сфері блокчейна);
 • наявність автономних і онлайнових інструментів аналізу потенційних доходів в майбутньому;
 • використання анонімної мережевий інтеграції з високим рівнем конфіденційності;
 • впровадження потужного криптографічного алгоритму в платформу для забезпечення надійного захисту транзакцій користувачів;
 • наявність системи SmartBridge (дозволяє встановлювати зв’язок між різними блоковими ланцюжками, які підключені до системи Арк і сумісні з нею);
 • швидкі транзакції.

Недоліки платформи Ark

З недоліків можна відзначити:

 • відсутність фактичних доказів реального захисту від хакерських атак;
 • високі вимоги по обчислювальної потужності (платформа вимагає великих ресурсів комп’ютера через важких математичних головоломок).

Де купити Ark

Купівля токена Арк доступна на таких біржах, як:

 • Upbit;
 • Bittrex;
 • Binance;
 • Bit-Z;
 • Cryptopia.

На момент написання статті курс токена Ark до долара становив $ 2,1, до рубля — 135,35 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 213 млн. Токен займав 56-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати Ark

Офіційний гаманець Арк можна скачати з сайту проекту, де він представлений в декількох варіантах:

 • паперовий гаманець;
 • десктопний;
 • онлайновий.

Можна також вибрати апаратний гаманець Ledger Nano S для холодного зберігання криптовалюта. Цей гаманець не підключається повністю до основної блок-ланцюжку, що дозволяє уникнути завантаження на нього повної бази даних. Підтвердження транзакцій здійснюється лише за 8 секунд. Такий гаманець не потрібно синхронізувати кожен раз при перевірки інтерфейсом факту надходження відправлених коштів на гаманець одержувача.

Гаманець доступний для роботи у всіх основних ОС:

 • Windows;
 • Mac;
 • Linux.

Прогноз і перспектива в 2018 році

Обсяг інформації, наданий розробниками Ark, показує їх прихильність створенню простою і легкою у використанні блочної ланцюжка.

Особливу увагу приділено можливості користувачів брати участь в справедливій і рівноправній системі голосування делегатів. Це гарантує, що інтереси більшості користувачів завжди будуть підтримані, а кожен бажаючий отримає право голосу за невелику плату.

Чимало уваги автори проекту приділяють і своєї поточної дорожньої карти, в тому числі створення функціональної і простий платформи. Вони зробили процес використання блокової технології швидким і прозорим, а доступність використання великої кількості найпопулярніших мов програмування робить платформу відмінним майданчиком для просування своїх додатків сторонніми розробниками.

джерело:

https://ark.io

Homepage test2

Latest News

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector