Холодний гаманець для Ripple (Ріппл)

На біржах, де купують XRP, зберігати монети потенційно безпечно невеликими сумами. Збереження великого запасу заощаджень на таких ресурсах викликає сумнів. За умовами біржових правил, закритий ключ будь-якого фінансового рахунку — це власність компанії.

Зберегти куплені монети XRP можна за допомогою персонального кріптовалютного сховища. Так званий, холодний гаманець для Ripple, який працює без обов’язкової умови інтернет-підключення. Максимальний захист цифрових засобів дає впевненість в довгостроковому зберіганні великих обсягів кріптомонет. Доступ до них можливий через конфіденційні ключі.

Види холодних гаманців для Ріппла:

 1. Апаратні сховища — це спеціальні пристрої, які випускаються як флеш-накопичувач і підключаються до ПК.
 2. Паперові гаманці — це надійний спосіб зберігання ключів для управління цифровими активами. Шифр роздруковується і зберігається на папері. Важливо стежити за збереженням самого ключа: не наражати наведення камер відеоспостереження або показувати стороннім людям.
 3. Автономний комп’ютер з встановленим ПО сховища — варто відзначити, що це не зовсім холодний спосіб зберігання. З одного боку, ключі зберігаються у користувача, а тому ризик крадіжки коштів мінімальний. З іншого ж — комп’ютер може бути заражений вірусами, його можуть зламати і тоді у зловмисників буде доступ до ваших грошей.

Холодне зберігання криптовалюта Ripple на папері

Онлайн-ресурс для створення паперового гаманця Ripple
Приватний і публічний ключ паперового гаманця Ripple

Створювати паперове сховище для XRP можна через спеціальну програму. Вона генерує персональний ключ доступу в оффлайн-режимі за кілька хвилин.
Спочатку користувачеві потрібно перейти на сервіс (ripplepaperwallet.com). Наступний крок — це відключення від мережі. Персональні закодовані ключі потрібно роздрукувати на папері, а збережені на ПК відомості — стерти.

Недоліки паперового XRP-гаманця:

 1. Такий вид гаманця недовговічний і подвержён механічних впливів.
 2. Втратити лист з шифром — значить втратити кріптомонети.

Холодне зберігання Ripple на комп’ютері

Сайт для скачування десктопного гаманця Ріппл
Сторінка для скачування програмного гаманця Ripple

Нове покоління Ripple гаманців — холодний тонкий. Він займає мінімум пам’яті на комп’ютерах або смартфонах і не вимагає завантаження всіх відомостей про попередні транзакції мережі. Завантаження тільки потрібних файлів, створює умови для швидкої роботи користувача.

До таких продуктів належить холодний гаманець Ripple desktop wallet, який потрібно встановлювати на ПК.

Особливості системи холодного десктопного зберігання:

 1. Порівняно високий ступінь захисту криптовалюта.
 2. Швидка швидкість обробки інформації економить час транзакцій.
 3. Прозорість системи і довіру користувачів.
 4. Робота в оффлайн-режимі.

Щоб створити холодний гаманець для Ріппла, потрібно зайти на офіційний сайт toastwallet.com. Системні підказки допоможуть вибрати потрібний варіант ОС. Сховище Мультиплатформенне — є версії для найпопулярніших операційних систем на комп’ютер і телефон.

Після інсталяції користувачу необхідно створити новий обліковий запис і придумувати складний пароль, поєднуючи великі і малі літери з цифрами. Після підтвердження система генерує персональний ключ. Його потрібно записати і зберегти в надійному місці. Холодний гаманець Ripple desktop wallet, як і інші сховища, вимагає початкового депозиту — 20 XRP. Ці кошти заморожуються на балансі для активації адреси.

Апаратний холодний гаманець для Ripple

Апаратний гаманець Ledger Nano S крупним планом

Найпопулярніший апаратний холодний гаманець для криптовалюта Ripple — Ledger Nano S. Його створювати не потрібно, так як він є окремим пристрій, що працює за принципом флеш-накопичувача. Його зручно переміщати і включати дистанційно при необхідності. Щоб провести транзакцію, прилад підключають до комп’ютера через USB-порт.

Основні переваги апаратного холодного гаманця для Ripple Ledger Nano S:

 1. Доступ до інформації має тільки власник.
 2. Устаткування стійко перед хакерськими атаками.
 3. Зрозумілий інтерфейс і OLED-екран дозволять перевіряти баланс без входу в систему.
 4. Ергономічне пристрій, який не займає багато місця.
 5. Мультивалютне зберігання.

Якщо навіть втратити такий гаманець, то відновити кошти можна з резервної копії на іншому пристрої. І навіть якщо доступ до девайсу отримають зловмисники або хтось у вас його вкраде, то вони нічого не зможуть зробити з вашими грошима.

Ціна Ledger Nano S — 95 євро на офіційному сайті з безкоштовною доставкою.

Ledger Blue — це холодний гаманець для криптовалюта Ripple від цього ж виробника. Особливості пристрою, крім високої надійності зберігання монет і мультивалютної платформи, у вбудованих додатках. Одночасно девайс може підтримувати до 10 доповнень, т. К. Пам’ять системи обмежена. Щоб виробляти транзакції, досить вибрати потрібний кріптовалютний рахунок. Для зручності апарат оснащений сенсорним кольоровим екраном з діагоналлю 3,5 дюйма і LED-підсвіткою.

Холодний гаманець Ledger Blue підключається до ПК або іншого пристрою за допомогою USB або Bluetooth. Якщо користувач навіть втратить апарат, інтерфейс блокується після трьох невдалих спроб отримати доступ.

Ціна Ledger Blue — 273 євро на офіційному сайті виробника.

Холодне зберігання криптовалюта Ripple користується великим попитом у користувачів, які інвестують у великі обсяги. Створювати конфіденційні ключі поза комп’ютера з відкритим доступом до мережі — це найнадійніший метод. Якщо дотримуватися заходів безпеки, можна знизити недоліки, властиві кожному виду сховища.

Для великої кількості монет раціонально застосувати паперові або апаратні гаманці. У той час, як холодний тонкий Ripple-гаманець може бути більш практичним з позиції універсального застосування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector